bugün

entry'ler (22)

bülent arıç ın her fırsatta ağlaması

Kalp ve duygudan yoksun olması muhtemel yazar entryisi.

seksi biz icat ettik

Hugh için küçük fakat insanlık için büyük bir icattır.

sevgilisi uludağ sözlük yazarı diye ayrılan kız

Uludağ sözlüğü inci ile karıştıran kızdır..

ben bu yazıyı o kıza yazdım

Üzülme kardeşim..
Bir dost..

hz muhammed ile hz hatice nin skandal evliliği

zaytung daki haberlere taş çıkartacak haber. (bkz: *ötünden element ve başlık uydurma)

evrim teorisinin çürütülmesi

teoridir teori kalmaya da devam edecektir. isbatlanamaz. ne maymunu arkadaş bari aslan kaplan deyin de daha bi kabul edilebilir olsun.

atatürk ün islamiyeti ülkeden kaldırmak istemesi

atatürk gibi dini bütün bi insan kelime grubu beni gülmekten öldürmüştür. düşündüğünü ifade edebilme özgürlüğümüz elimizde olmadığından şimdilik içimize atıyoruz hacı napalım.

sözlükteki bir peygamber soyundan gelen yazar

komikliği beceremeyen adam.
entry'i açana hitaptır.

samanyolu tv

bak şimdi yorum yapmaz isem çatlarım. mükemmel ötesi bi kanal. daha önceleri sadece birilerinin çizdiği şeyleri izleyebilen Türk milleti muhterem hocaefendi sayesinde kendi siyasi görüş, hayat, düşünce tarzına uygun insanların ne düşündüğünü falan da izleyebilsin canım.
AKP YÜZDE ELLiYE YAKIN OY ALDI AMA TV KANALLARININ BELKi YÜZDE YETMiŞi AKP YE MUHALEFET EDiYOR. ACiLEN iKiSi ARASINDA DENGE OLMASI iCAP EDER..

ahiret kavramına yeni bakış

evrim, izafiyet ve bilumum teorileri yer ile bir eden Türk muçitimisi tepriks ediyoruz..

allah ın varlığının bilimsel olarak ispat edilmesi

bilimmiş peh dedirten söz. lan oolum daha dünyanın yuvarlak olduunu yeni öğrendik-binlerce yıl düz sanıyor idik. ne yani bilim demese inanmayacak mısnız ?

atatürk yaşasaydı kendisini eleştirirdi

eleştirmez- eleştirtmez idi.. karşısında bi parti bile olamayışı, her açılan partinin vekillerinin asılması delildir..

allah ın kendi varlığını kanıtlama çabası

bu ateistlerin kendini zeki karşısındakini cahil sandığı durumları gülerek seyrediyorum dedirtesi durum.. Hayır arkadaş sende akıl var da başkasında yok mu. Herkes inanmak ya da inanmamak sıklarindan istediğini işaretler.. 3 yanlış 1 malı götürür götürmez o kısım tartışmalı..

sözlükte ateist avına çıkmış nurcu genç

alnından öpülesi şahsiyettir.. uludağ sözlükte bu güruhun sesi gür çıkıyor diye burda takılıyoz, yoksa giderdik inci'ye..

hür adam

siyasetle alakası olmayan, dünyanın 7 harikasından da öte bi değere sahip, kesinlikle izlenilmesi gereken filmdir..
+ kemal abi sende mi, ne iş?
- elimde belgeler var..
+ ! ?
- açıklayabilirim..

atma kemal din kardeşiyiz

arkadaşlarımız bu entry üzerinde çalışıyorlar :]

fethullah gülen nasıl ünlendi sorunsalı

bu soruyu: islam için anasını babasını yurdunu vatanını terkeden, geriye bir kere bile dönüp bakmayan, bavulunu hazırlamaya bile vakit bulamayan, Rasulullah'dan emir geldi diye daha önce adını bi kere bile duymadığı, heritada görmediği memleketlere hicret eden, davası için canından bile vazgeçen, ezelden mücahid ruhlu, gözyaşlarını kimsenin göremediği bi yere; kalbine akıtan binlerce belki de milyonlarca islam kahramanına sormak icap eder..

kemal kılıçdaroğlu nun 2011 seçim vaatleri

seçimin ertesi gün unutulmuş olma ihtimali yüksek olan vaatlerdir.

gölge etme başka ihsan istemem

diyojeni çölde gördüm- ''gölge et başka ihsan istemem diyordu'' gibisinden de cümle kurulabilir

denize müslüman mı düşse kurtarırsın ateist mi

denize düştükten sonra ateistin ateist olmama, hemen oracıkta şehadet getirme ihtimali yüksek olduğundan; soru kökeni bakımından hatalı görülebilecek sorudur.