bugün

entry'ler (66)

no music no life

müzik yoksa hayat yok manasına gelir.

bazıları için yaşam felsefesidir.

grammy müzik merkezi

Ankara Tunalı'da ki Murat Net ve Ural Doruk gibi usta isimleri barındıran iyi bir kurs yeri.

Aha Adresi: grammy müzik merkezi kennedy cad 23/3
Aha numarası: (0312)417 10 34

transporter ve taşıyıcı filmini ayırt edenler

ikisinide izlemedigim filmlerdir ayırt etmek güçlük olmasa gerek. birleştirseler transporter taşıyıcısı olabilir. bir çekici o dönüşen transporterlardan taşıyor dönüşünce oda gaza geliyor falan. hoş olur.

tanrı ya mektup

duanın modernleşmiş hali beyinden posta pulu takıp gönderilebilir.

+hah mektubu canlandırıyorum canlandırıyorum şu kafamda yarattıgım puluda oraya taktımmı
-kendini fazla yorma istersen ismetçim
+hayır yapıçam mektupu ataçam hayıııır
-n'oldu?
+gönder'e bastım.
-allah seni bildigi gibi yapsın ismet

hristiyan olmamak icin sebepler

+selam peder
-selam yavrum
+ben hristiyan oldum da, bütün günahlarım burda affedilebilir bmi
-evet yavrum ben affederim herşeyini tanrı bana bu görevi verdi(1.sebep halkı somurtan salak din adamları)
+peki benim neler yapmam gerekiyor ibadet için
-fazla birşeye gerek yok; şarap iç, ekmek ye, bugünlerin modası olan haç çıkar ve istersen haftanın pazar günlerinki vaaıza gelebilirsin
+kurallar yok mu
-evet fazla birşey yok(kurallar olmadan hayatın sınırını zorlayamazsın, zorlamassan tad olamassın, tadı dine çevirirsek bu gereksiz bir neden)
+pekiii neden tanrının meryemin kocası olduğunu iddia ediyosunuz ki? bir tanrı bir insanla yatarmı
-siktir git lan olma hristiyan falan fazla merak göte yarak

gelmiş geçmiş en iyi soundtrack albümler

hellsing adlı animenin soundtrack'ıdır

pkk

ne kadar kendilerini "Komunist" düşünseler de, kendileri kürt milliyetçisidir. başların daki adamlar devlet kurunca muhtemelen halkı sömürceklerdir. ve saf halk(ımız) şu an bunu düşünemiyor. ne aciz bir toplumuz!

seriat gelse akp lilerin verecegi tepki

recep tayyip: apo
abdullah gül: efendim recep
r.t: olm bi insan istedigine ulaşınca sarmıyo ya
a.g: incden bende hissediyorum tayibim
r.t: fetullah hoca da boşverin gidin saç uzatın ülkeyi anarşist yapın dedi
a.g: yapalım o zaman napalım
r.t: öff

i can football

oyundan oynanışlardan çok muhabbetin arkadaşlıgın öne çıktığı oyun * * *

hoslandigi adami denemek icin zorluk cikaran kiz

adamı kendiside çok önemsedigi ve ömrünün büyük bir kısmını(2-3 ay) bunla geçirecegi için acaba doğru erkek mi psikolojisi sahibi kızdır. kimisi erkege bana çanta al vs. gibi hediyelerle kendini beslerken kimisi de herkese beni sevdigini söle gibi istekler istemektedir. lakin biz 2.kızımızı tercih ediyoruz. ama güzelse 1.kızı bilemem.

(bkz: ben bilmem hanım bilir)

turk kadinlarinin kapilarda cekirdek citlemesi

köy ve kasabalarda daha çok rastlanabilen bir durumdur. yurdum kadınları ellerinde genellikle ay çekirdeklerini eteginin önüne doldurarak kapıya inerler, kapıda genellikle başka kadınlar da olduğu için canları sıkılmaz. eğer bakarlar ki muhabbet güzel alırlar yukardan evlerinden çaylarını içerler akşama kadar, sonra beyleri gelir yemegi yapmışlarsa şahane. yapmamışlarsa bilmiyorum, kadına şiddete karşıyız efenim. bu kadınlarımız aynı zamanda dedikodu yaptıkları için türk film ve dizilerinde de işlenmiştir.

