entry'ler (157)

oy sensin eksi de sana girsin

eksi oy alan yazarların sarf etmesi olası söz öbeği.

mersinuni com

haksız yere hakkında yorum yapılan sözlük.tamam bazı yazarları pek çok konu hakkında bilmeden yorum yapabiliyor ama doğru düzgün yazı yazan yazarlarıda arada yakmamak gerekiyor.tc kimlik no istiyorlar ve bence çok yerinde bir uygulama olmuş,benim deyimimle pislikleri temizliyor ve bir kişinin bir kaç kullanıcı adı kullanarak sisteme girmesini engelliyorlar.ve sözlük yeni olduğu için şuan da yaşadığı çömezlik evresinin çok doğal olduğunu düşünüyorum.bence çok az zamanda çok yol katetmişler,bukadar kötü yorumlara maruz kalmış olması kötü çünkü moderatörleri sözlüğü iyi bir duruma getirmek için uğraşıyorlar şuan istenilen boyutlara gelmiş olmasada,bir kaç sene içerisinde (yani sözlük yeni öğrenciler almaya devam ettiği sürece )yeni jenerasyonla birlikte düzelecektir,sözlük hala yazar alıyor.sadece mersinlileri ve mersin üniversitesin'de okuyan yazarları kapsamıyor her il'den yazar alıyorlar. *

cinsellikle iligili entry yazan yazarlar

cinselliği sözlükte öğrenmeye çalışan yazarlardır.*.

bu ne gobek diyenlere verilebilecek cevaplar

- ne bu göbek?
- sen bana dombili mi demek istiyorsun?
- evet öyle nolcak?
- sende de var
- seninki balkona benziyoo
- seninki de teras öyleysee.

yalniz olmeye mahkum insanlar

(bkz: ajdar anik)

msn lik fotoğraf

başın da rengarek bir bere ve cool bir şekilde,objektife hebele gübele bakmak yerine uzakları süzdüğün ve rüzgar da saçların uçuştuğu bir fotoğraf.

meali: "kendime güvenim tam rüzgarlı ve kasvetli havaları seviyorum.uzaklara bakıyorum umurumda bile değilsin,ister konuş ister konuşma,seni sallayan kim,senin gibi 10 tane 1000 tane gelip hergün benimle konuşmak için can atıyor."anlamına gelir. * * *

içler dışlar çarpımı

havuz problemlerin de işe yarayan yöntem.

paris hilton u idol olarak goren kiz

karaktersiz kız örneği diyebiliriz.
not: paris hilton karaktersiz demiyorum ben hiç kimse paris hilton a benzeyemez diyorum. **

21 yaşına kadar cinsel deneyimi olmamış kız

toplumun yüklediği sorumluluğu omuzlarında taşıyan ve günah kaygısıyla ilişkiye girmemiş kızdır. *eğer her türlü ruhsal pisliği yapaı birtek bedenini bakire olarak bırakmış kız ise pekte işe yaramicak kız da diyebiliriz.
bedeninin bakire değil ruhunun bakire olması gereken kızdır.

kadınların topuklu ayakkabı sevdası

(bkz: kalin topuklu ayakkabi giyen kiz)

perhiz yapanlar için yedi ölümcül günah

(bkz: yedi ölümcül günah)

yedi ölümcül günah

şehvet
bencillik / cimrilik
açgözlülük
kibir / gurur
tembellik
nefret
kıskançlık

yedi ölümcül günah

(bkz: perhiz yapanlar icin yedi olumcul gunah)

perhiz yapanlar için yedi ölümcül günah

-3 beyaz *
-3 sarı *
-3 siyah *
-3 yanar döner *
-3 kırmızı *
-3 turuncu *
-3 kahverengi *

elektrogitar

son yılların popüler müzik tarzlarının en çok kullanılan enstrümanları arasındadır. Temel mantığı tellerin titreşiminin gitar kasası üzerindeki manyetikleri harekete geçirmesidir.

stilist

moda tasarımı yapan kişi.

sonsuza dek birine ait olmayı istemek

(bkz: aşık olunacak kişide aranan özellikler)

aşık olunacak kişide aranan özellikler

aşık olunacak kişide özellik aranmaz. ev arkadaşında aranır, sevgilide aranır, eşte aranır ama "o" karşınıza çıkar , yapacak hiçbirşeyiniz kalmaz aşık olursunuz.bu durum **ku yediğinizin işaretidir.

kova burcu

çılgın dahilerin burcu ve yükseleni akrep ise dünya için potansiyel tehlike oluşturucağına inandığım burçtur.**

bereket tanrısı

(bkz: kibele) *