bugün

entry'ler (14)

ttnet altyapı çalışması

deneyimlerimden anladığım kadarıyla illegal site veya paylaşımları izlediğin ya da indirdiğin zaman kopmalar daha sık oluyor. mesela: film izleme, torrent film indirme, yasak içerikli video izleme gibi. bunun dışında nette ne yapılır diyosan, haklısın:))

ayca22nin evinin kadını çocuklarının anası olması

Sarı saçlarla 22'nin uyumudur.

17 şubat 2013 trabzonspor fenerbahçe maçı

Alt bitecek maçtır.

15 şubat 2013 rusyaya meteor düşmesi görüntüleri

(bkz: Transformers)

zengin olunca yapılacak ilk şey

arkadaşlar ilk yapacağım şey evlenmek olur demişti de ben de olur mu öyle, o parayla boşanılır demştim..

kesmeseker35

candır *

akıllı cep telefonu alacaklara tavsiyeler

araban varsa N8.00 derim. En son 900 civarıydı. Neden araba dedim, frekans yayma özelliği(UZAKTAN RADYO ÇAL) ile telefonundaki müzikleri araba radyosundan da dinleyebilirsin.

izlerken sigara yaktıran filmler

elbette Constantine. John Constantine. Bi paket içersin derim ki ben.

kısa dönem askerlik yapmış yazarlar

12'si aynı ilde, 4'ü farklı bir şehirde okuduktan ve binlerce sınav ve derse girdikten sonra ki hesaplamaya çalıştım kaç derse girdiimi şimdi..., bunu bir hak görmek. (180x6x8)+ (4x180x6)+ 220=13180 saat ders. Wayy be yaklaşık bu kadar saat derse girmişim

asosyal olma nedenleri

Sanal alemde sosyal olup gerçek alemde cümle kuramayan insanlardır. Burda paylaşımda bulunmak da bu ihtiyacı gidermek için sanırım. Hepimiz asosyaliz.

öğretmenlere bir maaş ikramiye verilmesi

Davulun sesi uzaktan baya hoş geliyor sanırım arkadaşlar. Bu hafta 49 tane ev ziyaretinde bulundum ilçemde. Üstelik yürüyerek... Kimler için, eğitim almayı gereksiz gören velileri ikna için. Arkadaşalrım da köyleri dolaştı aynı amaçla. Ben öğrenci dövmedim hiç, çünkü hayvan değiller onlar. Ama zamanında dayak yiye yiye hayvan olmayı kabullenmiş ve hayvanca davranış ve konuşmalara sahipler var aramızda. Ben zam istemiyorum. Ek dersim de zamlanmasın. Aldığım 1400 TL maasın 400'ü kiraya gidiyor, ki tüm öğretmenlerin aldığı maaş -400 olarak hesaplanmalı bu kiradan dolayı. Tüm öğretmenler kiracıdır çünkü. Bi arkadas helal etmemiş hakkını, bizden alınan vergilerle ödenio falan diyenler var. Oysa bir öğretmenden yılda alınan vergiye bakarsanız durumu daha iyi görürsünüz. Kim kimin vergisiyle yaşıyor diye. Elinizi vicdanınıza koyun, çoğu öğretmen doğduğu büyüdüğü yerleri ya çok uzun yıllar sonra ya da hiç göremiyor, çünkü atanamıyor oralara. Eskisi kadar kutsallığı kalmadı bu mesleğin ve buna neden olanlar da böyle düşünenler. 1400 tl maaşa kızıp kolejlere 10.000 liralar verenler, çocuğuna sevgi ve saygıyı öğretmeyen aileler, saygılı davranmayı dayakla öğreten aileler, dayağa alıştıran aileler. Çocuğnu okula yollayıp öğretmenini ziyarete gitmeyen aileler. Eğer 1 lira fazla parayı hak etmiyorsam boğazımdan geçmesin arkadaşlar. istemiyorum o parayı..

türbanlı diye ayrıcalık tanınan karılar kızlar

En büyük ayrıcalığın ilgili kişi tarafından yapıldığı olay, durum. (bkz: müslüm gündüz)

paranormal activity 2

Bir korku filmi tutkunu olarak, serinin ilk filmini izledikten sonra yasadığım garip olaylar beni ürküttü. Bu filmi korkutucu yapan sey, hikayenin dinlerce de gerçek sayılan bir şablona oturtulmuş olması, yani yaşanabilir olmasıdır. Canavarlı, yaratıklı filmlerin bizi pek korkutmadığını söylememe gerek yok sanırm . Beni ilk filmde en korkuta şey, kamerada altta yer alan saatin birden hızlanıp, sonra gerilim yaratan yerde yavaşlamasıydı. Şu sıralar ikincisini pek izlemek istemiyorum. Halüsünasyonlar görmeye başladım çünkü:)

sözlük yazarlarının rezil olduğu anlar

ilk okul 1. sınıftayken, ki o zaman 5 saatti dersler, erkenden okula gidip futbol oynayacaktık arkadaşlarla. Neyse ev de yakın olunca ben okula gittim ve kimse yoktu top oynayacak. Bir öğretmen beni alıp sınıfına soktu ama ben hiç tanımıyordum; ne o öğretmeni ne de sınıfta gördüğüm o "yumurta kokulu öğrencileri". Neyse fiş miş, bitirdik dersleri. Zil çaldı dağılıcağız. okul binasından bi çıktım, aşağıda sıraya giren öğlenci öğrenciler, benim sınıf arkadaşlarım bana el sallııyor. O gün 10 saat derse girmiştim.