bugün

entry'ler (73)

myiyo anket

Gençler anket doldurarak para kazanmak için yeni bir site buldum öncelikle üye olup profilinizi ilgi alanlarınıza göre dolduruyorsunuz sonra anketler ekranınıza düşüyor

https://www.myiyo.com/?ref=413968753

madem atatürk çok iyi neden atatürk 2 çıkmadı

annenize sorunuz.

mutsuz bir kadını mutlu etme yolları

Ateşli bir seks onu kendine getirecektir

alkol kullanmak istiyorum hangisiyle başlamalıyım

Yalan yok rakı ile başladım
Evet evet doğru duydun rakı
Bazen a'dan z'ye meze eşliğinde
Bazen sadece rakı ve su

Ama en güzeli ne biliyor musun ? O karşı konulmaz anason kokusu... mis

fenerbahçe nin artık üç büyüklerden sayılmaması

20 eylül 2018 : fenerbahçe çöküş devrine girdi

ali koç

Tinerede zam geldi

üstteki yazarı entrylerine bakarak analiz et

Osmanlı hayranı

üniversitenin uzaması

En çok ne kadar uzatılabilir diye düşündüğüm olay

sigara yüzünden azarlayan emlakçı

Emlakçıya öğrenci için ev bakmaya gidilir. Komisyon ve depozito bedelleri fazla olduğu için emlakçıyla görüşme sonlandırılır. Vee tam çıkarken bir cümle ;

Ayda 300 lira cuğaraya para vermeyi biliyonuz yiğanıım

Duymamazlıktan gelinip ofis terk edilir.

Haksız ve haddinden fazla komisyon bedelini kabul etmeyip senin boğazına vermediğim için mutluyum pis koca götlü kapitalist pezevenk

üniversitenin uzaması

'Üniversite bana alttan almayı öğretti' cümlesini birgün herkes kuracak.

kartal bulut doğan

Son birkaç gündür takip ettiğim youtube'dan 'youtube meyhanesi' adı altında yayın yapan yayıncı. Yaşadığı olayları çok iyi izleyiciye yansıttığını ve samimi olduğunu düşünüyorum. Biraz hovarda biraz bizden birisi gibi

üniversitede nasıl manita yapılır

Sınıfında kız varsa çokta yazmanı tavsiye etmem. Fen edebiyat gibi kültür seviyesi düşük fakültelerden ayarlamaya çalış 9/10 başarılı olursun. Sınıfından birine yazdın diyelim ilerlettiniz ama kabul etmedi sakın birdaha sınıfındaki bir kıza yazma aptalligini yapma. Yazdigin an adın omurgasiza çıkar. Ve en önemli altın kural : sakın ciddi bir ilişki hayali kurma . Olmuyorsa çokta şey yapma okumana bak

üniversite wp grupları

Bütün beyinsizlerin bir araya toplandığı, zaten zorunluluktan bir araya gelinen ve herkesin maske taktığı samimiyetsiz bir ortam evet.

yurt odasında yenilebilecek hazır gıdalar

Krem peynir, ucuzlarından hindi salam zeytin peynir domates (meyve bıçağın olsun yoksa sıkıntı) ketıl en son yasaktı yurt odasında illa olsun diyorsan kaçak sokabilirsin. Sınav zamanı kahve ve çay stoklarını iyi yap

sigara içen kız

lana del rey

spor salonunda anıran hayvan

Kardeşim hadi
Ihhh
Hadi yaparsın
Ahhhhhh ufff uffff ufff

Tebrikler 5 kiloluk dambılla 2 şerden ilk seti bitirdin

ülkemizde kaslı erkek fetişi arttıkça duyulabilecek cümleler..

şuanda dinlediğiniz şarkıdan bir söz

Vekilime kaymak lazım

el titremesi sorunu

öncelikle merhaba

yaklaşık 1 yıldır ellerim aşırı derecede titremekte. heyecanlandığımda farklı bir ortama girdiğimde kendimi güvende hissetmediğimde yada yeni birileriyle tanıştığımda ellerimin titremesini durduramıyorum. 2,5 yıl önce psikiyatri doktoru okb teşhisi koyup antidepresan yazmıştı ve 1 yıl önce kullanmayı bıraktım siz değerli sözlük arkadaşlarımın tavsiyesini istiyorum

türkçe şarkılarda geçen acımasız sözler

Afyondan vekilime taze taze kaymak lazım ankaralı turgut un bize hediye ettiği subliminal mesajlar içeren şarkı

sevişmek istenen ünlüler

Madonna ve lady gaga