bugün

http://alkislarlayasiyoru...rkasindan-dedikodu-yapmak

videoyu şimdi izledim ve yapılanın gerçekten büyük bir saygısızlık olduğunu düşünmekteyim seversin, sevmezssin, tarzın değildir bu adamın söyledikleri onları geçtimde herşeyden önce bu bir insan, sen kalkıyorsun bu insanın özeli hakkında haber yapacağı için onu kovuyorsun yayından resmen. erol' un bir bakışı vardı sunucuya '' daha ne diyim ki ben size '' der gibiydi.
yayın hatasıdır. sunucuların ne yazık ki sadece, vücut hatları düzgün olmasından dolayı oraya çıkartılmış olması, erol büyükburç' u yayından almayı tam onun haberinden önceye bırakacak kadar acemi olmaları, bu olaya sebebiyet olmuştur. resmen; "arkandan konuşacağız. sen bir git su dök gel." denmiştir. ayıptır...
(bkz: erol büyükburç un saksı olmaması).
hiç sevmediğim bir adam olmasına rağmen bu kadar yüzsüz, bu kadar lanet, bu kadar terbiyesizce programdan çıkarılmayı hak etmeyen ve bir dönem yaptığı müziklerle insanları güldüren, neşelendiren, hüzünlendiren bir kişinin bu şekilde ukalaca çıkarılması ancak ve ancak beyin yoksunu ve tek varlığı götünün büyüklüğü olan kişilerin yapabileceği iştir.
sunucunun niyeti iyi olsa bile(ustanın bu muhabbetlerden sıkılacağını düşünmüş olmalı kanımca), böyle büyük bir ustaya asla yapılmaması gereken bir harekettir.

not: bu 3. izleyişim ve sinirden neredeyse kendimi s*keceğim lan o seviyeye geldim. nasıl yapılır hala aklım almıyor.
medya kuruluşlarına program hazırlayan kişilerin zaman zaman ne kadar bayağılaşabildiğine, iğrençleşebildiğine güzel bir örnektir bu!

- şimdi soruyorum: bu programın yönetmeni olan zat, her kimsen! bundan böyle hangi sanatçıyı ve hangi yüzle programına davet edebileceksin?
saygısızlıktır korkarım prim yapar geleni gideni kovmak moda olur
insani değerlerimizin günden, güne nasıl yozlaştığının canlı kanıtı .
cahillik mi desem, tecrübesizlik mi desem bilemediğim olaydır. arkadaş bir reklam arası verilir. o arada krala durum anlatılır, kral da stüdyoyu tüm asaleti ile terk eder. adama ahir ömründe reva gördüğünüz muamele bu mudur yani. ki gerçekten o adam sayesinde, o adamın getirdiği anlayışın devamı olarak siz o programı yapıyordunuz. ilgili kanalın derhal iade-i itibar için harekete geçmesi gerekir.
video'yu tekrar izlediğinizde ve surat ifadesine dikkat ettiğinizde kral'ın cidden utandığını ve bu terbiyesizlik karşısında sessiz bir tepkiye giriştiğini göreceğiniz lanet olası olaydır.

ayıp lan ayıp.
okul cahilliği almış ancak bunlarda ki eşeklik baki kalmış. düzeysizler. terbiyesizler.

babanızdan eski ve bu ülkenin bir zamanlar gençlerine müzik ne öğreten bir adama yaptığınız bu hıyarlık hiçbir zaman affedilemez.

(bkz: tamam sakinim)
sunucu bayanların erol büyükburc'a kibarca hakaret etmesidir.

şimdi efendim adamı programa çağırıyorsun, adamcağız rahatını bozup programa konuk oluyor, madem program bitirilecek neden bitimine 2 dakika kala erol büyükburç'a nazikçe bsg deniliyormuş gibi kovuluyor? sunucular türk popunun elvis presley'i diye nitelendirdikleri adamın arkasından bir de kendi hakkında haberleri yayınlıyorlar. (bkz: küfretseydin daha iyiydi)
üzüldüm ama erol büyükburç un sessizce çekip gitmesine değil sunucuların yaptığı terbiyesizliğe üzüldüm. yapılan büyük bir saygısızlık bu tip insanlara prim vermemek gerek.
yurdumun bazı kanallarında yayın anlayışının hatta ve hatta yayından önce insanlık anlayışlarının ne kadar kıt olduğunu gözler önüne seren bir rezilliktir. erol büyükburç u sevdiğim söylenemez ancak bu yapılan kepazelikten sonra şahsından özür dilenmesi gerektiği kanaatindeyim. tekrardan yazık diyorum. söz konusu programa da, söz konusu sunuculara da yazık...

