bugün

sarki soyleyen, manken eskisi kisidir. *
eskinin playboyu simdinin isadami mustafa caglarin eski sevgilisidir.
genç erkeklerin rüyalarına giren mankenimiz
muzik dunyasının ilahesi, kendini turk halkına gec gostermesinden dolayı halktan kırgınlık tepkileri alan, "keske hic mankenlik yapmadan sarkı soyleseydi de turk muzigi boyle mukemmel bir sanatcıyla tanıssaydı" dedirten sahsiyet(!)
bir zamanlar turkiye guzeli secilmisligi de olan insandir.
yatakta 3 kaplan gücünde ki ablamız (bkz: ayşe hatun ve önal)
sen şimdi çatla
hırsından patla
umrumda değil valla
sözlerinden kurulu bir şarkısıda olan manken kişilik.
(bkz: ben yuzumle para kazanıyorum)
çeksene elini şarkısıyla kendisine sempati duyduğum güzel fizikli hatun, sanatçı, manken
'fazla kaçmış sırt dekolten tuhaf olmuş mini eteklen' ve hatta
'söyle baban tarla satsın kaset yap da milyon satsın patronu sev ki klip yapsın hele bir de rapçi oynatsın'** şeklinde açıklanabilecek hanım kızımız.
kendi ağızından;

29/07/1978 Adana dogumluyum. Adana Borsa Lisesi mezunuyum. Eskisehir Üniversitesi halkla iliskiler bölümü 2. sinif terkim. '99 yilinda Türkiye güzellik yarismasina katilmaya karar verdim ve o yilin taç sahibi ben oldum, ardindan mankenlik, dizi oyunculugu ve sunuculuk yaptim. Su anda küçüklügümden beri hayalini kurdugum albümümün çalismalarini bitirdim.
En sevdigim sarkicılar arasinda; Sezen AKSU, Sertap ERENER, UZ, Madonna, Dee peach mode, Prince.
Oyuncular; Robert DENIRO, Julia ROBERTS
Showman; Cem YILMAZ TV programlari; Zaga ve Okan BAYÜLGEN'i izlemekten büyük keyif aliyorum...
Gazeteciler; Fatih ALTAYLI, Oktay EKSI, Emin ÇÖLASAN
Hakkında söylenenler:

Hıncal uluç: Ben böylesine bir müzik felaketi ile daha önce karşılaştığımı hatırlamıyorum. Yılın En Kötü CD'si ödülünün tartışmasız birincisi...

Fatih Altaylı: Geçen gün işe giderken radyo dinliyorum. Garip ritmik bir müzik, arkasında betten öte bir ses bir şeyler söylüyor. Şarkı desen değil... Şarkıcı desen değil. Popstar'a katılan Ajdar'dan beter bir şey...

Erol Evgin: Bizim ekip bana hiç anatomik, el enseli, bel kırmalı şarkılar yapmıyor. Çeksene elini, kırıcan mı belimi, gibi sözler bekliyorum onlardan...

Kıraç: Ayşe Hatunla Tarkanın ne farkı var? Biri çeksene elini, kırıcan mı belimi diyor, öbürü yakalarsam mucuk mucuk diyor, ikisi de aynı, farkları ne?

Demet Akalın: Ayşe Hatun Önal piyasada tutunamaz, umarım sonları Gizem'lerinkine benzemez!.. *
gereksiz yere kin duyulan kişi... hanım kızımız bir tekno parça yapmaya kalkmıştır ve vaat ettiğini vermiştir... neden kin duyulmuştur kendisine? cevabını arayalım... *ayse hatun önalın şarkı söylemesini eleştiriyoruz diyelim... şarkı söylemek için sesin mükemmel olması gerekmez... tamam sesi mükemmel olanların şarkıları kulağa daha hoş gelir... ama dünya piyasasında iş yapan onlarca "karga sesli" şarkıcı vardır...

hanım kızımızın şarkısını beğenmedik diyelim... entrynin başında dediğim gibi ayse hatun önal türk halkına pek bişey vaat etmemiştir... vaat ettiği sadece tekno parçalardır ve tekno parça yapmıştır... beğenirsiniz beğenmezsiniz sizin bileceğiniz iş.. zira bendeniz elton john denen heriften nefret etmekteyim... bir tane şarkısını bile beğenmişliğim yoktur.. ama ona hakaret ediyor muyum? etmiyorum... peki neden? görüşlere saygılı olduğum için mi? hayır...sadece ona hakaret edersem onun müziğini sevenler tarafından bir karşı saldırı alacağım ve gereksiz yere göreceliğin önplanda olduğu bir konuda tartışmış olacağım... ha biz diyoruzki bu işi sadece bilenler yapsın... o zaman kimse çay sehpasını alıp darbuka çalar gibi tıngırdatmasın... tamam bu kadar basit değil ama ikisi de aynı şey sayılır...

