bugün

sevdiği entry'ler

her yerin birbirine uzak olması

aksine içinde bulunduğumuz teknoloji çağında her yer çok yakındır. gitmek istemeyene 2 km bile çok geliyor. Ne demişler, kuyu derin değildir, ip kısadır.

gülümseyip geçmek

Eskiden ben de bu kafada idim. Şimdi ne münasebet modundayım. biri bir cevap haketmişse onu işitmesini istiyorum. Çünkü hakkı olan cevabı almayan insan haddi olan yerde duramıyor.
Özetle, herkes akıllı olsun. Shhssh

ilk buluşmaya 200 liralık kombinle gelen kız

bence seksidir. muhtemelen sadece iç çamaşırlarıyla gelmiştir. şu devirde 200 tl ye hiçbir şey yok çünkü. önceden aldıysa bilemem.

ruh eşi

"Ruh eşi varsa bile bulunan bir şey değil, yapılan bir şeydir. insanlar tanışır, birbirlerinden hoşlanır ve sonra emek verip bir ilişki inşa ederler."

The Good Place

sizi görünce sigara yakan tip

Belki de sen ona göre ulaşılamayacak bir hayalsin ve ona yakıyor bilemezsin...

lüks sitede köpek gezdiren beyaz yakalı

Günaydın,

Etrafınızda artan sokak köpeği sayısını görüyorsunuzdur. Bunun bir nedeni mama endüstrisinden gelen takviye gıdalar nedeniyle fazla çiftleşme ve doğurma iken diğer nedeni ise belediyeler tarafındankontrolsüz veterinerlik hizmetleridir. Fakat konu bu değil bugün.

Lüks sitelerde köpeklerini kedilerini gezdiren beyaz yakalılardan bahsetmek istiyorum. Bu kimseler günde 2 kere köpeklerinin hem tuvalet ihtiyaçlarını karşılamak hem de fiziksel ihtiyaçlarını karşılamak için yürüyüşe çıkarlar ancak birkaç problem var burada...

Köpeklerinin tuvaletlerini olduğu gibi bırakıp giden birden fazla insan gördüğümde hayrete düştüm. Bu kimseler iş hayatı ve sosyal hayatındaki yaşadıkları baskıları, bu umursamaz davranışlarıyla dışa vuruyorlar şeklinde düşündüm. Bu bir isyan aslında.

insanların duygu durumlarının bu kadar umarsızlaşmasının nedenlerini anlayıp, yaşamak gerekiyor. Bu hareketleri yapan insanlar zihinsel bütünlüklerini kaybetmişlerdir.