bugün

entry'ler (15)

kadınların güçlü olmasından korkan erkek

Karşısında ezemeyeceği bir insan olmasını istemeyen erkektir. Korkusuyla güçlü kadınlar sayesinde yüzleştirilecektir.

türklerin kitap okumaması

Az önce elimdeki kitabı bırakarak telefonu elime aldım ve hayatımın üçte birini kitap kaplıyor. Eğer bu varsayımın doğru olduğunu kabul edersek, acı bir gerçek çıkıyor ortaya. Malesef ben türk değilmişim. Ama çoğu kişi kitap okumayı aşağılama olarak algılıyor. Bu konuda hem fikiriz.

bekar olmanın avantajları

Şuan birini daha memnun etmek yerine sadece kendimi memnun ediyorum. Birine daha vereceğim ilgiyi kendime veriyorum. Yanı güzel şeyleri ikiye bölmek zorunda değilim. Bu çok güzel bence.

ayakları büyük olan erkekler daha fazla aldatıyor

Bundan sonra ilk ayağa bakacağım sanırım. Al iste yeni bir takıntım oldu sayenizde.

seri eksi veren yazarlar

Bir beğenmezsin, iki beğenmezsin ama her zaman olmamalı bence. O tür yazarlarin entry değil de insan sevmediklerini düşünüyorum. Hak edene eksi verene lafım yok tabi. Söz meclisten dışarı.

x yaşına kadar evlenmezsem seninle evlenirim

Genelde iki kanka arası verilen sözdür. Siz vermeyeni kovuyorlar arkadaşlar.

kadınları mutlu eden şeyler

Insan gibi seven adam. O kadar az kaldılar ki bu yetiyor mutlu olmamıza.

ilk buluşmada sürekli cep telefonuyla oynayan kız

Büyük ihtimal tınlamıyordur karşısındakini. Ya da önemli bir işi vardır, suçlamamak gerek.

yazarların gittiği en uzak ülke

Henüz ülke dışına bile çıkmamış ben üzüldüm bu başlığa. Hedeflerimiz var ama. Inşallah gelecek zamanda.

çilekli süt içen erkek

içsindi. Neden sorun olsundu ki? Süt içti, adam kesmedi ki bu. Arkanızdayız biz sizin beyler.

neye verdiğiniz paraya acımıyorsunuz

Hepsine acıyorum da test kitabına biraz fazla açıyorum. Para verirken acinılmaz mı ya?

ilkokul numarasını hatırlayan yazar var mı cidden

(6822) o kadar insan nereden geldi diye sormayın lütfen.

üstteki yazarla ne yapmak isterdin

Traktör ile dünya turuna çıkma hayalime onu da dahil etmek isterdim.

kilolu insanların daha cana yakın olması

Ben de kilolu olduğumdan mıdır bilmem, gerçekten doğru bu tespit. Bir kere anında yanaklarını sıkası geliyor insanın.

sözlükte kız olmadığını sanmak

Kız yok dediler geldik. Artık rahat uyuyabiliriz bence.