(bkz: benim annem bir melek)

metafizik cell

"olm var ya çok adisin" denilecek insan. muhabbeti hoş, icf'de 2'de bir takım değişip duran kişi.

(bkz: kendisi hakkın da girilmiş entrye eksi veren yazar)

internette sorf yaparken bogulmak

(bkz: insanın duyunca ölmek istedigi espriler)

banyodan sonra kahve içmek

banyodan çıkınca kahve içmek için banyoda küveti doldurup üzerine uzanılır, ve aldıgınız 2-3 bira arka arkaya içilir.
al sana banyo keyfi, ne o jakuzi falan abartmaya gerek yok.

(bkz: denenmiş olaylar)

otobüste kendine yer verilmeyince trip atan kadın

efenim böle durumlardan kurtulmak için yanınızdaki kişiye, kadın gayet genç ve sağlıklı niye yer vereyim ki diyorsunuz sonuçta ne oluyor; kadın mutlu oluyor, yer istemiyor, ay oturun oturun diyor.

ama erkek ise.. bi tane koyacaksınız ağızına gözüne yerine gelcek e 40 yaşında adam benden yer istedi sağlıklı falan.
insaf..

bir sen bir ben bir de bebek

izelin kendi yaptıgı evlilik tekliflerini anlamamak salaklıktır heralde

izel: seninle bir ömür yaşamak istiyorum
şahıs: ee napabilirim
izel: aa kapanma böle, çık güzelim çık ortaya çık, aşktan saklanmak ne demek? mutlulugun formülü çok açık! bir sen bir ben bir de bebek!

aile bireylerinden gelen komik sms ler

kız arkadaşımın bana gösterdigi koptugum bir mesajdı bu

arkadaşımın babannesi:kızım nerdesin
arkadaşım:kafedeyim babanne oturuyorum
a.b:kızım adını değiştiriyorsun diye anlamıyormuyum sanıyorsun
a:neyi babanne
a.b:kahve kızım kahve, oturma o kadar adam içinde eve gel ayıp.

100 kez üst üste dinlenilen şarkılar

metallica-whiskey in the jar
megadeth-almost honest
pantera-psycho holiday
pantera-i'm broken
marilyn manson-rock is dead
marilyn manson-this is a new sh*t

teoman-rüzgar gülü
teoman-güzel bir gün
emre aydın-dayan yanlızlığım
şebnem ferah-bugün

britney spears-toxic
britney spears-i love rock'n roll
britney spears-give more
britney spears-one more time
britney spears-crazy
rihanna-disturbia
rihanna-please dont stop the music

serdar ortaç, demet akalın gibi isimleride değil 100 1000 kere dinlerim
evet, ben bir zevksizim.

(bkz: no music no life)
(bkz: sabah akşam müzik dinleyen şahıs)

aile bireylerinden gelen komik sms ler

liseyi bitirdigimde arabam olmadığı için konserlerden eve babam şöförlügümü yapıyordu sağolsun.
konser havasına iyice gireyim diye telefonu kapıyodum. telefonu açar açmaz en az 4 mesajla buluşuyordum.

1.Mesaj : Oğlum konserden kaçta çıkacaksın yarım saat önce beni ara ben seni alayım Baban
2.Mesaj : Oğlum mesajım gönderilememiş eve gelince bunu yapıver. necmettin amcanlara atıyorum sana atamıyorum Baban
3.Mesaj : Burada ağaç olduk oğlum, yine arkadaşlarına takılıp bir yere gitme. banada gönderilmiyor ayaklarına yatma Baban
4.Mesaj : Oğlum sana yeni bir telefon alacam Baban

tabii telefonu yeni açıyorum mesajları okurken yanımdaki kız arkadaşım görünce kopuyor, bende olay mesajı gönderiyorum

+Babacığım senin gönderdigin mesajın kimden tarafından alındığını biliyorum. her mesajın sonuna "baban" yazmana gerek yok.
-Oğlum teknolacik aletlerdn anlamıyorum ben başka yerlere giderse kuzenine falan geri sana atar Baban.
+Baba çıktım ben bekliyorum
-Oğlum tamam Baban

21 subat 2009 sulukule narkotik operasyonu

(bkz: türk polisi durmaz)