yok biz ayse hatun önalın şarkı sözlerini beğenmedik... peki... ayşe hatun önal tekno bir parça yaptı .. bunda hemfikiriz... peki tekno müziğin babalarında biri olan prodigynin kaç şarkısında harkulade sözler gördük?... genelde hiçbirinde... peki biz ayse hatun önala neden kızıyoruz?

biz ayse hatun'un fiziksel özelliklerini ön plana koymasından rahatsızız... beyonce , jennifer lopez örneklerinden bahsetmiyeceğim bile... onlar yapıyor diye yapması da ayse hatun'u aşağılamak için bir nedendir... başka bir yönden bakalım konuya... cinselliğin yemek içmek gibi bir ihtiyaç olduğunu söyleriz hep... madem yemek gibi bir ihtiyaç cinsellik ve madem ayse hatun'a cinselliği önplana çıkardığı için kızıyoruz, o halde kendi içimizde tutarlı olmak için, yaptığı en güzel, en salçalı, en göze hoş gelen yemekleri lokanta vitrinine koyan aşçıya da kızmalıyız... o da bizim temel ihtiyacımız olan birşeye yönlendiriyor bizi nasıl olsa...lokantanın kapısından girip "sen utanmıyo musun insanları yemeğe özendirmeye, bu konuda tahrik etmeye" diyelim... kaçımız o lokantanın vitrininden değilde kapısından dışarı çıkacak bakalım... cinsellik doğal bir şeydir ve birinin sizi bu konuda tahrik etmesi kadar doğal bir şey yoktur...

peki biz cidden ayse hatun'a neden kızdık?... cevabı basit... petek dinçöz gibi medya maymunu olabilecek bir kişi bulduğumuzu zannettik... onun assolist olarak sahneye çıkması gibi cüretkar hareketler yapacağını sandık ayse hatun'un... ama yapmadı... kendi halinde müzik yapar bi hali var...
Ses Adina Pek Bişi Taşimasa da, Konuk Olduğu Programlardaki Saf Bakişlari Ve Gülüşlerine Hayran kalınan hatun.
gayet aklı başında, sürekli medyaya konu olmayan eski türkiye güzeli, yeni şarkıcı.
kar maskesiyle bardan çıkıp gazetecilerden kaçtığını (!) hatırladığım,pek bir aksiyon dolu kişilik.
aşırı kadınsı isme sahip****.
ülke için pek gereksiz gördüğüm mankenden dönme arada sesiyle birşeyler mırıldanan, serdar bilgili ile olan münasebetiyle gündemde kalmayı başarmaya çalışan bayan.
okan bayülgen'e maskara olmuş mankendir. bizlere de maskara olmuştu da okan bayülgen'in yanında adımız geçmez.
her şey bir yana gerçekten de inanılmaz güzel olan kadındır.
makina şahidim olsun ki çok seksi bir kadındır.
kendilerinin hayatı meslek hayatları ve geçmişleri pek bir sansasyonel olmuştur, ancak şarkıcı olmaya karar vermişlerdir ve bu kararı 30'undan sonra vermiş olmanın pek akıllıca birşey olmadığını görmektedirlerki sanırım bir süredir ortalıkta yokturlar
'99 miss turkey türkiye güzeli.
sarılmandan belli kırıcan mı belimi adlı romantik çalışmaya imza atmış kişi... şarkı güzel mi hayır değil ama garip bir çekiciliği var komik sözleri ayşe hatun önal a tam gitmiş, erdal acar la olan ilşkisini hatırladığımızda... alt yapısıda fena değildir şarkının...
insanların kendilerini akıllı hissetmek için eleştirdikleri manken.
sertab erener'in eurovision'a katilacaginin aciklanmasi uzerine konu ile ilgili yorumu istendiginde (bomba da burda, album cikardi ya, memkekette otoriye, elestirmeni kalmadi bu kadinin yorumlarina kaldik) "sertab iyi ama boyu kisa" yorumunu getirmis evlere senlik popcu.