bugün

entry'ler (34)

sözlüğün en güzel kızı

Ben değilim. Güzellik görecelidir. Çirkinlik değil.

yazarların uzuvlarını görmekten gına gelmesi

sözlüğün içinde olduğu anlamsız furyadır. arkadaş her gün her gün sözlük yazarı bişeysi görmek zorunda mıyız? başlığa girme diycen de ben baksam da bakmasam da ortada böyle bir durum var ve bunu dile getirmek benim doğal hakkım. bilgi alışverişi için bize sunulan sözlüğün bu denli görsel etkileşim içinde oluşu formata ciddi anlamda zarar veriyor. moderasyonun bunu engellemese dahi belirli ölçüde sınırlandırması gerekiyor diye düşünüyorum. arkadaşlar anketi yine bi nebze anlarım hatta ben de anket giriyorum ara ara ama işi görsel boyuta taşıyıp sözlüğü sırf görsel medya aracı haline getirmek de neyin nesi? sağda solda bilimsel başlık diye ağlayanların bunu yapıyor oluşu ayrı ironik. umarım yarın bir gün kıçınızı görmek zorunda kalmayız. kendinize gelin bir an önce.

sözlükte tanınan bir yazar olmak

Tanınan ama hiç tanınmayan bir yazar olmaktır.

kadınların başını kapatması zorunlu olsun

(bkz: don t feed the trol)

nilperi şahinkaya

Kızıl saçtan vazgeçmesi şahsımı üzmüş oyuncu. Halbuki bana ne dimi.

aleyna tilki nin memeleri

(bkz: ananın memeleri)
(bkz: bacının memeleri) denilmesi hoşunuza gitmeyeceği için siktirin hadi oradan bakalım. Size ne awk onun memesinden bunun götünden. Başımıza memolog kesildiniz ya la! Aynaya bakacak tipleri yok gelip klavyeden pezevenklik yapıyorlar.

Tanım:her kadında iki tane bulunan işlevsel ve estetik yapının aleyna tilkide olanlarından.ayrıca aleyna kim tilki kim mk?herkesi başımıza magazin figürü yapmayın mal sürüsü!

birini sevmek

Karşılıkşıysa devam değilse yine yangınlar yine ben.

sadece arkadaş olmak istiyorum diyen kız

Sadece arkadaş olmak isteyen kızdır. Bu bilgi aramızda kalsın.

yallah instagrama

Sözlüğün tepesine çıkıp bağırmak istediğim sözdür. Hikaye atar gibi orasını burasını şurasını atan dipsizler üzerine alınsın. Alınmayan kido içsin.

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

Sözlük bugün ne giysem değildir. Sözlük bu tarz benim değildir. Sözlük miss törki değildir. Sözlük sözlüktür. Bilgi vermektir. Bilgi almaktır.sözlük neydi? sözlük emekti...
(bkz: formatı biptin eyledin viran)
(bkz: yallah instagrama)

Ben mi? Ha ben picama giyiyorum her gün. Ayrıca instagram kullanmıyorum. Hıh.

sözlük yakışıklılarının fotoğrafları

Et pazarına dönmüş başlıktır. Göğüste kıl olmasa da olur da kafada beyin olmayınca zor be abi.
(bkz: yallah instagrama)

yunanistan turkiye ye saldirsa olabilecekler

Yunanistan:çiyuu çiyuu (giriş)

Türkiye:ala ala ala ala:(gelişme)

Amerika: boooooomm. (sonuç)

ırkçıyız ne olacak diyen tip

Milliyetçiliği yanlış anlamış tiptir.

küpe takan erkeklerin ılık olması

Takmayan bir adet errkek iddiası. Kendisinin sıcak olma ihtimali da mevcut.

normal sözlük

Var olan en mikik sözlük. Sözlük değil lan hatta o başka bir şey... Anonim instagram? Mmm yok..şey.. Düşük bütçeli tinder.. Dur dur o da değil.. Ergen yuvası.. Yakın ama değil.. Kısır günü? Yok o da değil.. Heh hepsi. Hepsi..!

temiz sayfa temiz yaşam

Her şeyi siktir etme olayının yumoşla 60 derecede yıkanmış hali. Aslında sayfa temiz olmuyor sadece sen sayfaya bakmamayı tercih ediyorsun. Kıps.

tuvaletleri sevişme mekanı olarak kullanmak

2 gönül bir olursa tuvalet seyran olur güzellemsiyle bertaraf edilecek durum.

ilk defa geneleve gideceklere tavsiyeler

Tavsiye 1:

Kendinize saygınız varsa gitmeyin.

hala instagram kullanmayan tip

Şükürler olsun ki hiç açmadım ve inanır mısınız hayatımda hiçbir eksiklik yaratmıyor bu durum.

ak parti nin en büyük hatası

Bencillik ve lüks düşkünlükleridir. Aksini iddia eden kido içsindir.