bugün

entry'ler (12)

turkcell

kullanmasını bilmeyene pahalı olan operatördür.

son zamanlarda avea'nın acılar içersinde turkcell'in heryerde çekmesini çekememesiyle ilgili reklam yapması üzerine daha da sevdiğim operatör.

star tv

Dogus grubunun satin almasiyla daha kaliteli yayin yapan kanalimiz.

2cmdamarsız

yakında televizyonlara çıkıp, '' depresyon sıtaylaaaa'' diye bağırması muhtemel şahsiyet.

sobalı evde büyümemiş insan

kırılgandır, kibardır.. su görmemiş ağaçtan hiçbir farkı yoktur.

sözlük yazarlarının basit hayalleri

kelimelerin, düşüncelerin paradan daha değerli olduğu bir hayatı görmek..

devrimci liseliler

tek kelimeyle

özgürlük sokakta, diyip yaşlarından büyük işlere kalkışan yürekleri büyük gençlerdir.

bekaretini erkeklere vermek yerine kendi bozan kız

isyankardır. bir tarihe başkaldırmıştır. önünde saygıyla eğilmek gerekir.

erol büyükburç un canlı yayından kibarca kovulması

popülist tv programlarının geldiği son durumdur yadırgamamak lazım.
türkiye'ye bir müzik türünü getirirsiniz ve öncüsü olursunuz, yaşlandığınızda basarlar size tekmeyi gururunuzu ayaklar altına alırlar bir hoşçakal bile demeden.

bandista

bir çok şarkısını ''boikot'' adlı yabancı bir gruptan alan beğenerek dinlediğim bir grup.
en son behzat ç. de cumartesi anneleri şarkılarıyla daha da bir ün kazanıp hakettiği değere ulaşmasını istediğim grup.

eski sevgiliye dönmek

eski sevgili ahh..

bugün farkettim ki eski sevgiliye dönmeyi başka birşeyle bağdaştırdım

uyumak üzereydim ve burnumun sol deliğinde beni hem yapısıyla hem sesiyle huzursuz eden bir sümük parçası vardı..
bir an içime çektim ve o ses aniden kayboldu. o an o sümük eski sevgiliyle birdi benim için...
tekrar sümkürsem gelicek ama burnumda tekrar durcak mı yoksa tamamen çıkıp gidecek mi soruları takıldı kafama. sonra düşündüm ki, sümkürmesem de bir zaman sonra illa ki tekrar gelicek ama o zaman ya daha sıvılaşmış bir şekilde kayıp gidecek yada daha da katılaşıp beni daha daha rahatsız edecek. sonra kendi kendime dedim ki bırak düşünme kafayı yersin!
böyledir bu eski sevgili meselesi karışıktır irdelememek lazım rahatsız eder

tütün saran üniversite öğrencisi

o tütünü sararken gösterdiği şevkati sevgilisine gösterse, hiç aşk acısı çekmeyecek insandır.. candır, canandır.

final öncesi yapılan anlamsız hareketler

mukavemet sınavına çalışırken kendibi kaybedip hesap makinesinde yaptığın işlemi silmek için hesap makinesi kullanmak.. saygılar, sevgiler, hörmetler efenim.