bugün

görsel
görsel
Bu fotoğraf beni hep hüzünlendiriyor.
4 mayıs günü ankara üniversitesi cebeci kampüsünde bu güzel köpeklerimizi kaybettik. sorumsuzluklar yüzünden bahçenin süs havuzunun elektrik akımına kapılarak dakikalarca can çekiştiler. tutanaklar tutturduk, bimere başvurduk, otopsi talepleri şunlar bunlar, bakanlığa çıkacağız, hala ortada bir sorumlu yok. elektrik kaçağı olmuş diyip geçiyorlar, canın önemi yok. merak ediyorum önemli birisinin çocuğu filan o kaçağa kapılsaydı ne olurdu. hayat çok adaletsiz. neydi istedikleri bir kap yemek bir kap suydu. bir baş okşanmasıydı be.
görsel
bulduğunuzda çok sevineceğiniz bir şey bıraktım. bakın bakalım bulabilecek misiniz.
Birisi az önce sözlüğe bir acı bıraktı zaten. Bence bu gecelik daha fazlasına gerek yok..
O degil de paranoyak aklım beni zorluyor bi iki okuduğum say yüzünden şuan sacma sapan bir ihtimali düşünüp korkuyorum. Umarım yanılıyorumdur. Gerçi acı acıdır ama bir de vicdanen rahatsız olmak var.
Mektubunu sabah aldım,şimdi akşam.Daha bir şey yemedim.
görsel

Sokakta buldugum kedi. Simdi daha iyi gozleri.. denizli de ona yeni bir yuva ariyoruz. Canim benim 1 aylik. Tipe bak yerim.
Tüm izin günlerimde erken kalkmak zorunda kaldım .
görsel
görsel
Bir kandil günü tramvayda karşılaştığım iki kardeş.Bu görüntü içimi yaraladı.
(img:#1431694)
görsel
eski kız arkadaşımın çocuğu bizim internet kafeye gelip abi 1 liralık açar mısın demişti. vay aq
ne sokaktaki mazlum kedi köpek, ne aç kalmış bir fakir canınızı yakamaz telefonunuz çalıp da abi annemi kaybettik hemen gel cümlesini duyduğunuz an ki kadar.
amacı belirsiz bir istek. insan ne tuhaf yahu, sözlüğü kül tablası eyledi.
Hani o bu değilde ,dışlanmak çok acı .böyle varsın ama yokmuşsun gibi davranıyor herkes sana .sanki kalbin acısına dayanamayıp buharlaşıyormuş gibi ,öyle bir acı yani .gereksizmiş ,değersizmişsin gibi .belki yüzsüz olmadığından belki çok utangaç olduğundan ama çok acı .
görsel
Fakültemde son günlerim, getirdikleri hal...
görsel
görsel
görsel
Off kıyamam ya..
görsel