edit: hani ayıp mayıp dedik kınadık ama şöyle bir durum da vardır hani; http://www.youtube.com/watch?v=AFOBFVVGjZM *
programı yayın saatinde izlemiş olup anlam veremediğim olaydır. Erol büyükburç ile ilgili haber okunmadan önce sunucular sizi dışarı alalım üzülmenizi istemiyoruz gibi bir şeyler zırvalamıştır. Bugün bu haberin verileceği bellidir ve erol bey oraya çağrılmışsa üzülsün istenmiştir zaten. Ayrıca o olaydan önce reklam arası verilmiştir ille üzülsün istenmeyen adam o zaman da çıkartılabilir düşüncesi akla gelmektedir. Bir de erol beyle ilgili haber hayati önemi ola, bilmesek hayatımızı değiştirecek bir nitelikte değildir ve tüm magazin haberleri gibi aslında bize ne dir. Yarın verilmesi halinde Türkiye'de hayat durmazdı yani. Bu durumda sunucuların kasıtlı olarak adamı çağrıp sonrada kaç yaşında adamı kovar gibi göndermeleri ayıplanmalıdır. En azından kanal yönetimi bir uyarıyı hakeden bu davranışın cezasını bir şekilde vermelidir.
iki kadını birlestirip bir beyin oluşturmaya çalışmışlar . Olmamış kuzum , bir kaç beyin daha ekleyin. Ha Erol presley de sütten çıkmış ak müzisyen değil .
(bkz: hayat işte)
görüntüyü izleyince içimi garip bir üzüntü kapladı, kendisinden hiç haz etmem, kızlarına davranış şekli ile çok tepkimi çeken bir şarkıcıdır, en çok bana soracaksınız ben saksı değilim repliği ile geyik muhabbetlerinin vazgeçilmezi olması beni eğlendiren işlerinden biridir, ama bu yapılan hareket son derece aşşağlıkça bir harekettir.

kendisini bu hale sokmasına kızmak mı lazım, üzülmek mi bilemedim. ama kalkıp gidişi gerçekten beni çok üzdü, evladı tarafından evinden kovulan bir baba edasıyla gidişi gerçekten çok iç burkucuydu.

bu hareketi gerçekleştiren spiker arkadaşların aile terbiyesi almadıklarını düşünüyorum, ne olursa olsun konuk olarak çağırdığın kendinden en az 40 yaş büyük konuğa böyle davranılmaz, senin evin gibi kabul etmen gereken ekranına çağırdığın birine bunu yapan birisi kendi ailesinden hiç bir şey öğrenenemiş midir ?
erol büyükburcu hiç sevmememe rağmen kamera önüne çıkınca kendilerini bi halt zannedenlerin pervasızlığını görüp gece yarısı sinirimi zıplatan olaydır. yazıktır ulan. her şeyin bir edebi adabı vardır.
ASlında burda söylemeliydi;

(bkz: SAksı değilim ben)
(bkz: bana saksı muamelesi yapamazsınız)
arkadaş nasıl bir durumdur bu ya. videoyu izlediğinizde anlayacaksınız ki için ezildi vallahi. özel yaşama saygı kalmamış diyebileceğimiz bir durumdur. sen konuk getirdiğin adamın haberini reyting kaygısı güderek bir işle pekiştirirsen e olacağı sonuç budur işte. geçmiş olsun..

http://video.milliyet.com...ovuldu--kTKYaKE4Eo5p.html
(bkz: erol büyükburç)
Daha önce ''ben erol büyükburcum, en çok bana soracaksınız!'' gibi fevri çıkışların kendisini ne kadar komik duruma düşürdüğünü anlamış olmalı ki, bayan sunucu onu kibarca stüdyodan kovarken, ''peki, hayat işte.'' gibi alakasız bir cevap verirken yüzümü kanepe kırlentiyle kapatmama vesilen olan şahsiyet.
her ne kadar yapılan saygısızlık gibi görünse de bu adamın programlara çıkarılmasının büyük bir hata olmasından ötürü pek de yadırganamayacak durumdur...

adamın ruhsal sorunları var..rayting için saçmalamadığı ve saygısızlık etmediği an yok gibi birşey...''kendisini elvis presley sanması,kendisine tanrısal roller atfetmesi,şizofrenik bir takım iddialarda bulunması,yersiz yere bağırıp çağırması ve tuhaf hareketlerde bulunması'' ile ajdar'a bile rahmet okutacak bir adamdır..

ama yaşından ötürü bugüne dek insanlar ses etmemiştir..görmezden gelmiştir kendisini..yada rayting aracı olarak kullanmışlardır erol büyükburç'u..

ama artık yeter..

özetle erol büyükburç'un programa çıkarılması da hatadır,programdan kovulması da hatadır..
(bkz: başkasının yerine utanmak)
adam nasıl da gariban gariban gitmiş öle ya kemalettin tuğcu romanlarındaki dedeler gibi 2 tane gerzek yüzünden.
iki adet dedikoducu karının düşüncesizce yediği halttır. daha nazik nasıl olacağım bilemedim.