bugün

Linki bulamıyorum.

Edit : Buldum.

https://normalsozluk.com/
kafa sözlük'ün yeni ismi.
12 Eylül gibi manidar bir tarihte ismi değişen eski kafa yeni normal sözlük.
bir rivayete göre takım elbisesiz girilemeyen sözlük.
3 gün önce hesabımı sildirdim daha fazla dayanamadım. burası sjw yuvasıdır. sokak ortasında seks yapmayı bile normal olarak değerlendirebilen ruhsal ve psikolojik açıdan sorunlu insanlarla doludur.
Memlekette kaybolan sözlük ruhunu yeniden tesis etmekçün çabalıyor adamlar. Takdire şaaayan. Kütüphane kurdular, güzel radyo yayınları var. Burası gibi birahane ortamı yok. Ne güzel.
Canımı çektirdiniz geliyorum.
isim babasını merak ettiğim sözlük.
Normal sözlük.. anormal sözlük.. normal sözlük.. bu nasıl isim lan?
ilerde ekşi sözlüğe benzemesi muhtemel bir oluşumdur.
Kafa sözlükmüş ya bu!

Ne ara isim değiştirdi amk.
kafa sozluk iken milletin telefon numarasi ve ipsini ifsaliyolardi. isim degistirip milleti ifsalamaya devam galiba.
bende küfürsüz sözlük diye diye sevinmiştim girdim dediğiniz gibiyse hiç girmeyeyim bir daha.
Giderek ekşi sözlükteki gibi yasakçı faşistlerin arttığı bir sözlüktür.
hesap silme yok
seri entry silme yok
özel mesajda birisi size küfür ederse cezası yok
eksi oy verme yok
moderatör ani olarak sizi sözlükten sildiği an bütün entryleriniz içinde kalıyor.
burası kafa sözlük iken yazarlık yapmıştım daha sonra isim değişmişler.
futbol konuşulmaz pek.
kadın yazarların sayısı çok fazla.
küfür yasak demişler fakat bir sürü küfürlü entryler var.
moderatörleri kankacılık yapıyor daha doğrusu sözlüğün geneline bu olay hakim.
linç kültürü çok fazla var.
şu twitter da gördüğünüz leş tiplerin çoğu burada toplanmış.
yazarları genel olarak sözlük içinde fenomen olmak için elinden geleni yapıyor.
karşılıklı beğeni ve takipçi kasarak popüler olma amacı güden muhtemelen yaşı küçük arkadaşların eğlendiği yer diyelim.
yani bana soracak olursanız yazın demem bir süre sonra sıkılıp bırakacaksınız.
ayrıca moderatörlerinin çoğu kasıntı tipler çok bilmiş gibi konuşurlar.
girdiğiniz bir entryden dolayı size mesaj atıyorlar düşünün işte. öyle bir yer...
sansürcü ve yasakçı bir mekan burası.
hesabını silik edemediğin ve gün içerisinde 2 den fazla tanımını silemediğin sözlük. ayrıca online sayısı buranın iki katı lakin çok yazmıyorlar. oranın yazarlarının elit takıldığı doğrudur.

bilgi amaçlı değilde şamata için gidecekseniz gidin. ''tek bir konuya bağlı olmayan, genel, güzel bir forum sitesi arıyorum ama bulamıyorum. bulsam da forum siteleri çok karışık oluyor'' diyenler için ideal bir yer. tüm sözlükler gibi orası da kavranması basit, sade bir yer.

hem bir gün açılıp iki sene sonra kapanacak olan bir sözlükte değil. başarılı bir hit yakaladı normal sözlük. namı diğer kafa sözlük. orada bugün girdiğiniz bir tanımın 15 yıl sonra bile hala o platformda kalacağı düşüncesindeyim.

gönlünüzce sözlük içi konulara değinin. nick altı, söylemek istedikleriniz vs. feminizm, lgbt konularına girmeyin oralarda. hepsi radikal feminist, lgbt yandaşı, twitter'ın linç kültürüyle hareket eden tipler. diyeceklerim bu kadar. 12 eylül 2021 tarihi itibariyle de 2. nesil yazar alımları başlamıştır.
Burdan gelen yazarların buraya çevirdiği sözlük. Yav bunlar katiyyan eğitilmezdir.
Daha ismi kafa sözlük iken yazardım. Yani ilk yazarlarından biriyim, hoş uludağ sözlükte de 2009 yılından beri yazarım ama buradan kaçan mülteciler orayı da bokladı ve ben tekrar buraya döndüm. içerden bildiriyorum aynı hırtlıklarına devam ediyorlar.
görsel
genel olarak linç kültürünü çok seviyor çoğu. gerçi bu sözlükte 10 katı da... ileride bi ekşi sözlük olur artık.
değişik bir isme sahiptir.
başka bir isimden evrilmiş sözlüktür. eski adı kafa sözlüktü galiba yamulduysam düzeltin.
(bkz: cimer)
nerde pkklı piç görsem şutlarım. aynısını yapın olm.

bidi büdü: şunu da belirteyim; mahkeme celplerinden sadece yazarlar etkilenmez, sözlük de gayet etkilenir, icabında kapanır. aynı hatayı tekrar yapmazlar böyle durumlarda. cimerleyin gitsin.
saatlerdir ulaşılmıyor, patladı galiba.

edit : eksileyin amk ekslieyin sözlükten ayrılacağım en sonunda
Anlık çökmüş sözlük. Gözlerim 'arkadaslar duzeldi' yazisini ariyor.
ulöcüler sözlüğe sızmış, onlar yapmış diyola...