bugün

entry'ler (10)

terk etmekle tehdit eden sevgili

böyle bir cümle kurabilmek, kendine güvenin tavan yaptığını gösteriyor, heralde.

sen bensiz yapamazsın' ı daha değişik yollarla da anlatabilirsin bence, tehdit ediyorsa yolu açık olur, fazla sürmez ilişki.

hastası olunan sözler

kaderimle oynayacak kadar, sevgilim olmuşsun meğer.

sıla nın malum şarkısında geçiyordu.

otisabi

arkadaşın sende böyle olma diyerek hediye ettiği, diyalogları çok net olan dergi.

askerde zamanı güzel geçirtti, yoksa nabardık biz.

karın kası

zayıf insanların çok uğraşmadan, ulaştığı kas türü. ama kilo varsa zor be kardeşim, önce kilo vericen de.

akrep burcu erkeği

duygusal düşünmeden(tutku, inat, hırs, arzu vs.) karar verebilen biri değildir, kendimden biliyorum. ve her iki uçlarda olup, orta yollu ya da mantıklı karar vermesi zordur.

emre aydın

güzel sözler yazdığı, ayrı bir konu da. ben sadece mine tugay la olan ilişkisini kıskandığım, şarkıcı.

askerde iştimaya geç kalmak

eğer bir ceza verilecekse sadece senin cezalanmadığın, boktan bi hadise. geç kalınırsa; eğitim, spor başlar diye tehdit edilirdik. normalde eğitim spor yoktu.

takvim gazetesi

önemsemediğim için, internet gazetesinde sırasıyla; milliyet, habertürk, posta dan sonra baktığım gazete.

en iyi sezon finali yapan diziler

(bkz: game of thrones) ve kuzey güney in de final fragmanına dayanarak, güzel final olacak gibi. damages; sırf sezon finallerini daha iyi anlamak için diğer 12 bölümü de izlediğim dizi.

sözelin sayısaldan zor olması

normal olan. sözelde oku oku oku, sayısalda biliyorsan cevabı yapıştırırsın zaten, süreyle ilgili bir problem de olmaz hem.