bugün

entry'ler (98)

ergenlik dönemi ve intihar eğilimi hakkında kaynak

Anlamak mı istemiyorsunuz anlatamıyor muyum? Sadece ergenler intihar ediyor gibi bi cümle yok orda. Konu bu sadece. Yapmak istiyorsanız yine yapın efendim tutan yok.

yeni neslin kütüphane kullanmayı bilmemesi

(bkz: ergenlik dönemi ve intihar eğilimi hakkında kaynak) adındaki başlığımı görüp bu çıkarımı yapma ihtimali yüksek yazar beyanı. Sen nerden biliyorsun kütüphaneye gidip gidilmediğini yahu? Kütüphaneye gitmeyip hadi bana kaynak bulun ben yatayım demedim ki. Daha fazla kaynak bulmak için kütüphane hariç her yer denenebilir. Tek kaynağa ulaşma yeri kütüphane değil günümüzde.

ergenlik dönemi ve intihar eğilimi hakkında kaynak

Bilimsel bir yazı sunmam lazım. Al hocam bu liseli işte sorunlu diyemem ki...

evlenecek insan kalmaması

Entrylere bakınca da bu konuda yanılmadığımı görüyorum. Ben cinsiyet belirtmeden yaptım bunu kız veya erkek aradığım nerden çıkarıldı anlayamadım.

evlenecek insan kalmaması

Gece gece derin düşüncelere dalmışken aklıma gelen durum. Ciddi anlamda olmadığını düşünüyorum. Duygusuz ilişkiler. Şuursuzca "yürüme" kavramı. O olmazsa bu olur'cular. Dev egolar. Dış görünüşün önemini vurgulayanlar. Boş.

en sıkı ateistlerin sayısalcılardan çıkması

felsefeciler niye ateist o zaman onlara noluyo olum?

hukukta okumanın bir ayrıcalık olması

Türkiye'nin yarısı ayrıcalıklıymış da haberimiz yokmuş dedirten başlık.
Yılda bir hukuk fakültesi 600 kişi alırken ayrıcalıklı olduğunu iddia etmek de ne biliyim şey gibi mmm şey işte...

odaya kelebek girmesi

Oda arkadaşlarıma "başlığı hanginiz açtı?" dememe sebep olmuş başlık.

neyzen tevfik

Mehmet Akif ile yakın arkadaş olması, "bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim" sözüne tokat niteliğindedir.

düğünde oynanamamış nesil

Şu yaşıma kadar hiçbir düğünde oynamadım, pişman değilim. ilk deneyimim kendi düğünümde olacak.

dersim tatsızlığı

görsel

kadınların aşık olduğu erkeklerde anneyi araması

Oedipus kompleks aşık olunan erkekte babayı aramadır. Tersi elektra komplekstir ki aşık olunan kızda anneyi aramadır.

Erkekte anneyi aramak da böyle ne bileyim, şey gibi mm bilemedim...

dindarların ateistlerden başarılı olduğu alanlar

Namaz kılmak.

Edit: yavaş eksileyin.

enes kanter içinde uykularından uyanıyorsan eğer

Ferhat Göçer kuşlar uçar yaz geçer bir şekilde.

profil resimlerinde uzağa bakmak

(bkz: haberim yokmuş gibi çek)
(bkz: seni düşünüyorum leylam)

dünyanın güzel bir yer olmadığını anlamak

Güzel olmayan dünya değil, insanlar. Savaş çıkaran, paraya tapan, tecavüz eden, düzenin içine eden leş insanlar.
Biz olmasak burası güzel yer.

tipsiz erkeği yakışıklı gösterebilecek detaylar

Zeki olması.
Zeki erkeği şoplu görüyorum, beyin onu efektli mefektli algılamaya başlıyor, muazzam olay.

izmiri türkiye dışında zannetmek

Vardır böyle bir şey. Örnek verelim:

1)-izmir çok soğuk yha.s.s
-sen izmirsin bu ne soğuk pff.s..s
Bak güzel kardeşim izmir ege bölgesi sınırları içinde bir şehir olduğundan kışın gayet de soğuk olur, sıcak derken kastedilen mevsim yazdır. Yani ekvatorda muamelesi yapılmamalıdır.

2)-gece sokağa çık yani avrupa gibi harika bir yer güzel izmir <333
Hee çık da gör gününü tamam belli bölgelerde gezersin belli bir saate kadar ama bu kadar da kör olma burda da var her çeşit insan binlerce insan var hepsi melek değil haliyle. Ütopya değil burası, en az yozgat kadar gerçek.

3)-oh mis gibi kokan güzel şehir...
Yok kardeşim baya kanalizasyon kokuyor orası iyice çek içine onu haah geldi mi şimdi?

abartmayın şu şehri gözünüzü seveyim ya lütfen ya...

hoşlandığı erkeğe açılan türk kızı olmaması

(bkz: aha başlık ekşide tutmuş hemen uludağda açayım)

bir lisede yaşanabilecek en dumur olaylar

Müdür yardımcısının tuvalette sigara içilmesine "bi kere de b*k koksun şurası be" diye isyan etmesi listeye hızlı bir giriş yapabilir.