bugün

entry'ler (53)

sözlük yazarlarının hayalindeki sevgili

(bkz: bir kadın çizeceksin)

ogame

5 yıl önce 45. evrende ilk 10 olmasada en iyi 100 filocu arasına girmiştim ve o zmnlar çok oyuncu vardı oyun bi açılırdı hemen 6. galaksisine kadar dolardı şimdi bomboş bi daha dönüp başlıcamı sanmıyorum hem üniversite sınavlarına hazırlanıyorum şiddetle kaçınmalısınız.

game of thrones

--spoiler--
Lisa Arryn vadi şövalyelerini vermedin ya alacağın olsun senin oğlundan olsa olsa süt oğlanı olur başka cacık olmaz oğlanda sapık anasına sarkıyor anasıda dur aşkım dio çok ensestlik var bu dizide demedi demeyin.
--spoiler--

bisküviyle açlığını bastırmak

Bu eylemi yaptıktan bir kaç saat sonrada açlık bastırırsa hemen makarna yapmaktır.

sünnetçi den korkma sebepleri

iğne seni korkutmaya yetiyor.

bir babanın yapabileceği en büyük şerefsizlik

Örneği çoktur. 5 yaşındayken annesini aldatıp evi terketmesi 16 yaşına kadar çocuğun baba sevgisinden yoksun kalması tabi annesinin yalnızlığa dayanamayıp ölümcül bir hastalığa yakalanıp 1 yıl hastalıkla savaşsa bile yenik düşmesi tabi anne öldükten sonra babanın çocuğunun yetim gibi büyüdüğünü düşünmemesi için babalık görevine soyunması ve başaramaması üstüne bide kendisinin bir eli yağda bir eli balda keyif sürdüğünü elin piçlerinide özel okullarda ve üniversitelerde okuttuğunu kendi yaşadığı hayatı düşünerek ''o kardeşin'' demesi oğlunu hiç önemsememesi ama elin piçlerini önemseyen bir babadır. Babalarımızın günahları Allah kimseye böle babalar nasip etmesin daha kötüleride vardır.

ranzada yatmayı hayal eden çocuk

Hayaldi gerçek oldu.

kızların çirkin erkekleri hor görüp aşağılaması

Öyle kızlara kemiğini vercen her zmn kardeşim zira kız çok güzelse uğraşma ama senin denginde biriyse hatta senden daha düşükse küfür bile etmelisin saçını başını yolmalısın.

ermenileri katlettiğimiz gerçeğini kabullenmemek

Çanakkale'de Allahu Ekber Dağlarında yatanların kemikleri sızlıyor nesli için savaşıp gerekirse uğrunda şehit olup vatanı kurtaran şanlı milletimize barbar diyen bir türk olamaz.Sarkozy denilen puşt kendi menfaati için ülkesindeki 100 bin ermenilerin verceği oy için ermenilerin her tarafını yalıyor.

wolfteam

Parasız oynanmaz ama günde 10 saatin üstünde oynayabileceklere tavsiye edeceğim oyundur altın bonusu ve kazanılan kurt parasıyla çeşitli eşyalar alınabilmektedir.

coca cola vs pepsi

En iyisi adese cola.

son sözün ne olurdu

Kelime-i Şehadet.

hocam ödev vermiştiniz diyen öğrenci

(bkz: ibne)

2011 yılının en iyi dizisi

Ezel'in olmadığı saçma bi anket.

beşiktaş ın uefa da final oynaması

Çeyrek finali görürlerse şükür.

japonya

Bizden daha iyi müslüman olabilcek bir ülke.

27 yaşında olup hiç sevgilisi olmamış erkek

Görücü usulü evlencek erkektir.

uzayda ezan sesi duymayan astronot kafirdir

ezanı duyupda abdest alıp namaz kılmayan astoronot kafirdir.

beşiktaş ve trabzon başarılı oldukça dellenenler

Trabzonu bilmem ama maçtan sonra beşiktaşın basın sözcüsünün yaptığı açıklama beni öldürdü.

bakire olmayan kadınla evlenmek

Aynı şeyi kızın erkekten beklemesi kadar saçma birşeydir.