entry'ler (16)

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

hebele hübele yazıp ardından günaydın diye mesaj atan dostlarım var ne olur böyle şeyler yapmayalım.

türk düğünlerinde olmazsa olmazlar

-kremalı kağıdın içinde verilen küçük keklerin yanında birde iki farklı kola veriliordu hala var mı o ( sarıııı kolaaaa)
-Bu düğün yemeklerinde yemeğin kapağını kapağını para karşılığında açtırmak vardı o ne oldu var mı hala.

1 hafta mastürbasyon yapmayan erkekteki değişimler

kırmızı renk görmüş boğa gibi sinirli olmak.

matofin

ilk okuduğumda morfin diye okudum neyse pek bilmiyorum.

sigaraya başlama nedenleri

ortaokulda sana sigara iç dediklerinde içmeyince anakuzusu diye dalga geçmemeleri için başlanmış ve bırakılamamış can dost.

gitar manyetikleri

manyetiğini bilmiyorum bir dakika ama ben gitar çalmasınıda bilmiyorum ki yanlış başlığa mı geldim ben.

ayşe hatun önal

duygusal şarkılar yaparken bir tavsiye ile hareketli pop şarkılar yapmasıyla daha çok parlayan kadın sanatçı kendıleri.

şu an sözlük yazarları ne yapıyor

Napıcaz iş,iş,iş ve inanamazsın iş.

omuzları açık kazak

hanımefendilerin hunharca giydiği kazaktır.

beyaz çorap giyen erkek

kabadayı ağır abi yumurta topuk ayakkabının kıç kısmına basan elinde tesbih 'heyyyyy ulen' diye bağıran saygıdeğer abimizdir
saygılar....

isim söyle şiir yazıyım işsiz kaldım ne yapıyım

Muhtelif bir parasızlıktan açlığım
Umutsuz çaresiz haykırışlarım
Hayatadır bu dik duruşlarım
insanlar yüzündendir bu çıkmazlarım
Ters şeridin sol kısmındayım
Talihsiz piyango kurbanıyım
iyice boka sardım sanırım
Napıyım böyle mutlu olanlardanım...!

müslümanların allahtan daha müslüman olması

başlık ilgimi çekti bunu söyleyen zatın ateist olması ayrı bi ilginçlik kardeşim beyniniz mi yok yoksa kullanmaya mı üşeniyorsunuz anlamadım.

wifi güçlendirici

Netis WF2151 böyle bir icat kullandım işe yarar gibi oluyodu fakat yarayıp yaramadığı konusunda hiç emin değilim ..... çıkabilir yani.

memeleri gözüken arkadaşın karısı

bu başlığın altına yazılacak arkadaşa hediye edilecek siyah renkli destekli süteyeni tarif etmenin alengirli yolu.

hayır diyenler şeytandır

ne alaka ne muhabbet saçmalık evet diyene de lafım yok hayır diyene de Türkiye ve insalar için hayırlısı diyeceğim.

burnuna sinek kaçan firavun

firavun değildir o firavun olsa kaçmazdı.