bugün

entry'ler (454)

tuğba kuruyemiş

aydın ilinden türemiş bir kuruyemişçi. efsane odur ki bu kuruyemişçinin önünde bir trafik kazası olmuştur ve ölen kızın adı tuğba'dır. bu yüzden sahibi çok etkilenip dükkanının ismini değiştirip tuğba kuruyemiş yapmıştır. belki hepsi de yalan...

dexter

dizi 2 sezon daha devam edecektir.8 sezon olacak yani. bugün resmi sözleşme imzalandı.

kendine özgü tarzı olan film yönetmenleri

(bkz: guy ritchie) çekimleri kendine has'tır. snatch ile başlanabilir.

ülkücü beyni ve ergen beyni arasındaki farklar

olmayan bir beyinle olan bir beyni kıyaslamadır.

sözlüğü dinsizlerden arındırma kampanyası

yarrak göstererek karşı çıktığım kampanya... ne pislik insanlarız biz dinsizler.

ateist yoğun ülkenin ensesti serbest bırakması

bu ülke türkiye değildir. maşallah türkiye'de hiç ensest ilişki yok. hiçbir örnek duymadım ben. çünkü herkes müslüman asla yapmaz böyle şeyler. de mi? duyanı da sikerler zaten.

kamil in kardesi

sözlük patlatma konusunda kamil kadar olamaz.

cem yılmaz ın ekşi sözlük zirvesinde yuhalanması

bir milliyet haberi. haberi yaparken birilerinin dilleri sürçmüş olabilir. cem yılmaz'lı videoları izlediğimizde hiç de öyle bir durum olmadığını anlıyoruz sanırım.

uludağ sözlük

bazı yazarları kendisini msn'de sanıyor heralde. ulan başlığın altına "bu ne biçim başlık" yazılır mı? veya "ulan yeter falan" yazılır mı? sözlük lan burası.

başlığa başlık diye tanım yapılmaz sözlükçüler. duy bunu

sözlük yazarlarının garip takıntıları

götümü kaşırken önce sola sonra sağa sonra tekrar sola bakarım.

biscolata yerken orgazm olmak

bir erkek olarak beni gay yapan aktivitedir.

ejderham moderatör olsun kampanyasi

yasakçı zihniyetin oluşturduğu kampanya. bunlar zaten var dostum. zaten yasakçı zihniyetin ellerindesin. sadece birkaç konu daha yasaklamışsın.

amcık yarak göt gibi nick almanın da sözlüğe zarar verdiğini düşünmüyorum ayrıca... sözlüğün, beyinleri, sadece amcık yarak göt gibi şeylere çalışmayan yazarlara ihtiyacı var. iki göt yazısından rahatsız oluyorsan moderatör değil ispiyoncu bile olamazsın.

deniz gezmiş

sevmeyenleri bile kendisine devrimci der.

converse ayakkabı giyip yumurta atan devrimci genç

ota boka devrimci genç diyen liselilerin hakkında yorum yapmaması gereken genç. belki de bu gençler devrimci olma yolunda ilk adımı atıyorlardır yeğen? olamaz mı ha? belki de kendilerini devrim yaptıktan sonra devrimci olarak niteleyecekler he?

hamile

herkesin kendisini anladığı bir kadın. herkes hamile olmak nedir bilir olmuş. kararlarını nasıl alması gerektiğini kendisinden iyi bilen bir sürü insan çıkmış ortaya.

ben anlamıyorum ey hamile? neden hamile kalıyorsun ki? baksana senin yerine düşünen bir sürü insan var. bırak insanı erkek var erkek.

yunanistan

adamların kamyoncuları birleşip grev kararı alabiliyor. sadece bu kadarını söyleyim. şımarık mı değil mi siz karar verirsiniz.

entry sayısını 1903 de sabit tutan yazar

1903. entryde sonsuza kadar çaylak olmuş da olabilir.

1 mayıs 2010

işçi bayramını kültürümüze katmamız için büyük şanslardan sadece biri. senede bir tane var çünkü.

başlığa başlık tanımını yapmak

2010'un uludağ'sında hala yapılan bir hata. arkadaşım yapma.

bu başlığa örnek hatalı entry veriyorum: ne kadar saçma bir başlık.

taşıl

fosilin türkçesi.