bugün

entry'ler (14)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

hatıran yeter. zakkum

irem derici

Biri şuna nerde nasıl davranacağını öğretsin. Dobra olmaya çalışıyor başarısız. Doğal desen hiç değil. Mütevazilik kasmaya çalışıyor rezillik anlattıkları. Son olarak meclis başkanının yanında "eşek cenneti" muhabbeti... Sokak ağzı vs. bi cacık olmaz konuşturmayın şunu sadece şarkı söylesin

lg g3

-Kronik çatlama sorunu alt bölümde mikrofonda ve üst bölümde var. Ancak çatlaklar ilerlemiyor.
- Bataryası 2k ekranında etkisi ile biraz çabuk bitiyor.
-Yüksek çözünürlüklü oyunlar oynarsanız ısınma sorunu yaşayabilirsiniz.
-Telefonum şu an 2.5 yıllık ve anakart sorunu yaşamadım. Bu arada ithalatçı garantili almıştım.
-Anakart ve ekran sorunları yasamazsam 1.5 yıl daha kullanmayı planlıyorum.
-Kamerası çok iyi. Hoparlörden güzel ses veriyor. Akıcı bir telefon.

yavuz sultan selim

Büyük Türk Hakanıdır. imparatorluğun sınırlarını genişletmiştir. Şah ismail ve ajanlarına çok sağlam saplamış Türk Milletinin ve Devletinin beka sorununu ortadan kaldırmıştır. Her Türk evladının iyi okuması ve öğrenmesi gereken bir liderdir.

güldür güldür show

Kemal Sunal abimiz olmamış bu çocuk yetiştirememişsin. Güldüremiyor be abi. Ne yapsa boş. Bunu izleyenlerinde gülmediğine şahit oldum ve dedimki "işte siz de gülmüyorsunuz" . ve farkettiler *

netcad

harita mühendisi ve şehir plancılarının vazgeçilmezi. made in turkey etiketine sahip. eksik yanları çok bi autocad map 3d değil ancak geliştiricilerine teşekkür etmek gerekir. zira bu alandaki eksikliği yerli yazılımla giderdiler. desteklemek gerekir neden yurt dışına ihraç edilmesin. yalnız fiyatları yüksek. modül modül satılınca fiyatlar alıyor başını gidiyor. buna bi çözüm bulmaları lazım. windows 10 a 5.2 64 bit olanını kurabildim güzel de çalışıyor.

autocad

her mühendisin bilmesi gereken cad yazlımı. temel mühendislik programıdır. 3 boyut kullanımı da oldukça yeterlidir. render animasyon özelliklerini de barındırmaktadır. bu programlar sayesinde teknolojimizin ilerleme hızı arttı ( solidworks, 3ds max, unigraphix) .

general mobile discovery

fiyatı ve performansıyla akıllı telefon pazarını sallamıştır. ancak ilk çıkan 4gb lık versiyonu ilk defa akıllı telefon sahibi olanlara birşey öğretmiştir. dahili hafızası az olan akıllı telefon almayacaksın. uygulama yükleyemedikten sonra akıllı olması birşey ifade etmiyor. 16 gb lık versiyonu ile tam bir akıllı telefon olmuştur. fiyatına göre sorunsuzdur. bi samsung s4 s5 seriliği yoktur. zaten o paraya o performans beklenmez.

lg g3

gayet akıcı. takılma kasma yok. yavaş yavaş modası geçsede hala uzun süre götürür. ön kamerası 5 mp olsaydı on numara olurdu. 4 aydır kullanıyorum beni üzmedi. şarz konusu malum 2k ekranla biraz az gidiyor. al kullan rahat et

yiyecek içecek kombinleri

yağlamanın üzerine sarımsaklı yoğurt , üzerinede taze maydonoz .

mühendislik ve tıp dışında üniversite okuyan insan

herkes doktor mühendis olacak diye birşey yok. ben mühendisim besyo mezunu yüzme hocalarına imreniyorum.

milleti uyutan tv yayınları

aç bi futbol analiz programı max 5 dakka sonra koparsın ninni gibi gelir.

türkiye ekonomisi

kırılgandır. katma değeri yüksek ürünler üretmediğimiz sürece de bu durum değişmez. inşaat sektörüne yüklenmekle hiç düzelmez
bi apple şirketi olamasak da samsung , lg , sony kalitesinde ürünler ortaya çıkarmalıyız. kasa kasa sebze meyve ihraç etmekle olmuyor malesef , çünkü onuda doğru düzgün beceremiyoruz. bak hollandaya adamlar el kadar toprakla bizden kat kat iyi yapıyorlar tarım işini. çok ekmek yememiz lazım çok...

harita mühendisliği

türkiyede mühendislik mesleğinin direnen son branşıydı. 3 hoca bir araya gelip bölüm açıp patlattılar resmen. şu an acayip mezun veriyor makine mühendisliği olma yolunda hızla ilerliyor. geleceğini parlak görmediğim mesleğim. ha bide okuyanlara tavsiyem 5 bin tl maaş hayalleri kurmasınlar çok pis kırılır hayalleri...