bugün

entry'ler (108)

sadece karakterleri için okunası kitaplar

(bkz: monte kristo kontu)

acil durum yemekleri

ekmek arası ekmek.

ateistlerin sorgulama hastalığı

Sorgulamak insanın doğasında olan bir ihtiyaçtır. Bazı insanlar kendilerini sorgulamamaya zorlayıp bu doğal yetilerini köreltmeye çalışırlar. insan inansın veya inanmasın sorgulamalıdır. insan kendince doğru bilgiye sorgulayarak, düşünerek, değerlendirerek ulaşır.

wasp

(bkz: eşekarısı)

dinimizce yasaklanmış olmasına rağmen içki içenler

(bkz: günah özgürlüğü)

ege üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı

Biraz önce ösym'nin sitesine bakıp kazandığımı gördüğüm okul ve bölüm.

yaran omegle diyalogları

görsel

(bkz: yaşadım bunu ben)

şu başlığa da bir entry gireyim sonra da yatıyorum

(bkz: uzar gider)

tüh hatunmuş

(bkz: tüh gaymiş)

seksten daha fazla zevk veren şeyler

(bkz: lap dance)

ftw

ks. fuck(s) the world

tanrı ya sorulacak tek soru

(bkz: wtf)

uzaylıların gelişmiş olması zorunluluğu

(bkz: allah mısın lan uzaylı)

raven woods

Yerli bir death/black metal grubudur. ilk defa canlı olarak sodom konserinde izledim kendilerini. o konserde öngruptular. gayet güzel bir performanstı. şimdi kötüler çalamıyolar eskisi gibi falan diyolar ama ne değişmiş olabilir ki? açıp dinlerim sıksık. büyük zevk verir dinlemesi bana.

star wars the force unleashed

Star wars'un konsol oyunlarından biri. dark side'ı sonuna kadar hissedebilmenin özgürlüğünü yaşatıyor insana. ayrıca xbox360'da bitirdiğim ilk oyunumdur.

kıyamet gelse de kopsak

Kıyametin gelmeyeceğini düşünen insanın lafı olabilir. Veya gelse de korkmamaktadır. dünyanın sonundan korkulur mu yahu?

namaz kılan budist

tanrı'yı hissetmenin başka yolları arayışı içinde olabilir.

saçma öss soruları

Ayşe aşağıdakilerden hangisini söylerse yalan söylemiş olmaz? ayrıca biri dilcileri de düşünerek yazmış. beni sabahın bu saatinde çok mutlu etti.

kuran okuyan ateist

Kendini belki inanmak için sebep bulabilirim diye zorluyor olabilir. Veya inanmamak için daha fazla sebep arıyor olabilir. ama sadece kuran'a inanmamak da ateist olmayı gerektirmez. sadece bak ben okudum demek için de okuyor olabilir. kısacası kimine göre hayırlı kimine göre hayrısız bir çok nedeni olabilir. e insandır bu. belli olmaz ne düşüneceği ne yapacağı.

sleep

(bkz: power word sleep)