bugün

entry'ler (12)

kardiyoloji

Kalp sağlığı ile kalp ve kan damar hastalıklarının tanı ve tedavisi ile ilgilenen bilim dalıdır. Kalp damar hastalıklarında en iyi girişimsel tedavi yöntemlerini kullanan kardiyolog doktorlardan biri Doç. Dr. Okay Abacı diyebilirim.

estetik ameliyat

Estetik cerrah, ilk olarak bir tıp doktorudur. Çok yoğun bir cerrahi eğitim almış bir cerrahtır. Cerrahi eğitim alanı o kadar geniştir ki neredeyse tepeden tırnağa tüm vücut alanlarında ameliyat yapar. estetik cerrah, toplum içinde kısaca bilinen adı olmasına rağmen, tam unvan plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrah’tır. op. dr. abdülkerim olgun estetik ameliyatlar konusunda çok iyi yeteneklere sahip bir plastik cerrahtır. http://www.abdulkerimolgun.com sayfası aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

tecrübe

tecrübe, insana kel kaldıktan sonra hayatın tarak vermesi...

basın özgürlüğü

sadece onların deyimiyle "kendi mahallesindeki basın mensupları" için aranan evrensel bir hak...
Olması gereken herkes için basın özgürlüğü, ifade özgürlüğü, eğitim-öğretim özgürlüğü vb...

söz

en güzel söz, zamanında söylenendir. hüseyin kayabaşı

istiklal marşı

Türk Cumhuriyeti Devletinin ilelebet bağımsızlığını haykıran milletimizin en yüksek sesi..

iston

çağdaş kent mobilyaları (bank, çiçeklik, çöp kovası) ile şehirlerimize hayat katan ibb iştirak şirketi...

doktora

çalışma yapılan alanda uzmanlaşarak o bilim dalında filozof olma...

burun estetiği

fiziki bir sağlık sorunu olmadan kesinlikle yaptırmayın. Hele psikolojik olarak rahatsız iseniz kesinlikle sorun yaşarsınız çünkü problem sizin kafanızın içinde, burnunuzda değil...

hayat en güzel hediyedir

büyük bir trafik kazası sonrası hayata merhaba demek.

burun estetiği

kişinin özgüvenini arttıran sihirli dokunuş.

tek başına korku filmi izlemek

film sonrasında ölüp ölüp dirilmek olsa gerek.