bugün

entry'ler (55)

yanlış anlaşılabilecek fiiller

(bkz kalp yapmak )
(bkz: el hareketi)
Bu sabah yaşadığım durumdur, cama çıkmamla aramızda bir metre bile olmayan karşı camda gördüğüm 6-7 kızın eliyle kalp işareti yapmasından cereyan etmiştir. Üstüme alınıp suratıma mal bir gülümseme takarak gözlerimi büyüttüğüm esnada camı açmam ve kızların "sana değil kız arkadaşımıza yaptık" diye yan tarafı (başka bir alan) göstermesi ile son bulan durumdur.

Keşke gerçek olsaydı dediğim belki de ilk yanlış anlama budur, biraz rezil bile olsam.

eski sevgili yüzünden yeniyi kabul edememek

Herkes öyle triplerde olduğunu sanar ama biri de çıkıp Yeni var mı,yoksa hazır ben de seni seviyorum demez mesela...

tek bir kadına bağlanmak

Yıllardır da hep aynı şekeri mi yiyeceksin tarzında boktan argümanlarla bu tanım zedelenmeye çalışılır ama başarısız olunur...

Bence aslolan birisinin birşeyi olabilmek ve onu sana olduğu kadar seni de ona ait görebilmektir, bazısına ters gelebilir ama bu çok güzel ve özel bir histir...

leyla ile mecnun

O daha iyisini yapana kadar en iyisi bu.
(bkz: Onur Ünlü) (bkz: Burak Aksak)

finaliyle işte bu dedirten filmler

Zaten başlı başına öyle tabi ama sonu da çok özel...
(bkz: Sen Aydınlatırsın Geceyi) (bkz: Güneşin Oğlu)

ben mafyayım

Aklıma ask.fm'deki babası siyah kuşak olan kızdan başkası gelmedi...

gecenin şiiri

Sadece gecenin şiiri demek haksızlık olur dük'e...
(bkz: Biri Bana Sakin Desin)

sözlük yazarlarının ilkokul anıları

ilkokul değil ama lisede binadan çıkıp güvenliğin yanına gittim,abi bi taksi çağırır mısın dedim o da velin gelmeyecek mi diyince yok dedim kaçıyorum.Biz sorumluyuz ama dedi dedim zaten eve gideceğim..O da taksi çağırdı ve okuldan hayli garip biçimde kaçtım...

Not açısından olmasa da iyi ve hocalarin sevdiği bir öğrenciydim,bazı fiziksel sağlık sorunlarından ötürü bana yapılan ayrı muamele de buna dahil tabi.

unutulmaz film replikleri

Eğer şiir okusaydın bilirdin, aşık adam sınanmaz...
(bkz: beş şehir)

şiir seven erkekler gay midir sorunsalı

His yoksunu olup his dediğimi de yalnız cinsellikle bağdaştırabilecek yoz yazarların balık gibi atlayacağı başlık. (bkz: şiir sevilmez hissedilir)

en korkutucu tehdit cümlesi

Evde konuşuruz.NET.

göze kramp girmesi

göz kapağının karıncalanması ve açılmaması diye netleştirelim..

göze kramp girmesi

Az önce ilk defa başıma gelen şey.

asosyal yalnız erkek

Kuul dersin ama bu ızdıraptır. (bkz: itiraf)

hiç sevgilisi olmamış kız

Teklif edersin aşk ne bilmediğinden dersleri bahane eder reddeder, sonra dersin bari arkadaş olalım diye ama engeller, sen de utanmadan şiir yazmaya devam edersin...
Olmuş birşey bu...

günümüz insanlarının en büyük sorunu

AT, ATLAR, ATLIK, ATSIZLIK...

yere takır tukur bir şeyler düşüren üst komşu

Bütün üst komşuların bilyesi olması sorunsalının bir türevi...

yere takır tukur bir şeyler düşüren üst komşu

Bunun için özel koleksiyonu olduğunu düşünüyorum
veya da (bkz: çocuğunu yere atmak)

schweinsteiger nasıl okunuyor sorunsalı

şvaynsta(y)ger.

kendine güveni olmayan birini sevmek

Bir defasında ona duyduğum aşkı kimseden bulamayacağını söylemiş ve bana aşık olmayan bir kadına aşıktım, sonra sadece üzüldüm herşey için...