entry'ler (104)

kemalistlerin araplardan nefret etme nedenleri

araplar bize ihanet etti uydurmasına sımsıkı yapışmak nedenlerin başında gelir. ama arkadaşlar bir şeyi unutuyorlar tabii. o da 1. dünya savaşında süveyş cephesinde, çanakkale'de, sarıkamış'ta binlerce arap yiğidinin de bizimle birlikte vatan için şehit düşmesi olayıdır. gazze'de ingilizlere karşı mücadele eden arap gönllülerini, halife'nin çağrısına koşa koşa cihad alanlarına katılarak cevap vermiş arap aşiretlerini görmezler bu nankör insanlar.

başka kemalist yalanlar için:

(bkz: arapların pis olması)

(bkz: arapların bizi arkadan vurması)

(bkz: lozan barış antlaşması)

(bkz: almanlar yenilince biz de yenilmiş sayıldık)

(bkz: atatürk olmasaydı camide çan çalınırdı)

(bkz: türkçe ezan)

(bkz: gökten indiği sanılan kitaplar)

(bkz: atatürk olmasaydı babanın kim olduğu belli olmazdı)

başörtülü kadına cahil diyen zihniyet

başörtüsü ile ne alipveremedigi bilinmeyen, kendisine saygi duyulmasını isteyip baskalarına saygi duymayan çifte standartci zihniyettir.

başörtüsüne karşı çıkanlar haksızdır

laiklige aykırıdır diye ağızlarına sakız ettikleri, basmakalip, fabrikasyon kliseleri kullanan haksız tiplerdir. bir baska klise için

(bkz: başörtünün siyasi simge olduğu saçmalığı)
(bkz: kemalistlere göre mevlananin ak partili olması)

maymunlarla sevisen evrimci

ha insan ha maymun farketmez deyip ise girisen kisidir.

dikkat çekmek için islam a saldıran yazar

benim konuma cok yazilsin, ortalığı karıştırayım, muslumanlarlada dalga geçip, içimdeki ezikliği dışa vurayim diyen yazarlardir. cogunlugu liseli ergen tiplerden oluşup kopek kovaladigi zaman bir anda allah'i hatırlarlar.

denizanasından joleli pasta yapmak

çocukluğumun vazgeçilmez eğlence kaynağıdır. zira m2 basına 100 denizanasi düştüğü marmara denizinde, ozelliklede yüzmenin imkansız olduğu yaz sonunda yapılabilecek eylemdir.

malzemeler:

kum'da oynamak için kova.
kum.
denizanasi.

hazırlanisi:

kova ile oluşturulan kumdan kalıba jole ile süslemek için bir adet denizanasi kumdan pastanın üzerine konur.

afiyet olsun.

allah varsa beni çarpsın

güneş üf demekle sonmez. gündüz aydınlığında gözlerini kapayan sadece kendine gece yapar.

edit: çarpma halk soylemidir. kuran'da gecen terimi için musibet kullanılır. isabet eden sey'e denir.

doktorların sevilmeme nedenleri

- merhaba benim yaram ilti....
- danışmaya ödemeyi yap....

2008 yılında erengazi hastanesinde tipini biiiipledigim doktoru ile aramda yaşanmış gercek diyalogtur.

o gun bugundur doktorları sevmem.. kil dönmesi tekrar etmişti ve mağdur durumdaydım.

bir üniversite öğrencisinin aylık masrafı

minimum 500 ila 10,000tl arasında değişen aylık masraftır. 10,000'e inamıyormusunuz? o halde (bkz: yeditepe üniversitesi)

postmodern küfürler

adını feriha koyduğumun çocuğu.

turabi

(bkz: hasan turabi)

sünnettir diye birayı 3 yudumda içmek

zina ederken besmele çekmek ile aynı mantiktir.

ahlaksızlığın herhangi bir görüşe has olmaması

sabahtan beri yok kızını bilmem ne yapan kemalist baba, yok kızını söyle yapan dinci baba vs. ahlaksızlığın veya ahlaklı olmanın bir görüş, ideoloji ya da dini inanç ile alakası olmadıgını cok guzel kanıtlamış başlıklardir bunlar. kisinin ahlak anlayışı yoksa karşısındakini olduğu gibi kabul etmeyi beceremiyorsa nasıl birlikte yasamayı öğreneceğiz? bir ilahiyatçı olarak burada ona buna saldıran sözde musluman özde ne idugu belirsiz insanlara daha cok kiziyorum. eğer muslumansan iddia ispat ister arkadas! senin yazdığın entryler'lerin zararı bize dokunuyor. islam'a bu kadar önyargılı yaklaşılmasının sebebi birazda bu açılan başlıklar degilmidir?

(bkz: mutedil olmak)
(bkz: farklılıklara hoşgörü ile bakabilmek)

kemalistlerin ahlaksız olması

kemalist yada dindarlık ile alakası olmayıp kisinin insanlıktan ne kadar nasibini almış olmasıyla alakalidir.

erkeklerin hepsi aynı diyen kadın

terkedilmiş kadın soylemidir.

tuvalet kağıdı ile yer silmek

zor zanaattir. genellikle usengeclik sonucudur.

erkekleri itici yapan detaylar

tırnakları'nin kirli olması.

abdullah öcalan nerede

teroristsozluk kuracağı için su sıralar meşgul olan zat ı terörist.

sözlük yazarlarının kendilerini tarif etmesi

saksı değilim ben.

bu kadar yeter sanırım.

40 yıllık esad a esed demek

karmasa, arapçası hangi harfle yazıldığının bilinememesidir. te mi? ta mı? sin mi? yoksa sad harfi mi? dogrusu eset'tir.