bugün

entry'ler (291)

ev arkadaşına uyuz olmak

en dertli olduğum konudur ve buna tam oturmuş başlıktır. çook dertliyim.
yıllardır makarnayı sadece yoğurtlu yedim. oysa ben peynirli severim.
sayesinde pis olup temizlik yapmamayı öğrendim.
akşama kadar mal gibi uyumalarına sinirlenmemeyi öğrendim.
sigara izmaritini tabak çanak ve bardakta söndürmesi beni hep çıldırttı.
hep onun beğendiği peyniri zeytini aldık. bunlara da sustum.
ooohhh evlenip gidicem işte.

beşinci neslin sözlüğün kalitesini düşürmesi

klasik çömezleri ezme mantığı deyip , üzerinde oturduğum bölgemle gülüp geçtiğim alalade başlık.

muhsin yazıcıoğlu

hiçbir ideolojinin insana değer vermediğini gösteren talihsiz bir kaza sonucu hayatını yitirmiş siyasetçi.
yok solcu yok faşist bir ideolojidir gidiyor. demek artık insani değerler bu kadar sınırladı kendini. ölen insanı insan değil de faşist ya da komünist diye ayırıyorsak ne yazık bize ve tüm sevinenlere ne yazık diyorum.sizin insanlığınız da ölmüş o zaman.

telefonda ayrılmak

ilişkinin kalitesine göre değişmekle beraber saygının kalmadığı bir durumdur. yaşanan ve paylaşılan şeylerden sonra, en azından karşılıklı konuşmayı ve akabinde ayrılmayı becerebilmek lazım.

karma dedigin nedir ki guzel kardesim

bazen haksızlıkların olduğu yer midir acaba, diye soruları akla getiren yerdir.

yerli malı haftası

sınıf içinde minik piknik halleri.patlamış mısır, elma, portakal, mandalina vs.ne getirirsen işte.

entry girecek başlık bulamamak

yazma isteğinin içine edecek olan durumdur.başlıkları alt alta okur durursun.

kedi yavrusu gibi bakan kadinlar

suç işlemiş olması kuvvetle muhtemel olan kadınlardır.

doğum günü yaklaşan insan

bakalım kimler hatırlayacak, kimler ne hediye alacak diye içten içe düşünen, heyecanlanan insandır.

bana yalan söylediler

eski şarkıların şimdikileri nasıl katladığını gösteren örneklerden sadece birisi.

hiç sevişmemiş yazarın aşk hakkında entry girmesi

sevişmeden aşk yaşamayan insanlar için ne kadar garip gelse de aslında normal bir eylemdir.

yaran bir demet tiyatro esprileri

saldıray abinin şurdan şuraya sevişmek nasip olmasın. bak kötü yemin ettim...

hiçbir şeyden mutlu olamamak

ne istediğini bilmemekten kaynaklanan durum.

komedi dukkaninin artik komik olmamasi

alışmamızdan dolayı böyle dedirten durum. anında görüntü show ve çok güzel hareketler bunları izlerken de aynı şeyleri düşünmemize sebep olan durum aynı zamanda.

dudağın kenarından öpmek

başlangıçtır. ilkten sonra en çok ihmal edilen alandır. bu aşama geçilince çoktan unutulur ama lezzeti hep akılda kalır.

balayı

reçel haftası gibi de eş anlamlar yüklenebilen kişilere göre değişen zaman dilimi.

sana susadim diyen sevgili

nasıl susuz bir yaşam mümkün değilse sevdiceği olmadan da yaşayamayacağını bilen, özleyen ve çok seven sevgilidir.

molibden in simgesi gibi bakma diyen kiz

bol miktarda çengel bulmaca çözmekten beyni afallamış kızcağızdır.

anlamazdın

içimi yırtan, delen geçen, kalbimi ezen, zımbalayan yada acı, hüzün, özlem vs. tüm duyguları aynı anda barındıran, insana taa derinden bir offf çektiren şarkı...

erkegini elinde tutmak icin seks yapan kadin

kadınları buna mecbur bırakan erkeklerin şaşırtıcı bir şekilde yorum yapmalarına sebep olan başlık. yazıkki yurdumda böyle çok kadıncağız varki başka çaresi yoktur zavallıların. hoş bir durum olmadığını her ne kadar kabul etsek de.