bugün

Benim türbanlı bacımı konserde hoplattılar diye tüm yurdu ve dış temsilcilikleri yaralayan kızdır. Hemen ağlamam lazım.
O da çok hoşlanıyo gibiydi yani sorun yok ona göre.
şunlar bile avrupa'da yaşıyor, biz hâlâ burada sürünelim.
Hardcore punk konserine gidiyorsan hoplatılmayı göze almak lazım.
HOLLANDA GENCLERI MASALLAH EL USTUNDE TUTUYOR TURBANLI BACIMIZI.
Ne içtiyse artık ? Sanmıyorum ki ayık kafa ile öyle , hobbidi hobbidi elden ele gezsin.
(bkz: şu akpili elden ele uzatalım lütfen)
Fazla kasmaya gerek yok. 17 yaşında bir ergen. Kendisi yaşında çoğu kişi olgun olur ama bu, beynini De kapatmış. Büyük ihtimalle de alkollü gibi duruyor. Buda bir ihtimal...

Senin neyine hardcore punk lan ha?
(bkz: keşke beni de hoplatsalar)

kiskandirmistir, net.
punkçıymış. Hoplatılma kısmına değinmiyorum ortada bir rezillik yok. Kız düzgün gayet.

şaşırdığım kısım %100 anarşizm barındıran punk müziği bir türbanlı nasıl sever? Nasıl punk konserine gider? Ayrıca bir türbanlının hollanda'da ne işi var? Neden? Türk insanı anlaşılmaz tabi ama beynim yandı bunu düşünürken.
"Eyyyy hollaandaa konserde türbanlı hoplatmayı sizden öğrenecek değiliz."
Ohoh ne de guzel hopluyor be! Boyle hoplayan izmirli bile gormedim.
Demek ne imiş. Müslümanlık türban ile olmuyormuş.
Nice türbanlı gördüm namaz kılmıyorlar, Nice başı açık gördüm günde 5 vakit namaz kılıyorlar.
Şurdan 1 türbanlı uzatırmısınız.
pogo da milletle kafa kafaya da girdiyse tamamdır.
hollanda'da bile bu kadar yanki bulmadi bir gazete de yayinlandi ve gecti...
kiz daha 17 yasinda...
turbanli diye eglenemez mi..?
eglense suc, eglenmese suc.
orda ki turbanli degil de basi acik olsaydi sak sak alkis tutulacakti ne modern ne cagdas kiz diye...
sizin iki yuzlu zihniyetinizi s*ksinler...
yıllardır şu "türbanlılar" goygoyu biitmedi gerçekten sıkkınlık veriyor.
Photoshopun babasi gibi durmaktadir. Her yer pembe niye kadinin ustu baska renkte? Isik neden ona vurmamis?

Sag taraftan elleyen turkuaz tsortlu abinin johnny sins olduguna adim gibi eminim.

Edit: eksileme botunu kapatin lan.
tamam orda bulunması absürd gelebilir ama özgürlük eşitlik diye anıran eşşeklerin kızın konsere gidip Eğlenmesine laf etmesi ne bileyim...

iki yüzlü değil 1001 yüzlü bunlar.
Benim türbanlı bacılarımı hoplattılar...
görünen sadece masum bir hoplatmadır. asıl sonraki pompayı kaçırdık biz.

çıkıp aciz bir şekilde savunmaya kalkanlara aciyorum. evet, photoshop. evet, bacıyı kandırmışlar. evet, dış mihrak. evet, aslında yoshi kohen ordaki.
evet, gerçekten zavallısınız.

edit: eksik kalmasın, evet, gerçek türbanlı bu deyil.
(bkz: türbanlı please)
nasıl da mutlu, canım benim... ilgiye muhtaç bu kızlar!

(bkz: hoplatanınız bol olsun)
Bunu başı açık bir kız yapsa ne kaşarlığı kalırdı ne namusu türbanlı yapınca eğlenemez mi denir olmuş. iki yüzlüler sizi. iyi hoplatmışlar yalnız he. Evet.
be ordaydım genjler sonradan hoplatmışlar birde. vufff hemide nasıl.
Gerçekçi görünmeyen bir fotoğrafta görünen kızdır. Yapmamistir demiyorum, şu zamanda tüm kavramlar birbirine karıştı. Örtülü çıplak tam tarif bu kavram kargaşası yaşayan kızların.
Hoplatilmis olabilir yani ama foto pek bir shoplu gibi...