bugün

bazen buzdolabı açıp sade soda ararken arkaya gizlenmiş tuborg şişesini bulmaktır.
onu karıyla ben biliriz sen ne bilcen.
Sağlıktır,
HuZurdur,
Ailedir.
biraz bencilce veya şımarık gibi gelecek belki ama mutluluk denince aklıma iki şey geliyor:

-korku ve endişenin olmadığı güvende hissettiğim aklımın sakinleştiği o ender anlar.
-karşılıklı sevgi ve güven durumu olan arkadaşımla vakit geçirmek. "elalem ne der?" bir süre kenara koyarak geçirdiğimiz anlar. yıllardır hasretini çektiğim o rahatlık ve huzur. bir başkasının yanında gözlerimi kapatabilecek kadar güvende olmak. ciddi veya saçma her konudan konuşabilmek, kendim gibi olabilmek.

bunlar uzun zamandır sahip olmadığım lüksler ve bir daha olur mu olursa kimle nasıl olur bilemem. uzun yıllardır yapmamış olsakta umarım bende bu güzelliği benimle paylaşan 7/24 susmayan kafamı sakinleştiren arkadaşıma bu lüksü sağlayabilmişimdir o zamanlar.
bulunduğun halden, imkandan, değerden memnun olmaktır.
başarıya ulaşmak, başarmak.
sahneye çıkıp deli gibi gitar çalıp bağıra çağıra şarkı söylemek. tecrübeyle sabittir.
Mangaldır. O kokusu, yemeklerin lezzeti..
sahici dostlarınız olmasıdır, haa birde sağlıklı olmak...
Mutluluk zaman bulup oturup kitap okumaktir. Bazen de orgu ormektir.
iyi bir kitap bulunca bitmesin diye okumaya çekinmek.
Bence mutluluğun tek bir tanımı yapılamaz. Kişiden kişiye bölgeden bölgeye değişebilir ama eğer Türkiye'de iseniz mutluluk kesinlikle PARADIR.
Mutluluk insanin kendisine yakışanı giymesidir.
bireyselliktir ".
Mutsuz olmamaktır.
Kişiye göre değişir. Kimine göre tutuğu takımın gol atması kimine göre sevdiği insanı görmesi.
Elindekiler ile yetinen herkes mutludur.
mutluluk mutlu olmaktır :D.
Bir ovanın yamuk yumuk oluşu gibi bir şey.
Karşılıklı sevgiden doğan minicik tatlı şirin bir bebiştir.
Şu an için

görsel
sevdigin meslek ve guzel oara kazanmak benim icin mutluluktur.
Kedimin kelebek gördüğü zaman bana gözlerini açarak baktığı sırada çıkardığı sesi duymak. Bildiğin iletişim kuruyor lan hayvan.
Dondurma kutusunda dondurma bulmaktır, hiç çalışmadığım sınavdan iyi not almaktır, orucun açıldığı o eşsiz andır, yazın ortasında klimalı odada oturmaktır, sabahın köründe uyandıktan sonra tatil olduğunu fark edip tekrar uyumaktır, bayram, iş, baba vb. 'den elde edilen paranın ilk harcanırken yaşanan o "olum var mı benden zengini!" Havalarıdır.
Sahi mutluluk neydi. Mutluluk aşktı, sevgiydi, özlemdi.
güncel Önemli Başlıklar