bugün

entry'ler (71)

sinirlenmicem

Dedi ve sinirlendi.

gecenin sözü

En karanlık gece bile sona erer, gün yeniden doğar.

kupayla çay içmek

Bırak çay içmeyi çorba, su, cola vs. içecekler bile tüketiliyor.

gecenin sözü

Çok şükür bugünlere allah en kötü günümüzü böyle nasip etsin hayırlı geceler.

seni seviyorum dedikten sonraki sessizlik

Bu sadece türklere özel bir olay sessiz kalmak.

peynirlipogaca

Kalori bombası.

passat satıp golf almak

Ben golfu beğeniyorum yakıt cimrisi hızlı kaçan sevimli ve bir o kadar da asi yolların efendisi golf.

özlemek

özlemek istemiyorsan bırakmayacaksın.

çocukluğa dair gülümseten detaylar

Eskiden çok güzeldi bakkalarımız mahallemizde ki ortam çok farklıydı bu beni mutlu ediyor hatırlayınca ama şuan üzülüyorum eskisi gibi değil artık.

çocukluğa dair gülümseten detaylar

Eskiden çok güzeldi bakkalarımız mahallemizde ki ortam çok farklıydı bu beni mutlu ediyor hatırlayınca ama şuan üzülüyorum eskisi gibi değil artık.

taksi vs uber

Ben uber diyorum hem konfor hem güvenirlik uygun fiyat varken neden bizi seçerek alan konforsuz pahalı bir yolculuğu seçeyim ki.

en son satın aldığınız kitap

Oğuz Atay.

şenol güneş

Beşiktaşın tacı taraftarın sevdiği bir adam başarılarının devamını diliyorum.

sözlükte mod olunca yapılacak ufak şımarıklıklar

MOD olsakta hepimiz insanız kendim adına konuşursam görevim neyi icab ediyorsa onu yaparım ve yapılan şeyleri gizli tutarım.

kuru fasulyenin iğrenç bir varoş yemeği olması

Bunu diyen arkadaş sonradan görmedir allah yardımcın olsun bu kadar kasıntı ve egoist olmaman dileğiyle.

barbunya soğukken daha güzel oldugu gerçeği

Barbunya soğuk yenilir aslında bir tür meze niyetine koyulur masaya.

makarnayı elle yemek

Mikropluktur cahilliktir neden diye sorarsanız eli yıkasanızda mikrop barınır o makarna yağlı bir yiyecek elinizi bulaştırmamanız gerek olur saçınıza yüzünüze gelirse pek hoş olmaz çatalı tercih etmelisiniz.

lahmacunu çatalla yiyen tip

Sonuçta sofra adabı vardır evde doğal olabilirsin ama elit bir ortamda balığı bile çatal bıçakla yemelisin. Tabi bunlar herkes için zor ve kasıntı şeyler doğal olabileceğin mekanları seçmek lazım.

sebepsiz yere ağlamak

Allah sabır versin bir psikoloğa gözükmesinde fayda vardır.

işsiz olmanın kötü yanları

işsiz kalkmak kötü bir durum boş boş gezersin bi zaman sonra herşey boşa gider ve saçmalarsın.