entry'ler (8)

uludag universitesi 8 medya ödülleri

Suanda oylamalarının http://www.medyaodulleri.org sitesinde gerceklestigi okulum etkinligidir.

menemen

soylenene gore kelime asli "ne menem"dir. ne menem ne menem nemenem derken menemen olumermistir.

sevgilisinin evinden ağlayarak çıkan kız

"belkide soğan doğruyodur" tümceciğini akıllara getiren kızdır.

mide siskinligi

sanki midende birileri varmışta içeriye kompresörle hava basıyormuş hissi verir. şişirerek derisini yüzdüğümüz koyunların ahımı tuttu yarappim dedirtir insana. osurdan osuramazsın, geğirsen geğiremezsin.

oturan boğa

birde bunun osuran boğa versiyonu vardır ki şiddetle tavsiye edilmez. ben hayatımda öyle pis iğrenç birşey görmedim osuran boğamı olur lan .

ukrayna da güzellik salonu açmak

güzeller arasında rekabetin hatsafada olduğu düşünülürse olabilitesi muhtemel olaydır.
(bkz: ince ayrıntılar büyük farklar yaratır)

19 yaşında hala bakire olan kız

sağ eline mahkum yazarların, bir tür mahali baskı oluşturarak toplum gerçeklerini aşmaya çalıştığı kısacası; " agaaa herkes verirse bizde osbir çekmeyiz" mantığı beynine nakşetmiş fındık beyinlilerin üstüne oynadığı kızdır.

(bkz: sakin ol şampiyon)
(bkz: yok yok iyiyim)

overlokçu

bu kadının sesinin bir saklambaç bir uzun eşşek misali ülkenin her yerinde olması ve aynı olması ile beni şaşırtan ve aynı zamanda "kim doldurmuş olum bu kaseti? nasıl piyasaya girmiş? kaç milyon adet satmış" sorularını aklıma getiren olaydır.