bugün

entry'ler (25)

acı gerçekler

bir ali tekintüre bestesi olup arabesk sevmeyen bireylere bile kendini sevdirmiş bir şarkıdır.

duş öncesi ebeveyne açıklama yapma gereği duymak

"-gece terlemişim" ya da "-bugün de hava çok sıcak ben bi duşa gireyim" şeklinde tezahür edebilir.

ayça şen

kadın radyocu diyince türkiye'de ilk akla gelen isimlerden.kitapları da fena değildir.

ege kayacan

bloomberg ht'de stand up comedy isimli program genel olarak vasat olsa da bu arkadaş hayli sivriliyor konuşmasıyla, anlattıklarıyla.anlattıklarına çok gülüyorum ben.hele bir pamuk prenses&cüceler olayına girdi ki geçen, evlere şenlik.

hiçlik

insana en çok yakışan.

rock fm

süper şarkılar süper programlar barındıran radyo kanalı.açıkçası belli türler dışında rock müzikte çok çeşitli gruplar dinleyen biri değilimdir ama rock fm sayesinde yeni dönem gruplara da ilgi duymaya başladım(3 yıldır dinliyoruz olsun o kadar değişiklik de yani değil mi canım?)favorilerime gelince akşam treni, arka koltuk, berber dükkanı ve rabarba.

berber dükkanı

rock fm'in haftasonu yayınlanan show programı.rock fm'in resmi twitter sayfasından öğrendiğimiz kadarıyla yaz tatilinin ardından bu akşam 18:00'de yeniden start alıyormuş.

(bkz: dinar kahveci)
(bkz: rock fm)

oscar wilde

döneminin en büyük dehalarından.hayatımdaki yeri çok başkadır.beni ben edendir.

doğum günü

karşı cinsle ilk tanışma, ilk dans vb. ilk heyecanlar doğum günlerinde gerçekleşir.limonatanın etkisinden midir bilemiyorum ama daha rahat davranılır.ayrıca çocukluk zamanı doğum günlerimde yaptığım hiçbir mezdeke dansı utanç kaynağım olamaz, olmayacaktır da..ne var yani biz biliyoruz da mı oynuyorduk..

basit kadınlar

basit olmanın mutluluğunu bilen kadınlar.çünkü birileri hayatın en çekilir halinin basit hali olduğunu söylemiştir onlara..

liseli ergenlerin msn patlattım yalanı

sivilce patlatır gibi msn patlatan ergenlerin büyük yalanı.

abla kardeş diyalogları

bizzat yaşanmıştır.

lale: çık gez dolaş hava al biraz.
kardeş: olmaz selim abiyle buluşucan değil mi
lale: eve sen de gel ?
kardeş: selim abinin kardeşi duygu da gelicekse gelirim.

kardeş kardeşim neyi oluyordu kuzum ?

anne kız diyalogları

-anne ben aşık oldum.
-tuzu az mı gelmiş bi tadına baksana.

çoban yıldızı

melih kibar'ın unutulmaz bestelerinden.duyulduğunda çocukluk zamanları ve heyecanla beklenen örevizyon geceleri gelir akıllara.

gece lambası

(bkz: dinar kahveci)

dinar kahveci

çarşamba geceleri 22:00'de yayınlanan rock fm'deki gece lambası programını sunan kişi.programında artistik patinaj, cevap anahtarı, ibret kapısı gibi bölümler var.

edit : bu sabah programda duyurduguna göre karmatürk format yayınına döneceği için sabah şerifleri programını bitirmiştir.rock fm'e daha fazla ağırlık verecekmiş.karmatürk'teki yayını format yayını olarak devam edecekmiş.format yayını ne ise artık?
(bkz: smiley)

rimi rimi ley

yan yana konulduğunda çetin alp'in operası müzikal deha niteliğine ulaştıran şarkı.

atari salonlarinda duyulan sesler

-amelesini buldum olm !

hava atmak için elinde marka poşetle dolaşan tip

marka olduğu halde çetinkaya mağazası poşeti taşımayan tiptir.

bir cenabetin günlüğü

sayfaları birbirine yapışık olan günlüktür.