bugün

istiklal'de ejderha desenli mor gömlek giyerek eyleme katılıyorsa kesin kürt'tür. *
Kürt deyince alınıyosa kürttür.

Üzgünüm...
Tek kaş,esmer ten ve vücut kılları sakalları kadar uzun ise kesin kürttür.
toplu haldeyken sırtlan, tek başınayken ceylan gibi davranıyorsa bilin ki k.rttür.
anlayamam. fakat bin kere yazdik be arkadasim. ben pkk yandasi degilim sadece hayatimi devam ettirmeye devam eden bir turk vatandasiyim diyen adama niye geciriyorsunuz hala? ekmeginin derdinde, bu olaylarla alakasi olmayan. ailesini gecindirmeye calisan bir kurt niye bu kadar nefret uyandiyor sizde? pkk de beraber gecirelim, ama kurt, turk ayrimi yapmayin artik ya. adam belki turk bayragi altinda senden daha fazla gurur duyuyor. bilemeyiz.
galerisinde eşek varsa etnik olmasa da mental olarak kürttür.
Yeşil bağcıkli yada yeşil turuncu ayakkabı giyiyorsa bilin ki....
şuraya yazanların çoğu sorunlu yeminle.

şimdi bu insanlara sırf kürt oldukları için neden küfrettiğinizi anlatın o vakit özür dilicem.
Şivesinden tabii ki de her ne kadar eğitimli olurlarsa olsunlar şiveli konuşuyorlar kişisel tespitim bu yönde.
Kürtlerden bahsedince duruluyorsa kürttür. Genelde her ne kadar kurküğumle gurur duyuyorum deseler de inandırıcı gelmemektedir.
eşitlik konusunda hassassa anlayabilirsiniz.
Türklerle ayni ortamdayken, türklerin, kurt turk kardestir pkk kallestir soylemine katilip; haklisn kardes deyip, uc bes kurt gordu mu ozgurluk baris zivirtilarindan bahsedip devlete fossik deyip sinsice tavirlar icinde olan kisidir. Kanayan yaramizdir, turkiyenin pis oyunlara itilmesinde maşa olmuş olan ortadogu halkidir. Cahilligi ve sinsiligi başina beladir.
En fazla konusmasindan ayirt edilir onun disinda ayirt edilemez en azindan ben hic ayirt edemiyorum turk kurt.
siyah ten , birleşik kaşlar , ağır koku , amele yanığı , kaba davranışlar , hırsızlığa meyil , eşek görünce minicik olan göz bebekleri.
puşi giyiyorlar sözlük.
(bkz: Elektroşok)
elektrik faturası gösterin. heyecandan bayılırsa kürttür.
Kaşlarına simit atın, uçarsa kürttür.
kac kere yazdik arkadasim dedigim anlama durumu. soracaksin. ya da hic sormayip insan gibi yaklasacaksin herkese.
faşist diyorsa kürttür. ve daha birçok insan dışı haraketler ve durumlar içinde bulunuyorsa da kürttür.
usteki irkci yaziyi kiniyorum. hepinizin amina koyayim bu tur serefsizlik yaparak ancak kurt turk ayrimi yapiliyor. gelmisinizi gecmisinizi sikeyim pis turk evlatlari.
basligi acanin ............................
konuşmasından, yüz şeklinden, göz renginden, hareketlerinden.
uzaktan görünce goril mi acaba bu diye tedirgin oluyorsanız k*rttür.