bugün

entry'ler (99)

reina saldırganı yakalanma anı

ben bir art niyet aramıyorum. tabi ki çok emek verilen bir operasyon. ben operasyonu çeksinler paylaşsınlar demiyorum yanlış anlaşılmasın. bu adamları arabaya koyarlarken medyanın çektiği görüntülerde niye asıl elebaşı yok? bunu hiç mi merak etmediniz? eğer gören varsa tabi ki bu benim eksikliğim.

2.soruya gelecek olursak niçin reina içerideki güvenlik kameralarından suratının net olduğu bir fotoğraf paylaşılmıyor da kansızın selfie çektiği görüntüler var veya sadece 30 40 piksellik rezil bir görüntü ?

art niyet aramayın yazdıklarımda emniyeti sonuna kadar destekliyorum. dedektiflik de taslamıyorum.

reina saldırganı yakalanma anı

soru1: arkadaşlar ben mi göremedim bulamadım ama bu adamın yakalanırken veya yakalandıktan sonraki ilk anların videosunu gören oldu mu? her yerde sadece ıraklı adamın kafayı bastırıp götürüyorlar?

soru2: kamuoyuna dövülmüş kansızı paylaşıyor basın-emniyet ama neden reinada belki 100 tane kamera olmasına rağmen 1 tane bile net fotoğrafını paylaşmıyorlar. internet kafe webcam i gibi görüntü mü olacak neredeyse Türkiye'nin en büyük gece kulübünde?

ösym nin köfteci yusuf gibi site tasarımı

aynı firmaya yaptırmış olmaları olasılığı çok fazla. Özellikle telefon numarası kısmı arayıp sipariş verilesi bir çekim gücüne sahip.

mevlüt mert altıntaş

hepi topu iki şarjör mermisi olan ve köşeye kıstırılmış bir adamı neden ölü ele geçirirsiniz anlatın hele.

kim bilir neler öğrenilecekti kendisinden...

Uyanın artık! yok fetiş yok creampie falan değil olay...

sperm soykırımı depresyonu

ingiliz bilim adamları boşalma sonrası artan bir hormon nedeniyle erkeklerin seksten başka şeyler düşündüğünü keşfetmişler. bu durumun, sekse ara vermeyi sağladığı için kişi yeniden sekse hazır hale gelene kadar onu koruyan bir süreç olduğunu ve bedenin zarar görmesini de önlediğini belirtmişler.

havvanin kaburgasndn yaratldk

hayvan diye okudum ulan. kaburga maburga... en iyisi mi önce bir kuzuya tecavüz edeyim de sonra keser yerim.

evlenilecek kişide aranan kriterler

tecavüz edersek alacağımız cezayı ortadan kaldırması için evlenmeyi kabul edecek yürekte olması... (bkz: tecavüzcüleri koruma yasası)

tecavüz vakaları nasil azalır

tecavüze teşvik düzenlemesi yaparsın. tecavüzcüler kurbanlarıyla evlenirse affedersin. ne şahane değil mi ? 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Adamlar bir günde düşündüler bunu kafa zehir zehir... (bkz: konulan üç noktayı algılamayıp ıyy bu zihniyette de adam mı varmış diyene tecavüz ederim.)

18 kasım 2016 tecavüze teşvik düzenlemesi

lahmacungate.

uzay gemisinde giderken dinlenebilecek şarkılar

david bowie - space oddity

anandır diktatör

(img:#1240393)

atatürk öldüyse banane

senin keseceğin kurbanın da, kendi kafanda oluşturup yaşadığın dinin de ben ta ..... koyayım. Okuyun öğrenin şu kitabı artık.

meksika sınırına örülecek duvardaki olası yazılar

arizona belediyesi 2018.

şuan nerde olmak isterdiniz

nerede olmasın o? nerde olsaydı duramazdın.

edit: şu an

sözsüz müzik önerileri

schindler's list,

6 katlı apartmanın üzerine yapılan cami

at s*ki üstüne kelebek sözünün ispatı bir hareket.

bir daha alırsam beni siksinler dedirten ürünler

doping adsl... koduklarım heralde internet kafeden wireless adaptörle falan erişim sağlıyorlar.

melanet suratlı insanlar

haydar haydar.

dimitrikapulo kırmızı şarap... salata yaptık üstüne döktük.

(bkz: cold brew) (bkz: starbucks)

paranıza yazık, enayi hissetmemek için hepsini zorla içtim.