bugün

herkesin hayatında bir kere karşılaştığı cümledir. yakın iki karşı cins arkadaşın birbirine söylediği sözümsü bir şey olarak düşünülebilir. bir çok meali vardır. bunlardan bir kaçı aşağıdaki gibidir.

*senden hoşlanıyorum ama söylesem arkadaşlığımız bozulacak onun için boş ver durumu.
*evde kalmamak.

genelde efendi erkekler çok duyar bu cümleyi. başlığa gelirlerse efendi erkek konulu makalelerini paylaşabilirler, bizler de okuruz.

not: x sayısı hakkında diyebileceğim tek şey asal olmaması. 28 ve 30 olma olasılığı 0.82.
dur yanımda , bu alandan ayrılmanın diğer karşılığıdır. meriçlik zor be usta.
(bkz: herkes kendi payının aq)
Genelde arkadaş arasında geçen dalga amaçlı bir konuşmadır. Uygulayan olmuş mudur orası bilinmez.
bana hiç söylenmemiş cümle.

herhalde tanıyanlar böyle bir cümleye karşı aşırı hiddetleneceğimi tahmin edebildiler. aferin.
Kimi saflara göre bir umut vardır. Bekleyecektir o zavallı.
(bkz: bekle dedi gitti ben beklemedim)

(bkz: al bununla kabız ol sevgilim)
seçeneğim kalmazsa seni seçerim demek gibi bir şey oysa o bir seçim olmuyor. aay pis ezik!
şuan da yüz versen sana yürüyeceğim ağız arıyorum demektir.
X yaşina kadar kim bekleyecek seni ya da beklemek zorunda mı? Bu gibi sorular gelir ardından akla.
yemezler.

böyle bir kız arkadaşım vardı. küçüktük. bir gün seni bulup evlenme teklifi edeceğim, demiştim. şimdi başkalarına yar.

o da burada. selamlar.
her kuşu sikiyim bi kalsın leylek .
(bkz: how i met your mother robin)
Eğer x yaşına kadar kimseyi bulamazsam şansımı seninle denerim.
olur x yaşında sikiliri kaldıysa neden olmasın?
Bunu size diyene basın kalayı sen o yaşa kadar otoban olursun diyerek.
Bence sizi kullanıyor demektir. Misal şu yaşımda senden iyisini bulursam evlenirim sen hep yedektesin diyor. Bunu duyar duymaz ben senin yedeğin miyim deyip ayrılmak şarttır. Zaten seven böyle demez. Eğer devam edilirse gurursuzluktur.
tam bir '' arkadaş ayağı göt ayağı '' muhabbetidir.
vardır herkesin arkadaşı ile öyle bir sinyalcilik dönemleri.
Bunu diyenler birbirine kanka diyor ya. Aman Yarabbi ne gevşeklere kaldık.
amma alınmışsınız. zaten körkütük aşık olduğunuz bi kadın diyorsa bunu size orada problem var. normalde takılan insanların kullandığı bi öbek.
Klasik hatun yalanı. inanmayınız. Henüz o x yaşa 3 sene var ama şahsıma bu cümleyi kuran herkes evlendi. Ben mal gibi bekliyorum.
Dönemimiz kızlarının kanka diye nitelendirdiği erkekler için kullandıkları cümledir.
Kanca takıp kendini güvende alma cümlesidir. Şakayla gerçek karışıktır. Güvenmemek lazım.
Genelde iki kanka arası verilen sözdür. Siz vermeyeni kovuyorlar arkadaşlar.
Stepneler bile böyle bir muamele görmemiştir.
güncel Önemli Başlıklar