bugün

entry'ler (160)

üniversitede hocanın her dediğini yazan tipler

nasıl yetiştirebildiklerini anlayamadığım öğrenci tipi. hayır adam konuşuyor ve sen aynı hızda yazabiliyorsun. sırf bunun için bile taktir edilmeleri gerekir.

oje sürmek

zorlukları kolaylıkları bir yana oldukça eğlenceli bir eylemdir. değişik renkler, şekiller yapmaya çalışmak boş zamanları değerlendirmek için kullanılabilir. ah bir de şu yoğun kokusu olmasa, başlarda güzel de bir süre sonra bayıyor.

dışarıdayken etraftan duyulan yaran diyaloglar

güzel hava bahane edilerek arkadaşla amaçsızca dolaşılır. sohbet muhabbet hava her şey iyi hoş. dershane çıkışına denk gelinmiş tek sıra halinde oradan çıkılmaya çalışılmaktadır. o sırada ağır ergen olduğunu tahmin ettiğim birinden o replik gelir.

ae: götüne mukayet ol kardeşim.

dakikalarca yarmıştır. teşekkürler genç.

tuvaletten entry giren yazarlar

tuvalette geçirdiği zamanı merak ettiğim yazardır. her türlü yardırırlar.*

türk alışkanlıkları

sadece türklerde mi var diye merak edilen özellikler.

- dar yolda yürüken önünüzdekinin aniden durması ve sizin de onun ilermesini beklemek zorunda kalmanız. ( oldukça sinir bozucu)

- asla ve asla dizi izlememeleri (bkz: sadece belgesel izliyorum ben)

- herkesin her konuda bilgi sahibi olması. ( bööğğ)

- merdivende durup sohbet etmek. ( ilk örneğe benzer bir durum, aynı ölçüde sinir bozucu)

- metro gişesinin önüne kadar gelip çanta- cep karıştırmak suretiyle geçişi engellemek. ( iki adım önde hazırlasan ölürsün d mi)

- öğrenciler için sınavda istediği sorudan başlayıp başlayamayacağını sormak. ( üniversitede de varmış bunlardan. lisede biter diyorduk)

şeklinde uzaaaar gider bu liste

lacivert öykü ve şiir dergisi

bu sayısında hakan günday ile söyleşi yapmış olan okunası edebiyat dergisi. öykü ve şiirden hoşlananlara şiddetle tavsiye edilir.

sıçarken tuvalet kağıdının bittiğini görmek

asıl sıçtığınız andır.*

yaran facebook iletileri

bugün cumaya gitmeyenler çok şey kaçırdınız. hoca 2 rekattan sonra serbest bıraktı.

canı yanan insan olmak

büyük ihtimalle önce yemeği soğutup sonra da yiyecek insandır.**

yaran facebook iletileri

bıraktığın acılar çiftee kavrulmuş petibör gibiydi çayın yanındaa yedik pufffff uçtu gitti acı macı artık kalmadı hacı.huhhh.

kitap okuduğunu sürekli vurgulayan insan

(bkz: rockçıyım herkes bilsin yani)
(bkz: rockçı serpil)

yanlışlıkla kadınlar tuvaletine girmek

yanlışlıkla erkek tuvaletine girmekten daha iyi olan durumdur. zira kadınlar tuvaletinde pisuvar denen şeylerden yoktur.

yaran facebook iletileri

sonbahar- kış- bu ne la- yaz

mevsimlerin şaşırmasından bunalan arkadaştan.

sevdiğim kız bana panpa deyince

(bkz: abi diyeydi daha iyiydi)

yazarların yüz yüze konuştuğu ünlüler

(bkz: angelina jolie)

(bkz: justin timberlake)

interneti açınca girilen ilk üç site

(bkz: eksisozluk) sıramı kontrol etmek için
(bkz: itusozluk) cezamın bitip bitmediğine bakmak için
(bkz: uludagsozluk)anket doldurmak için

telefonun zararları

beklediğiniz mesaj ya da arama gelmediğinde çıldırmanıza neden olabilir ya da bedava mesajı olan gereksizlerden milyon tane mesaj geldiği için de çıldırtabilir.*

öss birincisinin çok değil düzenli çalıştım yalanı

(bkz: üniversiteye kapağı at sonrası kolay)

gece ders çalışmak vs gündüz ders çalışmak

gündüz yumurta beklenen pozisyona gelmediği için çoğu zaman çalışılamaz; gece olmasıyla birlikte korku başlar. bu sayede bir dönemlik konu bir gecede öğrenilir.

türk eğitim sistemi

(bkz: çin işkencesi)