bugün

entry'ler (25)

kar yağarken dinlenecek şarkılar

Aysuda Ülkü Zeren- ne güzeldik oysa biz.

ezandan rahatsız olanlara çan dinle diyen mal

Bu nedir kaç gündür bu tür konular dönüyor hiç mi başka işiniz yok kimin dini ne size ne bize ne. Bırakın bu işleri efendim işiniz gücünüz yok mu? Sıkılmadız mı hala, başka konuşcak konunuz yok sanırım.Yeter ama...

biscolata reklamında hamur yoğuran tanrısal varlık

biraz fazla abartılmadı mı bu biscolata reklamlarındaki tanrısal varlıklar!! .Normal insandır bunlarda abartmamak lazım.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

binbir gece masalları.

hz muhammed ile hz hatice nin skandal evliliği

acaba kime kalmış böyle bir zatın evliliğini yorumlamak.Herşey bitti bir bu kaldı yani herkes haddini bilsin artık.

namaz kılmayın bale yapın

balenin yeri ayrıdır namazın yeri ayrıdır. ikisini aynı kefeye koyup kıyaslamaksa saçmalıktır.

seni seviyorum sorusuna verilecek komik cevaplar

seni seviyorum bir soru olsaydı işte o zaman belki bir cevap verilirdi.

azra akın

bu kadının nasıl dünya güzeli olduğunu bir türlü anlayamamışımdır, güzel değil ki tmm sempatik, tatlı ama güzel değil en azından dünya güzeli seçilecek kadar değil...

çöpçü babasından utanan mühendis kız

önce insan olması gereken kızdır...

ben sana layık değilim diyen sevgili

ayrılık vakti geldi çattı sonları oynuyoruz demektir.

annesi istemiyor diye sevgilisinden ayrılan erkek

hayatta hiç bir yere gelemeyecek kendi fikirlerini savunamayan asla mutlu olamayacak sünepe erkek tipidir.

ayrılamamak ama beraber de mutlu olamamak

ayrılamazsınız çünkü alışmışssınızdır onsuz ne yapacağınızı bilemezsiniz ama kaçınılmaz son ayrılmaktır.

sevgilinin kıçına tekmeyi beklemediği anda koymak

o kadar güzel birşeydir ki böyle ansızın beklemediği anda söleyip canını acıtmak neden diye sorduğunda bir neden belirtmeyip canını biraz daha acıtmak, sinirlendirmek, kıvranmasını o çaresizliğini izlemek süperdir. Her ne kadar sonradan sizin de canınız biraz acısa da.

tipsiz olmasına rağmen çok beğenilen erkekler

karizmatik erkeklerdir.

final dönemi

yine gelmiş olan dönemdir. sıkıntı stresten ya çok uyutan yada hiç uyutmayan hele de son sınıfsanız okul uzatma endişesiyle daha da çekilmez olan berbat bir dönemdir. insanın aklına bu dönemden sonra yapılacak bir sürü şey gelir. onların hayaliyle iyi yada kötü biter. umarım iyi biter.

uludağ sözlük kızları

güzel oldukları kadar zeki, zeki oldukları kadar küstahdırlar.

günün tek cümlelik özeti

bu aralar çok tuhafım, yolunda gitmeyen bişeyler var.

dünyanın en iyi şarkısı

insanın içinde bulunduğu duruma, o anki hissettiklerine göre değişecek olan şarkıdır. ama şu anda pink martini-amado mio

bir türlü ders çalışmaya başlayamamak

ders çalışmamak için türlü türlü bahaneler bulup bir günü daha çalışmadan bitirmek.

ayrılma kararından sonraki ilk cümle

herşey için sağol sen daha iyilerine layıksın.