bugün

entry'ler (18)

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Her gün Allah'a küfür ediyorum. Zaten Allah'da biraz iyilik olsaydı bu kadar küfrüme ve isyanıma karşı bana dolaylı da olsa bana bir cevap verirdi. Demek sen de bir kașarsın ha

sosyal medya

Kullanan kişilerin yüzde 95'i zekadan yoksun insanlardır. Güya biriyle dalga geçiyor ona gülüyor ama bu kullanıcıların yıllardır anlamadığı bir şey var o da dalga geçilen kişiyi ünlü yapıyorlar. Yıllardır kimse farkına varamadı bunun.

Örneğin şu 4 kere hacca giden Allah'ın tinercisi nasıl unlu oldu ya da Amanda Cerny'nin son 1 ayda yarim milyon takipçi arttırması veya Aleyna Tilki'nin parmakla gösterilmesi meselesi. Dalga geçiyorlar ama kizin adini duyan kalmadi ve sarkisi 102 milyon kere izlenmiş. Çok iyi bir prim olmuş.

Ama gel de sen bunu dalga geçen kişilere anlat. Nerde bir gereksiz adam var onu unlu ediyorlar.

sizce mutluluk nedir

Bence mutluluğun tek bir tanımı yapılamaz. Kişiden kişiye bölgeden bölgeye değişebilir ama eğer Türkiye'de iseniz mutluluk kesinlikle PARADIR.

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

Bayramınızı kutlar ailenizle nice hayırlı bayramlar dilerim. Bu geldi

hangi şehrin neyi meşhur

Frankfurt- Flughafen (Havaalanı) biraz yabancı şehirlerden ornek vermek istedim.

kılıfsız telefon kullanmanın verdiği cool luk

Yaklaşık 2 senedir Asus Zenfone 6 cihazımı kılıfsız kullanıyorum. Bu sure zarfında 2 kere yere düştü ama helal olsun Asus'â dayanıklı telefonmuș.

Bundan ders çıkardım mi diye sorarsanız hayır hala kılıfsız kullanıyorum. Ayrı bir havası var. Biz bazıları gibi acemi değiliz ve bir şeyi nasıl kullanmamız gerektiğini çok iyi biliriz.

gecenin sözü

Bazı aşklar imkan ile inkar arasındadır. Ben ise imkan verdiğin için inkar ettim aşkımı.

izmir i yunanistan a bağışlamak

Ben izmirli veya izmir'de yaşayan biri değilim ve hic gitmedim izmir'e ama şundan eminim ki eğer izmir'î verirseniz ülke 40 yıl geriye gider. Türkiye'nin incisidir izmir. Vereceksiniz Hakkari, Şırnak şehirlerini filan verin.

yazarların öğrenmek istediğin diller

Öncelikle ingilizce sonra da Almanca öğrenmek isterim. Aslında ilk Almanca'yı öğrenmek isterim ama ingilizce daha çok kullanıldığı için öncelik onda. Almanlar'dan öğrenmem gereken çok şey olduğunu biliyorum ve bu yüzden Almanca'yı su gibi konuşmak isterdim.

otobüste çirkin kızlara bakıp ümit vermek

iyi de bunun Akp ile ne alakası var güzel kardeşim?

animelerden akılda kalan cümleler

"Yenilmiycem senin gibi alçak bir Vexos'a karşı.

medeniyet göstergesi küçük detaylar

Saygılı olmanın enayilik değil medeniyet ve onur meselesi olduğunu bilmek.

hoşlanılan kız ile ilk konuşma

Sonra reddedilirsin ve acaba çok mu rezil oldum diye düşünüp durursun.

whatsapp fotosunu her gün değişen tip

Genelde bunlar kız olurlar. Evde kös kös oturmaktan sıkılıp hem zaman geçsin hem de diğer insanlar farketsin diye yaptığı eylemdir. Hicbir yeteneği veya hamaratlıgi olmadığı gibi saçma sapan fotoğraflar ile diş görünüşten prim yapmaya çalışırlar.

kafa dinlendiren şarkılar

"owner of a lonely heart" gerçekten hem dinlendiriyor hem de eskileri hatırlıyorsun.

cinler sadece başı açık kadınlara musallat olurmuş

Önce bir cinler kendilerini göstersin nereden bulaşıyorlar bu açık saç seven yaratıklar?

bir yerlere gelememiş

Makam mevkiden hariç az para kazanan insan anlamına da gelir.

ergen fantazileri

Bütün akrabaları elden geçirme düşüncesidir.