bugün

entry'ler (13)

hoşlanılan erkeğin pkklı çıkması

hiç anlaşılmayan durumdur. bir kürde hiçbir zaman türk kızını layık görmem. kürtle sevgili olan türk kızlarını hiçbir zaman anlayamadım.

kardeş payı

her şeye rağmen izlenilebilecek tek dizidir ama senaryo türk gelenek ve göreneklerine aykırı gelecek hale gelmiştir. fazla saçmalanmasa artık.

hoşlanılan kızın ülkücü yemini etmesi

onur veren ve mutlu olmaya sebep olan durumdur.

beş kardeş

pek tutmayacağını düşündüğüm dizidir. çünkü leyla ile mecnundan dolayı beklenti yüksektir. tek güzel yanı müslüm babanın hangimiz sevmedik şarkısı.

berna laçin ve fairy bulaşık deterjanı reklamı

benim fairy bulaşık deterjanı almama sebep olan reklamdır. cif ve prili bıraktım artık.

asgari ücretlinin s5 i olması

nasıl sahip olunduğunu merak ettiğim durumdur. keşke bir fikir verse de biz de alsak.

pazar günü evde oturan insan

yapacak bir şeyi yoktur, arkadaşı yoktur. tek başına dolaşmaktansa evde oturmak yeğdir.

süleyman şah türbesi ni pkk lıların koruması

kobani düşmedi süleyman şah düştü" dedirttiler. itin köpeğin diline düşürdüler. pkklılar bayram yapıyor şimdi türkiye cumhuriyetinin düştüğü durum ne kadar acı.

akp ye oy verenlerin genel özellikleri

menfaat düşkünü olmaları, din istismarcısı olmalarıdır.

kürtlerin en sevdiği şeyler

kaçak elektrik, devlet yardımı, yeşil kart, 10 ve 10 dan fazla çocuk yapmak, molotof atmak.

kürt olsaydınız en sevdiğiniz hayvan ne olurdu

katırdır. katır katıra binmiş elinde kahpe keleş.

ozan ünsal

türkçü ülkücü ozandır, şarkılarının sözleri anlamlıdır ve dokundurucudur.

trileçe

istanbulda çokça bulunan diğer şehirlerde görülmeyen balkan tatlısıdır. tadı fena değildir ama yenilmediği zaman aranan bir tatlı değildir.