bugün

entry'ler (15)

sözlük yazarlarının bugün sinirlendiği şeyler

Yavşağın eliyle bakmaya kıyamadığımın eli birbirine dokunuyordu.

bugüne kadar izlediğiniz en iyi film

Esaretin bedeli kesinlikle en iyisidir heralde.

esneyen sevgilinin ağzına vermek

Öyle bir devire geldik ki kızlar erkeklerin yanında esnemeye bile korkar oldu!

film isimlerini çomarla değiştirmek

Zaman yolcusunun çomarı,
Çomar olmak göt ister.

sevişirken hiç sesi çıkmayan kız

Başka alemlerde de olabilir, olaydan bir şey anlamıyor da olabilir. Konuşmamasının yanında, yüz ifadesi önemli, bir bakmak lazım, yüzüne tabi!!

karşı cinste bakacağınız ilk yer

Kilosuna, fiziğine bakarım ben önce, sonra yüzüne bakarım, güzel olması önemli değil, tatlı mı değil mi ona bakarım!

sevişirken konuşursan çocuğun kekeme olur

Buna göre, sevişirsen yürürsen çocuk sakat mı olacak. Hayır, bu yazıyı yazan sakat asıl.

simge sağın

Sözde genç sanatçıların içinde en güzeli ve en kalitesidir vesselam.

duşta bir anda soğuk su akması

Vücudun dışarda neler olduğunu merak ettiği durumdur.

kızdan çıplak foto nasıl alınır

Hadi koçum atarsın sen o fotoyu!

ben bu yazıyı kendime yazdım

Ben eğer normal insanlar gibi düşünen, normal insanlar gibi işe giden, ve yine normal insanlar gibi evlenen, çoluk çocuk sahibi olan bir insan olsaydım. Bugün bu noktada olup, insanların sadece hissedebildiği duyguların sesini duyabilirmiydim..

osurmak

insandır bu osurur, sıçar, çişini bile yapan insanlar var hatta. Niye şaşırıyorsunuz kardeşim, siz hiç osurmadınız mı?

devlet bahçeli

Evet lidersin, evet büyüksün, evet seviyoruz, ama siyaseti de başka bir yere taşıdın reis be!

sevgilin yoksa neyin var

Benim okumam gereken 23 tane kitabım var kitaplığımda, içmem gereken bir çay var masamda, ısırmam gereken bir bisküvi var çayın yanında, yazmaya başladığım altıncı sayfada olduğum bir kitabım var laptopumda.. Sayayım mı dahaaaa?!

ösym nin 17 bin adayı unutması

Neyi gösterir soruyorum size? Unutuyorsa balık yesin efendim!