bugün

entry'ler (204)

küfür

sinir harbi yaşanırken ruha yelpaze olan eylemdir.

insanı insan yapan özellik

ben merkezci olmamak.

sakal

Erkeğin makyajıdır.

türk ve arap aynı ırktandır

araplar türkse türklükten istifa ediyorum. orta asyalıyım.

suriyeliler

Ümran bebek ve aylan bebek.

sevgiliden ayrılma nedenleri

bence en klasiği sorun sende değil bende.

insanları mutlu eden garip olaylar

ilkokul birinci sınıftan ikinci sınıfa geçtiğim yaz babamın aldığı 23 adet misket. Hala da saklarım. Evliyim çocuk bekliyorum ve umuyorum ki babamla 2017 nisanda doğacak çocuğumla babam o misketlerle beraber oynarlar.

çok güzel olduğu halde egosu olmayan kız

Türkiye'de nadir.

başım ağrıyor bu gece olmaz diyen erkek

yok öyle bi erkek.

topuklu ayakkabıyla rahat yürüyebilmek

slav ülkesi diğilerinin genel özelliklerinden birisi olup yürüyüşlerindeki strüktüel dokunun hakikaten tam anlamıyla hissedildiği davranış biçimidir.

uludağ sözlük yazarlarının ilk 5 sevgilisinin adı

1) tuba
2) özlem
3) özge
4) cansu
5) gülşah
not: hiç birinden karşılık yok. nam-ı diğer platonik.

gece karanlğında birden önünüze çıkan kedi

aman tanrim didim.

bir kızı ağlatarak terk etmek

küfür edenlere sesleniyorum. siz hiç kaldırım kenarında elinde şarap şişesiyle zırlayan bi kadın gördünüz mü?

item ı item diye okuyan insanın beyni

i am 27 years old cümlesini okurken ay em yirmi yedi yiırs old diye okuyan beyinle paralellik sergileyen beyindir. (bkz: türk hastalıkları)

kız olsaydım yapardım denilen şeyler

bel gamzesinin olduğu bölgeye tattoo, omzuma da ilhan mansız'ın kartal kanadı dövmesini yaptırırdım.

gece ne fısıldıyor

yat zıbar.

358 inci kısa döndem ve yedek subay adayları

2015 yılının şubat ayında birliğine teslim olmak sureti ile aralarında benim de bulunduğum 4 yıllık fakülte bitirmiş, 1988 ocak ayı ve öncesi doğumlu olup parası olmayan genç dimağların vatani görevini yapacağı döneme verilen koddur.
acemilik kastomonu.

uzun süren ilişkisi bitince üzülmeyen kişi

daha güzelini/yakışıklısını bulmuştur.

namusun önemsiz bir konu olması

Hassas bir konu başlığı seçilmiş olmasına karşın abuk subuk entry girilmiş. kız arkadaşı başkasıyla haşna fişne yapacak ve bi erkek olarak ta bunu onaylanacak. ama arada duygusal bağ olunca beyimiz o zaman devreye girecek. pehh. safsatadır, öteye de gidemez.

erkekler neden kendilerini bi bok sanıyor

'kızlar neden kendilerini bi bok sanıyor' başlığına misilleme olarak açılmış bi başlıktır kanımca.