bugün

entry'ler (28)

en yakındaki kitabın 93 sayfasının 4 cümlesi

Das ist bei vielen Aufgabenstellungen jedoch unzureichend.

almanca

üniversite eğitimim için viyanada şu anda öğreniyor olduğum dildir. lanet artikelleri (der die das) vardır. ilk başlarda çözemeseniz yok artık ali sami deseniz bile daha sonradan bilmediğiniz bir kelimenin artikelini bile çat diye söyleyebiliyorsunuz.

antivirüs programına virüs girmesi

sende olanı sana koyacağız durumudur.

sabah ilk akla gelen şeyler

kahve - sigara ikilisi.

zeppelin cafe

altıparmak sokağının ölmüş olmasını daha fazla kaldıramayıp kepenk indirmiş cafedir.

fenerbahçe nin uefa kupası nı önemsememesi

Uefa kupasını önemseme, süper ligi önemseme, Türkiye kupasını önemseme... Efendim ligden düşürelim sizi nasıl olsa Türkiye kupasını da alamıyorsunuz uefaya gitme derdinizde olmaz :D

bir fordcunun günlüğü

sevgili günlük

Bugün yeni ford modellerinden 3 tane daha sattım hergün böyle 3er tane satsam hepsinden 1er milyar prim alsam 2 yıla jetimi alıyorum * *
diye yazılınabilecek günlüktür.

how i met your mother

5. sezonun 'thats how uncle barney and aunt robin married' diye bitmemesini temenni ettiğim dizi. onlar birbirinin ekürisiyken gayet iyiler hiç bozmasalardı keşke.

altıparmak

(#1334829) entrye bakınca bayır mı ne bayırı dediğim daha sonradan gerçekten sağa sola bakarken gerçekten anlaşılmadığını ve orda bi bayır olduğunu farkettiğim bursanın hayat damarı olan cadde. * *

altıparmak fethi açançiçek ilköğretim okulu

1993-2001 yılları arasında okuduğum bursanın özel olmadığı halde köklü olan güzide ilköğretim okulu. Eski öğretmenleri için

(bkz: süheyla pedal)
(bkz: halil koç)
(bkz: bekir ışık)
(bkz: engin eren)

liselilerle aynı sözlükte yazmaktan utanmak

Ben ne liseliler gördüm ülkemle ilgili, kültürle ilgili bilgide tavan yapmış, ben ne yetişkinler gördüm mozart'ı dinlemedim ama konser verirse kesinlikle giderim diyip yerin dibine batmış.
Ne utanacağım kardeşim gurur duyarım. *

limasollu naci

birkaç sene önce yanlışlıkla testini çözme hatasında bulunduğum kurum o günden beri peşimi bırakmadı. Onu anladım öteki mail adresimi nereden buldun da onunla uğraşıyorsun be adam. 2 kez remove@... adresine mail listelerinden silmeleri için mesaj gönderdim sallamadılar 3.de de sallamazlarsa hukuki isyan başlatmayı düşündüğüm kurum. Hayır adamlar virüs gibi yeni mail aldıkça onu da buluyorlar.

Birisini gıcık etmek istiyorsanız girin bu siteyi o kişinin e-mail iyle test çözün yıllarca sürer bu *

heroes

çok iyi başlayıp işin cıvığını çıkarmış dizi. sylar öldü dedik dirildi, sylar güçlerini kaybetti dedik geri aldı, sylar matt in içinde tutsak dedik yine çıktı. Peter sylar i döver dedik birşey olmadı, peter güçlerini kaybetti dedik geri aldı (o da yalan bir güç) peter şu anda ne güçte hala anlamış değilim. kardeşim 4 sezondur adam gibi peter la sylar i kapıştıramadınız bir türlü yeter ama. claire desek kendini kesiyor bi yerlerden atlıyor gücünü gizleyeceğim derken hep birilerine yakalanıyor elle tutulur birşey yaptığı yok. ali larter desek bir niki oldu bir jessica bir barbara bir dondurucu tracy bir su kadın tracy siz yakında tracy aslında niki ydi o patlamada gizli projeye alındı yeni bir ilaç enjekte edildi hafızası değiştirildi tracy oldu dersiniz. mohinder desen babasının intikamı peşine düştü, sylar i çok salak bir şekilde elinden kaçırdı, kontrol edemediği güçle sağdan sola atladı şimdi diziden ayrıldı bakalım onu neye bağlayacaksınız. nathan a söz bulamıyorum zaten. elle tutulur bir bennet var onu da mahvetmeyin canlandırın artık şu diziyi.

peynirciks

Daha tanımıyorum ama * tebrik edilesi ve sıcak bakılası insan. Hoşbulduk efendim *

bursa gazi anadolu lisesi

Korupark ve bursaray(!) yapılmadan önce eğitime başladığım okul. Tüm bunlara rağmen hiçbir zaman yer konusunda dezavantajlı düşünmedim aslında gayet güzeldi 1050 konutlar o zamanlar da. Mezun olana kadar neredeyse mükemmel bir eğitim kadrosu vardı mezun olmamla beraber eğitim kadrosunun çoğu değişti yeni arkadaşlar için baya üzülmüştüm. Şenlikleri kesinlikle görülesidir.

lucifer feat dracula

sanırım şanssız bir nesile denk gelmiş yazar. 7. nesili sabırla beklemekte

can can

Bir insan 1 sene boyunca hem müdürlük, hem müdür baş yardımcılığı hem de müdür yardımcılığı yapar mı? Bu adam yaptı işte. çok fazla öğrenciyi fırçalamıştır çok fazla öğrenciyi rezil etmiştir şaka yoluyla ama aslında süper bir insandır. ders aralarında oturup çay bile içebiliyorsunuz bu hocayla daha ne kardeşim :D
Dip not: tanımak için okumak değil yaşamak lazımdır.

edit: Neden eksi oylandı anlamadım. Eksi oylayan arkadaş sadece merakımdan soruyorum polemik yaratmak için değil Can hocayı mı sevmiyorsun yoksa rezil etmek kısmını mı yanlış anladın bana belirtirsen sevinirim *

olgun şimşek

Ne kadar basit bir yapım gibi görünse de beşik kertmesi dizisinde erdal özyağcılar gibi bir ustayla rolünün başarıyla hakkını vermiş olan güzel insandır. Tekgül üne duygularını anlatırken izleyenlerin gözünü yaşartmıştır.

şu anda da erkan can ve nejat işler le beraber kapalıçarşı adlı dizide oynamaktadır eminim burada da çok başarılı olacaktır.

bana mercimek çorbası yapanın 40 yıl kölesi olurum

limonuyla pul biberiyle ne de güzel olur yemesi. Yurtdışındayken en çok ev yemeklerini özleyeceğim en çok bu lafı kullanacağım herhalde.

ahmet kaya sız şarkılar eksik kalır

konserinde vallah apoyu özledim diyen bir şerefsizin nesi eksikmiş? Şarkılarını dinlemem yanımdakine de dinletmem ben yokken dinlerse dinlesin.