bugün

entry'ler (21)

yazarların sinemada izlediği ilk film

atatürk le ilgili bi filmdi. 10 sene once falan

eski sevgili

sol yanımdaki her zerreyi kül edip gitmesi dışında bi problemımız yoktu.

çirkin bir kıza aşık olmak

valla bakış açısı demek lazım bi insan aşık olduğunda sorsan neyi aşık oldun diye güzelliğine aşık oldum demez hiç bi zaman mutlaka güzelliği dışında da bi etmen olmuştur açıkçası.

iz bırakan kitap cümleleri

inşallah sadece bu dünyada yanarız iki gözüm.

allah türklere neden peygamber göndermedi

türklük tarih kitaplarından çok daha oncelerde de vardı yollanmadığı hakkında net bi bilginin olmadığını düşünmüyorum ama azgın ve sapkın milletlere yollandığı aşikardır ve türk tarihinde bi sapıklığa rastlamadım henüz.

bitter çikolata

Çikolataların şahıdır çok az bi kısmın beğendiği türdür alkolle beraber kullanıldığında zevki doruklara taşır.

insanları sevmeme nedenleri

aslında kimsenin gerçek yüzünü göstermemesi ve akabinde gerçek kişilikleriyel bi açık vermeleri ya mükemmel bi rol oynamalısın şu hayatta yada asla başka bi karaktere bürünmemelisin.

terk eden kızın geri dönmesi

bir kişinin 2. yanlışı yapma ihtimali ve akılda kalan bi daha yanlış yapar mı ? sorusu ilk yanlış ihtimalinden kat kat üstündür ve asla geri dönenı kabul etmemek gerekir.

gece

sol yanınızı daha net hıssettıgınız vakıttır, tehlıkelıdır, dıkkat edılmesı gerekır bu vakıtte.

ben bu yazıyı sana yazdım

sana verdığım degerın ustune yanımda değılde yanında oldun ya bı an olur da pişman olursan o kalbını sökup at. cunku eger pısman olduysan bı kalbın vardır ve bı kalbın varken benı bu durumda bıraktıysan sanada yazıklar olsun banada.

ırkçılık

ırkcılık savunduğum fakat yuzde yuz savunana da karsı oldugum bı durumdur.

bulaşıkları elde yıkamıyor diye dayak yiyen kadın

Elini kadına kaldıran adamın erkekliğinden şüphe ederim.

yıllarca aynı kişiyi sevmek

verdiğiniz değerin sevginin karşılığını alabiliyorsanız dünyanın en güzel eylemi fakat alamıyosanız dünyanın en kötü kötülüğü ve bu kötülüğü de sadece kendinize yapmış olursunuz. Benim de birebir yaşadığım durumdur 3 sene aynı kızı sevdim açıldım konuştuk zamana ihtiyacım var dedi bekledim daha sonra samimileştik mutlu etmek amacıyla ufak tefek hediyeler aldım 2-3 ayda bi görüştüm bu süre içerisinde ama her an aklımdaydı ve 3 sene sonunda sadece ufak bi tartışma oldu ve ondan 2 ay sonra snapte hiçde beğenmediği türde olan bi çocukla foto atmıs neyse kusura bakmayın demek istediğim sadece ben bu 3 senede verdiğim degerin yüzde birini alamadım ama eger olurda verdiğiniz degeri alırsanız o kısıyı bırakmayın.

sözlük yazarlarının favori çizgi filmleri

diabolic, megas xlr, afacan louie, avatar the last airbender.

türkiye nin dünya lideri olduğu alanlar

12 veya 16 sene eğitim verip te vasıfsız eleman yetiştirmede dünya birincisiyiz.

günün ayeti

bismillahirrahmanirrahim

''Allah hiç kimseye onun taşıyamayacağı yükü yüklemez. Ama yükü taşıma vasfını devamlı geliştirir. ''

Bakara suresi 286. ayet

neden uyumuyorsun güzel kardeşim

Sol yanımın her zerresi pare pare yandı kül oldu bende ki bu durumu acıklayacak ne edebiyat ne de kelime dağarcığı var bırakında sağdan soldan 2 kelıme ogreneyım bu yangını acıklayabılecek.

gecenin sözü

iyi kullanılan 37 saniye bi ömür gibidir.

yalnızlığı sevmek

insanların artık yanınızda olsa da bişey anlam ifade etmediği evresinde düşünülen bi durumdur her insanda belli bi süre yaşanılır. Fakat bu duyguyu günlük hayatınızda az da olsa bulundurmakan zarar gelmez zira günümüzde en kalabalık içinde en yanlız biziz.

aşk

nefretten sonra gelen 2. en büyük duygudur. insana yapabileceklerinin sınırının olmadığını gösteren bi trans halidir.