bugün

taraflar anca sarhoşken gerçekleşebilecek bir durumdur. seviştikten sonraki diyalog:

-aaa tipsizcan nerdeyim ben noldu?
*ne bileyim feriştah, ben de hatırlamıyom, ama burası benim yatağa benziyor..
-galiba biz gece seviştik, çok sarhoştum hatırlamıyom..
*bence de öyle oldu galiba..
-ama ben seni arkadaş olarak görüyordum tipsizcan..
*lan kızım bir siktir git. ne arkadaşlığı,arkadaşlık mı kaldı görmüyon mu halimizi?
-ama ben seni arkadaş olarak görüyodum gerçekten...
*bakış açını değiştir o zaman...
tarafların sevişmenin ertesi günü, hiç birşey olmamış gibi hayatlarına devam edeceği durumdur. (bkz: biz arkadaşca seviştik)
(bkz: dostluk kazandı)
-ya ahmet birsey soracagim,
+sor kardes...
-sen benim en yakin arkadasimsin degil mi?...
+tabii olm... kankiyiz biz ne soracaktin?
-seyyy... bosver olmaz bu is, vazgectim.
(bkz: sapkınlık)
er ve hatun kişinin aslında birbirini arzuladığına delalet durumdur. zira insani duyguaların ağır basması nedeniyle iki taraf da birbirine bunu söyleyememiş ve dile getirememiştir. fakat alkolün verdiği hafiflikle içte yatanlar gerçek yatağa taşınır ve pişman olunmaması gerekir alan da veren de memnundur.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
(bkz: önce bacı sonra gacı)
artık sevgili olduğunuz anlamına gelebilecek eylem..
sessiz bakışmalarda, kelimelerin uzayan giden yumuşaklığında, bir omuz dokunuşunda, bir bira ısmarlayışında, aynı anda atılan kahkahada bunun olacağı sezildiyse, olayları karmaşıklaştırmayıp, yeri geldiğinde sadeleştirebilen eylem.
yapılmaması gereken bir şey.bazen a'na kapılıp her şeyi boş vererek iki tarafın da kendini bırakmasıyla başlar.derhal toparlanmalıdır yoksa en yakın arkadaşını kaybetme durumu hasıl olabilir.
sevgililiğe geçiş yapalım demek da çözüm olmaz.
yapılabilitesi yüksek bir harekettir. bazı yakın arkadaşlıklar vardır ki sevişmek içindir. *
dostlukla başlayan bir süreçtir, karşı cinslerin dostluğu araya alkol ve güzel bir ortam girince şekil değiştirir ve yatağa taşınır.ertesi sabah kadın göğüslerini kapatarak kalkar sanki önceki gece panter olan o değilmişcesine "yaptığımız yanlış biliyorsun" falan der adam da " haklısın olmaması lazım bir daha" diyerek nokta koyar, aradan 1 dakika bile geçmeden yine sevişirler, bu tekrarlanan bir süreçtir.kimse pişman değildir sadece kendilerini kandırırlar.
(bkz: olsa da sevissek) *
en yakın arkadaşı vücut ölçülerine göre seçmeyi sağlayacak eylemdir.
arkadaşın karşı cins olmasına dikkat etmek gerekir.
en yakın arkadaşına göre değişen sevişme eylemi.
arkadaşlığın sona erdiği andır. Artık ya sevgilisinizdir, ya da arkadaş bile değilsinizdir.
cinsel hayatının olmadığını dert yanan kızı mutlu etmek için arkadaşın kendini feda etmesiyle başlar. erkek arkadaş bir nebze olsun kendini düşünmüyordur fakat çeşitli posizyonları uygulamaktan kaçınmaz. *
(bkz: eli öpülesi insan)
(bkz: ne arkadaslar var)
sevgiliyle arkadaş kalmakla aynı şey olsa gerek.
kişiye en yakın arkadaşını kaybetmek ve büyük vicdan azabı olarak dönecek olay.
cok uzucu bır durum olur baslarda, birsey yokmus gıbı davranılmaya calısılır bırde sevgılınız de tanıyorsa ortam aynıysa gozler kacırılır kotudur bu durum sonra uzaklasılırsa atlatılır gıbı olur, bır daha ki bulusamada yıne sevısılırse artık dogal bır durum olarak karsılanmaya baslanır.
(bkz: fuckbuddy)
kartal'da oturan adamın hemen pendik'ten bir arkadaşla sevişmesi ile olabilecek hadise.

kartal - pendik arası 5 dakika. yakın yani.
en yakın arkadaş sözüm ona öyledir, deşildiğinde taraflar için daha yakın arkadaşlar bulmak mümkündür. Dolayısıyla "arkadaş olmak" zatı başkasına kaptırmamanın bir yoludur. Sevişmek de bu hissiyatın doğal sonucudur.
güncel Önemli Başlıklar