bugün

entry'ler (6)

25 mayıs 2005 milan liverpool maçı

Milan boruyu döşemeye meyletmişti. Boru o kadar büyüktü ki liverpool kıvırıp milanın dötüne soktu.

155

Özellikle yazları bu sokak düğününde cartında curtunda silah atan davarları ihbar ettiğinizde çokta sallanmadığınızı anladığınız hat. Karakolun dibine ekip gönderemiyorlar iki saattir.

dönüşüm

"bir sabah tedirgin düşlerden uyanan gregor samsa, devcileyin bir böceğe dönüşmüş buldu kendini."

O aslında yıllardır kendisiyle aynı hislere gark olmuşların dile getiremediğini getirdi ve bir sabah uyandığında bir böcek oldu.

"sevgili okuyucular, şimdi siz dinlemek isteseniz de istemeseniz de ben size niçin bir böcek bile olamadığımı anlatmak istiyorum. tüm içtenliğim ve ciddiliğimle söyleyeyim, böcek olmayı bile şiddetle istedim."
(bkz: yeraltından notlar)

o ses kuran

Tam bir Yeni Türkiye modeli işi, popüler ve göstermelik. ihtişamlı ama içi boş. Popüler kültürün içerisine entegre edilmeye çalışılan bir din.

Popüler islam

En çok merak edilen kimlerin jüri olacağı herhalde. Ben bir Nihat Hatipoğlu hamlesi bekliyorum.

bir kıza güvenmek

Henüz hiç gönül kazığı yememişlerin yapabileceği eylemdir. O kazık bir kere yendiği zaman geçmesi çok zor oluyor. Ancak çok çok büyük birisi gelecekte yıllar içinde tekrar güvenini kazanacak. Ohoo uzun iş!

fakirlerin yerine robotların gelmesi

Modern köleliktir. Robotta olsa kimsenin kimseye bedava hizmet etme zorunluluğu yoktur. ileride Evrensel Robot Hakları Bildirgesi yayınlamaya kadar gidebilir.
En iyisi geniş halk kitlelerini afyonlarla uyutmaya devam etmektir.