entry'ler (20)

arkadaşın manitasını ayartmak

Çok büyük piçliktir ve bunu yapan kişi dayağı fazlasıyla haketmiştir.

kız arkadaşı anal ilişkiye zorlamak

Yıllardır çıktığı kızla yatmak isteyen çocuğun kadim savaşıdır. Kız böyle bi ilişkiye girmeyi yıllardır engellemiştir ve erkek kızla çıktığı için başkasıyla bunu yapamamıştır ve arkadaşları artık dalga geçmeye başlar. Bu durum erkekte kız arkadaşı anal ilişkiye zorlama gibi bir psikolojik ve fiziksel savaş durumuna sokar.

gazı kaçmış kola

Ebeveynlerin ziyan olmasın diye çocuklarını içirdikleri içindeki karbondioksiti kaçmış koladır. Tadı cidden leştir ama yapılabilicek bikaç yöntem var. Gidip kurubuz alın ve içine atın, oluşan reaksiyon sonucu tekrardan CO2 açığa çıkacaktır. Yada onu saklayın ve yeni kola alın. Bardağın yarısından fazlasını gazı kaçmamış kolayla, kalanını gazı kaçmış kolayla doldurun. O zaman tadı normal geliyor hemde ziyan olmamış oluyor kolamız.

kıllı erkek

Kızların tiksindiği erkek tipidir. Ama ağda yaptırmasalar onlarda kıllı kardeşim biz napalım.

göğsü sarkar diye bebeğini emzirmeyen kadın

insanın çocuğunun olmasının, anne olmanın fiziksel görünüşten daha önemli olduğunu hala anlayamayan bencil insan tipidir. Ne yazık ki gün geçtikçe bu annelere daha fazla rastlıyoruz. Yeni nesilde bunlardan çok var ...

evli bir erkeğe aşık olmak

Yalnızlıktan sıkılan kadınların bazı cinsel ihtiyaçlarını gidermek istedikleri zaman yaşadıkları azgınlığın beyinde bazı hasarlar bırakması sonucu görülen psikolojik bir durumdur. Bu durumda kadın etrafında ki erkekleri değil evli olan erkekleri daha çekici bulur. Yaşadığı bu duygusal çekimi AŞIK olmak diye adlandırır ama aslında ruhsal yalnızlığın dışa vurumudur.

meme

Erken yaşlarda bebekleri emziren, orta ve ileri yaşlarda yetişkinleri emzirmeye yarayan bir organdır. Göğsün iki yanından sarkan bu organ aynı zamanda kadınların çekiciliklerini artıran sayılı bölgelerden biridir. Aynı zamanda kadını erkekten fiziksel anlamda ayıran da bir etkendir. Üzerinde üretilmiş çok fazla fantazisi ve hikayeleri vardır. Ergenlik çağındaki kızların bu organlarında hızlı bir büyüme yaşandığı için bazen aşırı hormonel tepkimeler olabilir. ( Örneğin : beden dersinde üstüne açık renk body giyen kızların terledikten sonra meme uçlarının hayvan gibi kalkması ve belli olması ).

taksicinin tartıştığı kadın sürücüyü dövmesi

Sayın muhterem taksi şoförlerimizin kadınla erkeği eş tuttuklarının bir göstergesidir. Erkek kavga edebilirse kadında edebilir mantığıyla yola çıkılmış yanlış, kaba bir davranıştır.

kahveyi şekersiz kremasız sütsüz içmek

Şirketlerde çalışanların genellikle kullandığı kahve içme şeklidir. Ağırdır, sabahları uykusuzluğunuzu dağırıtr akşamları uykunuzu dağıtır. Çok etkilidir .

ucube

Ucube bizim başbakanımızın ve kültürsüz Kültür Bakanımız Günay'ın dünyaca ünlü heykeltıraş Mehmet Aksoy'un Kars'ta yapımına devam ettiği insanlık anıtına söylediği küfür niteliğinde ki sıfattır.

acun ılıcalı

Aslan kükreyince küfreden bi insandır kendileri.

şubatta tshirtle dolaşan insanlar görmek

Soğuktan kıçı donan insanların gördüğü zaman küfredip, imrendiği insan tipidir.

battal gazi ulutürk

Kendileri önceleri MEF dershanlerinde sonra NET dershanesinde ( ablam iki dershaneye de gitmişti) şu anda Sezin Lisesinde çalışan tarhi öğretmenidir. Efsane adamdır. Derste ders yaptığını farketmezsiniz ama o beyninize sokar bilgileri.

3t

Benim hala çözemediğim enteresan bi gençtir. Daha öncede Yetenek Sizsiniz'e katılmıştı. Acun'da gapmış çocuğu getirmiş koymuş adaya.

nereden bileyim senin corabinin teki nerede

Hanım benim çorabın teki nerde denildiğinde eşinizden gelecek muhtemel sorudur bu .

allah diyen kapı gıcırtısı

islamın 5 şartını yerine getiremediği için kendini affettiremeyen kapı türüdür .

dizi

Annelerin yemek yedikten sonra oturup göt büyütürken izledikleri televizyon programıdır .

sakso

Kızların ağızlarını genişletmesi ve boyun kaslarını geliştirebilmeleri için geliştirdikleri ata sporu .

denizden çıkarken kalkmış olan sik

Çok korkunç bir durumdur. Hele hele yanınızda kız arkadaşlarınız varsa hem görünmemeye hemde düzeltmeye çalışırsınız ama beceremezsiniz. En iyisi koşup havluya sarılmaktır .

nihat doğan ın eurovision a gitmesi

Benim memleketimin kuzuları ayrı meee'ler der ve katılır Nihat. Arka fonda kuzular falan olur ve kuzulara bağırır. BENiM OLMAZSAN TACiZ ederim diye ama güzel olur yani ben desteklerdim ama kazandığı zaman o felsefik düşüncelerinden birini (Örneğin:No Women No Cry=Ağlamayana Karı yok) kapanış konuşmasında yaplamı