bugün

entry'ler (75)

tüccar atatürk

Öldükten sonra eski eşine ya da kardeşine falan bırakmadığı, hepsini CHP'ye miras bıraktığı mallardır. evet.
Eleştirmeye çalışan gerizekalılar tabi ki olacaktır. (bkz: bu ülkenin %47 si)
Ama kendileri orada olsalardı görürdük onların götünü. o ayrı konu.

Sıra şimdikilerde:

gemi'cik'ler
Medical Park
ülker
Plaza
arsa
ve özelleştirilmiş 721 kurum, bina vs.
ha inkar edenler, bana seri eksi verenler, bok atanlar olacak. o zaman bunu izlesin onlar:
http://videonuz.ensonhabe...m-ince-nin-olay-konusmasi
her şeyin özeti...

serdar ortaç ın metal dinlereyek büyümüş olması

Disko Kralı'nda ya da Beyaz Show'da ilk önce kendisi hakkında böyle bir iddia atıp, daha sonra eline bir Fender alıp iki dandarik solo atarak bitecek durumdur.

ifrit

Kurban'ın dünyanın gidişatını sert ve vurucu bir dille anlatan Sahip albümünden harika bir parça

http://www.youtube.com/watch?v=kk4fyfjrr_0

yaran okuyucu yorumları

Okurken yarım yarım yarıldım
http://www.hurriyet.com.tr/dunya/14122623.asp

"ya hayvanların cıftlesmesını sabahın erken saatlerınde yayınlıyorlarda ınsanların neden yayınlanmasın ustelık bılgı amaclı bırsey, cıplak deılll erotıc degıl ya bıras cıkarın su at gozluklerınıı cocugu olan varsa o saatde dunya kadar cızgı fılım var acsın onu ızlesın alala"

"çıkarın şu at gözlüklerini"
"alala"

(bkz: tutmayın küçük enişteyi)

edit: bu da başka bir yorum

"Aman Allah'ım çok büyükk ahlaksızlık, başımıza taş yağacak, çoluk çocuk sapık olacak......."

kurban

Bu yıl manga Sonisphere'den çekildi.
Onların açtığı boşluğu da KURBAN doldursun. Zaten daha önce Metallica ile Megadeth'in alt grubu olarak çalmışlardı. Yeni albümleri de çok sert.

setra

Çok konforlu bir arabadır. hiç bir arabada uyuyamayan beni bile yol boyu uyutabilen, rahat, konforlu, tasarımı oldukça güzel bir otobüstür kendileri.

umut sarıkaya

(bkz: gece sıçan) ile beni bu hafta yarım yarım yarmış insandır.

kurban

Türkiye'deki en iyi Hard Rock, daha doğrusu rock grubu. Türkiye'nin en iyi elemanlarının * çalarak coştuğu, coşarak çaldığı, vokalistinin harika söz yazdığı canım grup.

başlıkları alt alta okumak

7 bacaklı hayvan
osman gökçek.

manga

Linkin Park'ın yaptıklarını işin bokunu çıkararak yapan grup. aynı zamanda müziği bir sanat değil de, eğlence olarak gördüğünü söyleyen (bkz: oha), şarkılarının bu yüzden hiçbir anlamının olmadığı grup. *
not: seri eksi veren ibneye sesleniyorum. sen git "gurup şurup" dinle.

marka giymeyen sigara içmeyen bara gitmeyen genç

"sigara içmeyen" opsiyonunu çıkarırsan türk gençlerinin yüzde 95 ini oluşturan genç grubudur.

sıçtı cafer bez getir

"Cıvık sıçtı tez getir" * şeklinde devam edebilen deyimimizdir.

fender

Özgür Kankaynar'ın (KURBAN' ın gitaristi) kullandığı caanım gitar.

14 dakikadır yazar olup 133 entry giren yazar

Arkadaşa ne içirmişlerse kendini bir ateş basmış, ateşini sözlükte söndürmek istemiştir.

özgür kankaynar

Sahne dışında pek işe yaramaz görüşü yanlıştır. zaten bu adamın kıymeti "Sahip" ile anlaşılacaktır. o fender'dan o sesler nasıl çıkıyor, hala anlayabilmiş değilimdir.

bir misafirin yapabileceği en büyük şerefsizlik

Eve haber vermeden gelmesi, ikide bir "yemek hazır mı" diye sorması, sofraya geçtiğinde sığır misali tıkınması, masadan kalkar kalkmaz kapıya yönelip "biz gidiyoruz" demesi.
(bkz: aha bunu da gördüm)

bir misafirin yapabileceği en büyük şerefsizlik

Koltukların üstünde, daha beteri başında tepinmesi, abzürtük sesler çıkarması, bu sefer dayanamayıp çocuğu dövdüğünüzde annesinin gelip seni azarlaması. *
(bkz: ben bunu yaptım)
edit: ben döven taraftım.

hyundai

sessiz, konforlu, güçlü arabalar üreten firmadır. Fakat arabaları işçilik ve kalite konusunda insanı feci hayal kırıklığına uğratır.

21 ocak 2010 uludağ sözlük reklam rezaleti

Pavyon kapattırma gibi bir olay olmuştur...

kadınları hamile bırakan enteresan olaylar

1. Haneler'de Dırdırhane' de "ay ben nasıl hamile kaldım? Sandalye üstünde ampul değiştirirken üstüne düştüm heralde" repliği ki beni koparmıştır.
2. Sabah servisin radyosunda dinlemişimdir. http://www.olayhaber.com/...sindan-hamile-kaldi/37219