entry'ler (74)

kızların büyük penis takıntısı

Neden var bilmiyorum. Ama büyüklükle alakası yok çünkü vajina içi o kadar duyarlı değil duyarlı olan yer giriş kısmı...

Ayrıca en küçüğüne sahip olanlardan biri çinliler nufusa bakın adamlar nasıl artıyor. Demekki uzunlukla zevkin alaksı yok.

tayyip erdoğan ın çalışma ofisindeki taht

Yıldız sarayındaki büyük mabeyn köşkünden bir bölüm.

Sultan ikinci abdülhamid in restore edilerek cumhurbaşkanlığına temin edilen mabeyni. Mabeynin ne demek olduğunu biliyorsunuz heralde.

O tahtı altın varaklı koltukları ve ihtişamı tayyip erdoğan ınmış gibi göstermek tek kelimeyle akıl tutulmasıdır.

Murat bardakçı nın konu ile ilgili yazısı var hatta Murat Bardakçı da gidip oturmuş.

http://m.haberturk.com/ya...kanligina-verilen-mabeyni

ygs 2017 sorularının çalınması

Eğer varsa hakkım bu soru sızdırma olayında kimlerin parmağı ve önceden bilgisi varsa hakkım haram olsun...
Ben sınav için 1 hafta sinir stresden uyuyamıyorum çıkınca zaten bir ayrı dert...

10 sene sonra akp olmayacak ama chp hep var olacak

Ülkenin başı büyük belada desene. Umarım CHP zihniyeti değişir başına adam akıllı kişiler geçerde ülkenin başı yanmaz.

istiklal marşını arapça okuttular

Bir marşın arapça Türkçe yada farsça okunması normaldir. Orada anlatılanlar tüm dillerde anlaşılmalıdır.

Ezan tüm Müslümanlar arasında ortak bir çağrıdır ortak bir dildir.

kürtaj cinayettir

Açık ve net cinayetdir.

rte nin tehdidi sonrası inen hollanda uçakları

Yolcu uçağını demiyor burada. Diplomatların uçağını kastediyor. ileri zekalılar anlayamazlar.

ülkesi aşağılandıkça sevinen tip

Uzulup uzuntu ve eksik gördüklerini paylaşanlar ile karıştırılmamalı. Genelde şu partiden olu diye dicem ama zaten herkes anladı.

basur acısı çekenlere tavsiyeler

Malum yere Viks (evet doğru o mentollü krem) sürün. (Hayır hiç yanmıyor) Acayip oluyor sanki uçak kalkar gibi. Serin ve rahat.

matematiğin en zevkli konuları

Fonksiyonlar.

kadının erkeğin göğsüne başını koyduğu an

Çok masum görünsede hiç masum olmayan andır.

referandumda evet demek için nedenler

Neden evet dediğimi biliyorum.
Artık darbe olmasın cb-bb kavgası olmasın istiyorum. Çift başlılık kalsın istiyorum.
Cumhurbaşkanı daha az oy ile yargılanabilsin istiyorum. Herkes hesap versin istiyorum. Cumhurbaşkanı sadece meclisi fes etme yetkisi kaldırılsın istiyorum meclisi fes ederse kendi gorevide bitsin istiyorum.

Hayırcılar neden hayır dediğini net olarak bilmiyor maddeleri çarpıtıyor. Bugün olanları sanki yeni sistemle gelecekmiş gibi lanse ediyor. Şuan uygulananları açın yanınada yeni teklifi açın karşılaştırın anlayacaksınız...

Akp mhp için değil devletimiz için evet diyorum...

başkanlığa evet diyorum çünkü

Kemal kılıcdaroğlu beni ikna etti artık cumhurbaşkanı başbakan kavgası istemiyorum.

Akp li değilim kendim açtım maddeleri eski maddelerle karşılaştırdım mantıklı geldi.

kilicdaroglu dan yeni sistem gafi

Adam yanlışlıklada olsa ilk kez doğru konuştu.

eve giren hırsızla karşılaşınca söylenecek ilk söz

Kolay gelsin. Hayırdır ?

flagyl

Aşırı ishal sonucu acilde verilen ilaç. ilk 2 gün hiç yan etkisini görmedim derken tüm yan etkiler bir anda bastırdı 12saat de 1 almama rağmen beni baya sarsan ilaç.

Bendeki Yan etkileri:
1- Ağızda acı bir tat (akşama kadar ne bulduysam yedim ne fayda)
2- Eklem ağrıları (Öyle hafif bir ağrı değil...)
3- Halsizlik, Yorgunluk, Bitkinlik, Ruhsal Çöküntü..
4- Aşırı sinir agresif oldum.

Yani kısacası YGS Ye 20 gün kala tüm ders çalışma motivasyonumun içine eden ilaç. YGS ye ishal girmemek için içmek zorundayım.

tipsiz erkeklerden hoşlanmak

Kesin zengindir. Şaka şaka bende tipsizim benden de hoşlanan oluyor zenginde değilim. Ota da konar b*ka da lafı boş değil.

çok doğal kız mı hafif makyajlı kız mı

Yerine zamanına göre değişir.

taş gibi hatunu reddetmek için yeterli neden

Kim bilir kaç tane gördü...

aşık olduğun kişiye bir şarkı bırak

Ragıp Savaş - Herşey Seninle Güzel.