bugün

(bkz: buzlu badem)
en yakın genel cerrahi servisine gitmenizi gerektiren hastalıktır basur. Basurun dereceleri vardır, ameliyat durumunuzu hastalığın derecesi belirler. Şayet hemoroidleriniz anüsünüzden sarkıyorsa ve rektumunuza geri dönmüyorsa önünüzde iki seçenek vardır :

1) bir tıp fakültesi bitirip sonrasında genel cerrahi alanında uzmanlık yapıp kendinizi ameliyat etmeniz,ki bunu tavsiye etmem çünkü tıp fakültelerinin puanı çok yüksek

2) Aile hekiminize başvurup onun sizi uygun sağlık kurumuna sevk etmesini sağlamak ve ameliyat olmak.

(bkz: ameliyat olduktan sonra normal yaşama dönmek)

(bkz: ameliyat)
uzun acı bir biber ye.
Malum yere Viks (evet doğru o mentollü krem) sürün. (Hayır hiç yanmıyor) Acayip oluyor sanki uçak kalkar gibi. Serin ve rahat.
Pomat ile çıkan memeyi içeri itin.

Akşamleyin sıcak su üzerine oturup rahatlayın bölgeyi.

Bir de hapı var eve geçince onu da yazarım.

En önemli özelliği ağrımaya başladığı zaman tedaviye başlayın. Azdığı zaman acısı dayanılmaz oluyor.
Beklediğim tavsiyelerdir. Afedersiniz götüm fena sancılandı ağrıdan acıdan zonkluyo amk bu ne böyle:/
Fazla yemeyin. Böylece az sıçarsınız ve canınız az yanar.
Amk nette çare ararken şöyle bi habere denk geldim
http://m.radikal.com.tr/r...ne-bicak-sapladi-1452166/
Ayaklarınızı ve belinizi sıcak tutun.
Anal seks yapmayın be kardesim.
Fitile razi olun ki çabuk geçsin. Geçmiş olsun acil şifa versinle biten tavsiyelerdir.
görsel
inat etmeyin krem sürün. ben inat ettim bir hafta boşu boşuna acı çektim. vay efendim neymiş ben kendimi parmaklayamazmışım. nolacaksa sanki.