bugün

soru1: arkadaşlar ben mi göremedim bulamadım ama bu adamın yakalanırken veya yakalandıktan sonraki ilk anların videosunu gören oldu mu? her yerde sadece ıraklı adamın kafayı bastırıp götürüyorlar?

soru2: kamuoyuna dövülmüş kansızı paylaşıyor basın-emniyet ama neden reinada belki 100 tane kamera olmasına rağmen 1 tane bile net fotoğrafını paylaşmıyorlar. internet kafe webcam i gibi görüntü mü olacak neredeyse Türkiye'nin en büyük gece kulübünde?
Yakalandığı gün haberleri izlemiş olanların mutlaka gördüğü görüntülerdir.

Başlık neyi ima etmeye çalışıyor, Koskoca emniyet bizi mi kandıracak ? açıklayın da bilelim.
ben bir art niyet aramıyorum. tabi ki çok emek verilen bir operasyon. ben operasyonu çeksinler paylaşsınlar demiyorum yanlış anlaşılmasın. bu adamları arabaya koyarlarken medyanın çektiği görüntülerde niye asıl elebaşı yok? bunu hiç mi merak etmediniz? eğer gören varsa tabi ki bu benim eksikliğim.

2.soruya gelecek olursak niçin reina içerideki güvenlik kameralarından suratının net olduğu bir fotoğraf paylaşılmıyor da kansızın selfie çektiği görüntüler var veya sadece 30 40 piksellik rezil bir görüntü ?

art niyet aramayın yazdıklarımda emniyeti sonuna kadar destekliyorum. dedektiflik de taslamıyorum.
ızdırabını genel müdür arkadaşa ilettim. mail olarak gönderecek.