bugün

entry'ler (190)

aziz yıldırım ın 13 ocak 2012 tarihli açıklaması

Ne yaptığını ve çıkacak sonucu biliyor tabi gene biz söyledik oldu demeye getiriyor. (bkz: kılıf hazırlamak)

18 yaşında olup hiç sevgilisi olmamış kız

kim bilir belki bir hastalığı vardır, evden çıkamıyordur. (bkz: yatalak)

6 kasım galatasaray ı anma gençlik ve skor bayramı

hani söyle birşeyde yok değil. http://imageshack.us/phot...es/208/gazte19nc.jpg/sr=1

n ç ye tecavüz edenlerin sıralı tam listesi

anneleri fahişe olur çocuklarıda bunu yapar işte. isim isim bakmaya gerek yok aynı sıfat altında toplanabiliyolar.

sözlük yazarlarının itirafları

8:00 de terminalden hareket edecek olan otobüse saat 7:00 de uyuyakalıp biletimin yaktım evet sanırım biraz dengesizlik var bende.

michael jordan

beni beğenip adıma ayakkabı tasarlayan, çeşitli reklamlarda boy göstermemi sağlayan, (bkz: NBA2k12) NBA'nin ve dünyanın gelmiş geçmiş en iyi basketbolcusudur.

çocukken futbol oynanan arsalara bina dikilmesi

bir top alınıp, binanın tüm camlarını kırmak istemenin tavan yaptığı durumdur.

ilk türk savaş uçağı için isim önerileri

(bkz: G2X)

sözlük yazarlarının ruh halleri

(bkz: sabah 8 00 otobüsünü kaçırmak biletini yakmak) artı olarak yeni bir bilet için eksta zaman ve maddi kayıba uğramak.

bir kadına söylenebilecek en güzel söz

kilomu verdin sen ?

metallica nedir sorusuna alternatif cevaplar

- Metallica nedir?
- Metallica insanın kendine yakışanı giymesidir*

gecenin tek şarkılık özeti

(bkz: Pearl Jam - Love Reign O er Me).

yazarların okuduğu en müthiş kitap

(bkz: Jostein Gaarder - iskambil kağıtlarının esrarı)
(bkz: Michael Cordy - lucifer)
(bkz: Michael Cordy - Nasira Geni)
(bkz: Maximme Chattam - Kötü ruh)
(bkz: Maximme Chattam - Karanlığın Soluğu)
(bkz: Çetin Altan - Büyük Gözaltı)
(bkz: Amin Maalouf - Semerkant)
(bkz: Amin Maalouf - Yüzüncü ad).

sarhoşken atılan mesajlar

ne kadar sarhoş olunduğuna bağlıdır bu mesajların göte kaçma derecesi
-normal kıvamda bir sarhoşluk içersindeysen düzgün kelimeleri düzgün bi şekilde yanyana getirip mesajı atabilirsin (bkz: özledim seni) sağlam kaçar göte ama*
-biraz aşırı ise hem kelimeler anlamsız düzgün yazılmıştır hemde karsı taraf sarhoş olmadığı sürece anlaşılmazdır (bkz: öykemele peni)* kurtarma derecesi vardı bi şekilde
-bide en aşırısı vardır ki en makülü budur mesaj atarken uyuya kalırsın sabah kalktığında bakarsın telefon mesaj yazma ekranında ve salak saçma harfler yanyana, kaçan hiç bişey yoktur.*

lucky strike

Pasific dizisindeki amerikan askerlerinin içtiği sigara markasıdır.

ve aynı zamanda esrarın yasal olduğu zamanlarda her paketin içersindeki bir sigaranın içersinde esrar olduğu ve adının bu yuzden lucky strike olduğunu söylerler.**

peynir ekmek çay üçlüsü

ekmeğin yerini boyoz alırsa tadından yenmez olan üçlü. *

pearl jam

Orjinali The Who ya ait olan "Love, Reign O'er Me" şarkısını öyle bir coverlamışlardır ki The Who'dan bi daha dinlenesi gelmez..
[http://www.youtube.com/watch?v=j1Dre0VbdPY ] ahanda canlı şahit.

dead poets society

(bkz: carpe diem)
They're not that different from you, are they? Same haircuts. Full of hormones, just like you. Invincible, just like you feel. The world is their oyster. They believe they're destined for great things, just like many of you, their eyes are full of hope, just like you. Did they wait until it was too late to make from their lives even one iota of what they were capable? Because, you see gentlemen, these boys are now fertilizing daffodils. But if you listen real close, you can hear them whisper their legacy to you. Go on, lean in. Listen, you hear it? - - Carpe - - hear it? - - Carpe, carpe diem, seize the day boys, make your lives extraordinary. *

eski sevgiliye dönmek

Bisikletin patlayan tekerleğine yama yapmak gibi bir şey. Hiçbir şekilde güvenli değildir, anlık haz verir.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Bin kere öldüysem, bin kere dirildim geldim
Canimdan can,kan verdim ama adini yasattim geldim
Yedi kat yerin dibinden beni duyabilir misin?
Kimse inanmadi sana,bir ben taptim geldim
Dönecek yerim kalmadi, herseyi mahvettim geldim
Simdi beni biraz sever misin?
Ben geldim!

Cem Adrian / Ben Geldim..