bugün

entry'ler (71)

14 ocak 2016 fenerbahçe lokomotiv kuban maçı

obradovic yine ne kadar büyük bir koç olduğunu herkese gösterdi.

12 yaşındaki kızını pazarlayan ahlaksız karı

karı beynini pazarlamıştır bu olaydan önce.başka açıklaması olamaz.

bir entrynin değeri aldığı eksi sayısı kadardır

eksi yemeye meraklı kişilerin açacağı bir başlıktır.

sözlük yazarlarının tespitleri

ülke boku yemiş.

hdp yi seçseydik barış gelecekti

siktiriniz gidiniz efenim.bu boktan düşünce yapısı partilerle siyasi rejimlerle ekonomiyle vs değişmez.bu düşman,insanlık dışı düşünce sahiplerinin eğitilmesi gerekli.yoksa ne parti ne başka bişey insanların bu kadar kolay can almasını engeller.

allah varsa niye sultanahmet patladı

Allah varsa annen niye patladı?

bacak denince akla gelenler

(bkz: sütun)

mastürbasyon

arabada yapılır,evde yapılır,tuvalette yapılır. çok kullanışlıdır sizi yarı yolda bırakmaz. ayrıca istediğiniz zaman istediğiniz şekilde yapılabilir. fazla gideri yoktur. en fazla cildiniz biraz tahriş olur ama ne dırdırı vardır ne yemeği ne suyu.

hayat felsefesi yapılacak en güzel söz

ölüm benim doğum günüm.

bu milletin amına koyacağız

hangi milletin amına koyacaksınız acaba? diye sorulsa yeridir.ayrıca bırakın artık bu vatan,millet,ulus gibi kavramları.

siktir çekme yolları

kime çekileceğine göre fazlaca yolu olan bir eylemdir. (bkz: siktir git)
tabi duruma göre mesaj veya direkt kişiye karşı siktir çekilebilir. fakat birine siktir çekmeden önce iki kez düşünülmeli.

sagopa kajmerin kendini bozması

bundan 3-4 sene önce epey dinlerdim kendisini fakat fakat edip yüksel diye bir sapkına takıldığından beri dinlemiyorum.ayrıca kafası da yerinde değil gibi.kendin ettin kendin buldun sago..
http://www.youtube.com/watch?v=QRQjWSgCxUo

karışık tosta konan malzemeler

bilumum şarküteri malzemesinin yanına ketçap,mayonez,domates,turşu,beyaz peynir,cheddar peyniri,değişik baharatlar eklenebilir.

moruk

her söyleme dahil olabilecek efsane bir joker kelimedir.
-tamam moruk uzatmayalım.
-moruk bi dal fişeklesene be pakedi unutmuşum.
-moruk burdan adliyeye nasıl gidebilirim?
-moruk iki sultanbeyli alsana.
-ya birader moruk 40 vermiş bana sınavdan.
gibi kullanım şekilleri olan ve karşıdakini "acaba bana ne şekilde hitap etmek istedi?" şeklinde ikileme düşübilen,yaşlı anlamına gelen muazzam kelime.

küpe takan erkeğin namusu

dış görünüşünden anlaşılmaz.ibne gibi gözükebilirler fakat bir insanı dış görünüşüne göre yargılamamak gerek.küpe takan ibne arkadaşım da var delikanlı olan arkadaşım da var.

hukuk okumak istemek

kolaydır.NET.fakat okduktan sonra bir baltaya sap olabilmek zordur bu sistemin içerisinde.bu isteği aklınızdan çıkarmanızı tavsiye ediyorum bu nedenle.zira orta vadede değişimin oluru yok gibi gözüküyor.

gece gece baklava yemek

uyutmaz.

yüzümü güzel olsun kalbi mi

estetik diye bişey var tıp çok gelişti yav.kalbi güzel olsun da yüzünü törpüleriz gerekirse.

yes

çoğu otorite tarafından close to the edge albümleri tarihin en iyi prog albümü olarak gösterilir.albüm progarchives'ta 1,rolling stones dergisinde ise gelmiş geçmiş en iyi 5. progressive rock albümü olarak yer alıyor.tartışılabilir tabi ki ama kesinlikle 69-73 arası progressive rock altın çağını yaşıyorken yes o dönemin en popüler gruplarındandı.
ayrıca şöyle de bir bilgi vermek isterim ki; fringe dizisinde lsd kullanıp kafayı bulduğu sıralarda walter bishop reyiz fragile albümünden roundabout şarkısını dinler.o sahneye daha fazla yakışacak şarkı bir elin parmaklarını geçmez.

kız kardeşiniz tecavüze uğrasa ne yaparsınız

ne cins bi annesizlik lan bu.am beyinli herifler böyle başlık mı açılır.