bugün

entry'ler (23)

harç paralarını kaldırdığın için teşekkürler akp

neden ikinci öğretim harçlar kaldırılmadı akp ? ikinci öğretimleri öğrenciden saymadığın için teşekkürler ! olmalıydı o afişlerdeki yazı

geleceği düşünürek yaşamanın anlamsızlığı

birçoğumuzun farkında olduğu fakat engel olamadığı durumdur kendisi.evet biliriz geçmiş geçmiştir değiştiremeyiz gelecekse belirsizlik ne olacağını hiç mi hiç bilemeyiz.ya şimdi ? şimdiyse yoktur yarın nelere sahip olabilirim,bir hafta sonra nerede olacağım,hangi üniversitede okuyacağım nerede çalışacağım kiminle evleneceğim vs vs o kadar çok şey vardır ki gelecekle ilgili düşünmemiz gereken. oysa farkına varabilsek belki de yasadığımız son gün bu.aldığımız son nefes belki,belki son kez bakıyorsun sevgilinin yüzüne belki de son kez yiyorsundur o en sevdiğin pastadan ya da son kez acı çekiyorsundur kim bilebilir ki.eğer bilebilseydik anlardık geleceği düşünerek yaşamanın anlamasızlığını.

facebook ta kendi fotoğrafını beğenen insan

bakın millet ben bu fotoğrafımı çok beğendim demenin farklı bir çeşididir işte.ya da beğeni sayısı fazla olsun abi ya ne olacak beğensem kendi foto mu diyorda olabilir tabi.

bir sabah güneş batıdan doğarsa yapılacaklar

abartılacak birşey yok ki canım sizde her sabah aynı yerden doğsaydınız sıkılırdınız.farklılık iyidir.

islamiyet akp ve hoca efendiden ibaret değildir

islamiyeti insanlara bağlamak nedendir ki.herkesin dini kendine değil midir ?

fakir ama gururlu

duyulduğunda fakirlerin gururlu olamayacağını bunun nadiren olduğunu düşündüren ifade.

2012 kpss ortaöğretim önlisans

bu pazar gireceğim fakat hiç çalışmadığım sorularının ygs ye benzememesini dilediğim sınav.

milletvekili çocuklarının askerlik yapmaması

haksızlıktan başka birşey değildir !

bütün peygamberlerin erkek olması

fiziki olarak baktığımızda bile erkek güçlüdür her zaman için.bu yüzden normal bir durum tüm peygamberlerin erkek olmuş olması ki ilk insanda erkektir ona bakarsak o neden peki ? kadın ve erkek eşittir diye de birşey yok zaten.eşit dediğimizde eşit iki küme misali bence elemanları birbirinin aynı olmalı değil mi ? kadın ve erkek aynı mı peki,oldukça farklı birbirinden, eşit olmaması demek birinin üstün olduğu anlamına mı gelmeli ?

tüsed

kökleri trabzona dayanan yegane gençlerimizin üniversteli olduktan sonra başvurmasını istediğim güzel derneğimdir kendisi.gelin de yapalım bişeyler böyle olmuyo ayrıca sözlüğümde bu dernekle ilgili birşey yazılmamış olduğunu görmek üzdü beni.

sahnede çişi gelen insan

onu bunu bilmem ama vahim durumdadır.biri onu kurtarsın.

bebe yaka

kadın kıyafetlerinde en sevmediğim yaka tipidir. ne o öyle çocuk gibi ama değil ne giyeceğimi şaşırdım giyim halleri.

otuzlu yaşlarında kadın

eğer oğlak burcuysa o kadın hayatında birçok şeyi değiştirmeye hazır olsun. belki iş ,araba ev hatta eş bilemem ama bişeylerin değişeceği kesin.

güneşe aşık kardan adam

Güneşe aşık vampir misali biraz da .kardan adamında vampirin de sonu hep aynıdır.niye aşık olmuşlardır ki sanki çözemedim.

gül rengi

21. yy da özel olarak gül rengi diyeceğimiz bir renk kalmamıştır sanırım.Aklına gelen her renk denilebilir kısaca.

oruç

Oruç fındık toplayan adam için temizliktir, rahatlıktır. Fındıklığa yemek getirme derdin yoktur ve de yemekleri taşıma derdin.

1 öğrenci 11 zayıfı 1 ayda nasıl kurtarır

Karneye bir hafta kala kapı kapı dolaşıp öğretmenlerden not dilenmektir. Denenmiştir, etkili bir taktik.

17 yaşındaki üniversite öğrencisi

Arkadaşı olacağın tiplerden her halükarda küçük olacağını bilmektir.

0 9 uç kullanan üniversite öğrencisi

Yazı yazmayan öğrenci tipidir, istese de yazamaz zaten.

doğal güzellik

Günümüz koşullarında görülmesi her ne kadar zor olsada makyajsız ve de dokunulmamış şekil güzel olma hali.